اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مناسب ترین نسخه هکینتاش برای pc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مناسب ترین نسخه هکینتاش برای pc

ببخشید که تاپیک جدید زدم یعنی من تاپیکی پیدا نکردم که سوال ام رو مطرح کنم ولی به نظرم همچین تاپیکی باید باشه که افرادی که اطلاعات زیادی از نسخه های مختلف هکینتاش ندارن مثل خود بنده بتونن بفهمن که مناسب ترین نسخه که سازگاری خوبی با سیستم شون داره کدوم نسخه امیدوارم اگه تاپیک من هم مناسب نیست مدیران این بخش لطف کنند و تاپیک مناسبی در این مورد بزنن.
    من یه سیستم دارم با مشخصات زیر و میخوام رو هارد دوم مک نصب کنم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند تا بتونم مناسب ترین و هماهنگ ترین و کم دردسرترین نسخه با سیستم رو پیدا کنم.

Motherboard : ASUS P5P43TD
    CPU: C2DUO 7500
    RAM : 4GB
    VGA : GT240
    HDD: 320GB
    ویرایش توسط ehsanvaniusha : https://i-phone.ir/forums/member/102736-ehsanvaniusha در ساعت 13-11-2014, 07:07 PM

نوشته اصلی توسط ehsanvaniusha نمایش پست ها
    ببخشید که تاپیک جدید زدم یعنی من تاپیکی پیدا نکردم که سوال ام رو مطرح کنم ولی به نظرم همچین تاپیکی باید باشه که افرادی که اطلاعات زیادی از نسخه های مختلف هکینتاش ندارن مثل خود بنده بتونن بفهمن که مناسب ترین نسخه که سازگاری خوبی با سیستم شون داره کدوم نسخه امیدوارم اگه تاپیک من هم مناسب نیست مدیران این بخش لطف کنند و تاپیک مناسبی در این مورد بزنن.
    من یه سیستم دارم با مشخصات زیر و میخوام رو هارد دوم مک نصب کنم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند تا بتونم مناسب ترین و هماهنگ ترین و کم دردسرترین نسخه با سیستم رو پیدا کنم.

Motherboard : ASUS P5P43TD
    CPU: C2DUO 7500
    RAM : 4GB
    VGA : GT240
    HDD: 320GB
    دوست عزيز لپ تاپ من هم مثل شماست. نسخه ماواريك نصب كردم فقط رم كم مياورد. رم سيستم من 3 گيگ هستش

نظر

صبر کنید ..
    X