اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گلایه از اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گلایه از اپل

سلام به همه دوستان از اولین آیفون تا امروز رو داشتم واقعا گروه نرم افزاری اپل مسخره کرده خودشو گوشی خودم ۶ همسرم ۶ پلاس هرنوع مشکلی بگی ما دیدیم ورژنها هر دو ۸.۱ شاید باورتون نشه واقعا دیگه یک حس خوبی که نسبت به اپل داشتم دیگه ندارم.

واقعا نمیدونم چیکار داره میکنه شرکت اپل،سخت افزار ایفون ۶ به قدری ضعیف که حد نداره از دستم از فاصله نیم متری افتاد کنار دکمه کم و زیاد کردن صدا کامل رفت تو ،گوشیمو عوض کردم کامل نمیدونم من خیلی شاکی هستم یا همه همین طوری شدن.

همیشه یکی از دلایل خرید ایفون سیستم عامل خوبش بود اگه قرار باشه این طوری ادامه پیدا کنه من دیگه نمیخرم نزدیک به ۸ میلیون واسه دو تا ایفون پول گوشی بدی بعدش هر روز هنگ و مشکل خود سیستم عامل از یک طرف نا سازگاری برنامه ها با ios 8 از یک طرف دیگه صبر منو تموم کرده.

من خودم از طرف دارای تعصبی اپل هستم لطفا کسی حرف بی منطق نزنه مثلا اقا برو گارد بزار واسه گوشیت من پول ندادم به گوشی واسه ظرافت و زیبایی که پنهانش کنم زیر قاب ضخیم و سنگین.

من به عنوان یک مشتری واقعا راضی نیستم از شرکت اپل شما چطور؟
    ویرایش توسط jalal400096 : https://i-phone.ir/forums/member/26427-jalal400096 در ساعت 13-11-2014, 02:49 PM

الان شما شکایت داری یا میخوای دلگرمی بدیم؟

وقتی ایفون ۶ ها وارد بازار امریکا شد، دو هفته طول کشید وارد بازار ایران بشه. تو ای چن دو هفته هم خیلی ها ازش انتقاد کردن. شما اگه اونو میخوندین میدیدید که ۶+ ارزش خریدن نداره ( نسبت با مقاومت). ۶ هم کمی بهتر از اونه نه کاملا.
    اگه هم به گفته ی خودتون از اولین ایفون تا حالا داشتید، متوجه میشدید که لزومی نداشت ۸ میلیون بدید و اگه ۲ ماه صبر میکردید، قیمت ها میخوابید و متعادل میشد.

اونم که میگید هنگ میکنه، ایفون 4s با ای او اس ۸ کند کار میکنه ولی هنگ نمیکنه.

نظر

من از ورژت ۲ با کار کردم تا حالا،انصافا ورژن ۸ واقعا مشکل داره!.
      البته با ۸.۱ درست شده تا حدودی.
      ولی مثلا ۸.۰.۱ که فاجعه بود
      تا قبل اپدیت ۸.۱ اکثر ایبد ایر ها دچار صفحه ابی و ریستارت می شدن.
      ولی باز هم به اپل اعتماد دارم.
      ویرایش توسط pouya apple : https://i-phone.ir/forums/member/3173-pouya-apple در ساعت 14-11-2014, 02:40 PM

نظر

من جزو کسایی بودم که واسه ۶ جلو اپل استور صف وایسادم تا بگیرم و از 3gs به بعد به جز 4s با همشون به تعداد زیاد کار کردم
        تو زمینه هنگ و خیلی مسائل دیگه که تو این تاپیک ها مطرح میشه هیچ کدوم رو نداشتم
        یا اسمش خوش شانسیه یا هر چیزی که شما اسمشو میذارین
        بر خلاف تصور عموم هم 6+ خیلی محکم تر از اونیه که تو تبلیغات نشون داده شده
        در مورد فرو رفتگی هم به نسبت بزرگ تر و سنگین تر بودن گوشی انتظار دیگه ای نمیشه داشت فولاد نیس که آلومینیومه!!!

نظر

قيمت ها متعادلم بشه داداش ايفون ٦ ١٢٨ با ٦پلاس ١٢٨ بازم حد اقل ٦.٥ميليون تومن بايد پول بدي توي تعادل كامل شما اگه الان ٦ داري كامل متوجه ميشي من چي ميگم روزي ٢ بار حد اقل صفحه قفل ميكنه از بالا به پايين يا از پايين به بالا ميكشم نه نوتيفيكيشن مياد نه كنترل سنتر وسط مسيج زدن ميخوام بين جملات رو تصحيح كنم نمياد بعضي اوقات با اسيستيو تاچ كار ميكنم ميزنم روش كار نميكنه صفحه قفل ميكنه من تا حالا به چشم خودم توي سيستم ايفون تا به امروز اين موارد رو نديده بودم از ناسازگاري نرم افزاراي ديگم با سيستم عامل كه اصلا حرفي نزنم بهتره نميدونم شما الان استفاده ميكنين از ايفون ٦ و ٦ پلاس يا نه ولي من از اطرافيان هم پرسيدم هيچ كس راضي نيست چند روز پيش باطريمون تموم شد گوشيا به داغ كردن افتاده بود نميدونم چي شد با يك ريست ستينگ ساده باز درست شد

نظر

نوشته اصلی توسط jalal400096 نمایش پست ها
            قيمت ها متعادلم بشه داداش ايفون ٦ ١٢٨ با ٦پلاس ١٢٨ بازم حد اقل ٦.٥ميليون تومن بايد پول بدي توي تعادل كامل شما اگه الان ٦ داري كامل متوجه ميشي من چي ميگم روزي ٢ بار حد اقل صفحه قفل ميكنه از بالا به پايين يا از پايين به بالا ميكشم نه نوتيفيكيشن مياد نه كنترل سنتر وسط مسيج زدن ميخوام بين جملات رو تصحيح كنم نمياد بعضي اوقات با اسيستيو تاچ كار ميكنم ميزنم روش كار نميكنه صفحه قفل ميكنه من تا حالا به چشم خودم توي سيستم ايفون تا به امروز اين موارد رو نديده بودم از ناسازگاري نرم افزاراي ديگم با سيستم عامل كه اصلا حرفي نزنم بهتره نميدونم شما الان استفاده ميكنين از ايفون ٦ و ٦ پلاس يا نه ولي من از اطرافيان هم پرسيدم هيچ كس راضي نيست چند روز پيش باطريمون تموم شد گوشيا به داغ كردن افتاده بود نميدونم چي شد با يك ريست ستينگ ساده باز درست شد
            عزیز من، من دروغ نمیگم که!
            عمو ی من ۶ ۱۲۸ خودشو از تبریز ۲۸۰۰ گرفت هفته ی پیش دوشنبه
            اون مشکل هایی که میگین هم نداره. شما یه بار ریستور کن اگه نشه ببرش یه جایی که قبول کنه بفرسته اپل استور کلا هزینه ش هم [ فوقش ] ۱۲۰ هزار میشه.
            دروغ که نمیگیم!

نظر

به هر حال یک واقعیتی هم هست اینه که چون اپل بخرین لزوما بی مشکل هست این تصور غلطیه. روزی شاید سیصد چهارصد هزار تا آیفون داره میفروشه اپل. خیلی منطقیه که به هرحال مشکل توشون باشه. ضمن اینکه جنس آیفونها هم ضعیفه و اینو همه میدونن. بر خالاف پلاستیک که بهتر در برابر ضربه و خط و خش دووم میاره
              ولی همه برندهای دیگه هم این مشکلات رو دارن. گوشی همینه دیگه

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
                عزیز من، من دروغ نمیگم که!
                عمو ی من ۶ ۱۲۸ خودشو از تبریز ۲۸۰۰ گرفت هفته ی پیش دوشنبه
                اون مشکل هایی که میگین هم نداره. شما یه بار ریستور کن اگه نشه ببرش یه جایی که قبول کنه بفرسته اپل استور کلا هزینه ش هم [ فوقش ] ۱۲۰ هزار میشه.
                دروغ که نمیگیم!
                هفته پیش که نه دیروزم می خواست بخره ۶۴ رو ۳ تومن باید میخرید ۱۲۸ رو هم ۳۴۰۰ در بهترین حالت ممکن داداش اصلا بحث این نیست به قول کاربر عزیز imamad انتظار ما از اپل زیاد شده لطفا در مورد قیمت بحث نکنید خود سایت قیمت میزنند برین چک کنید منم هیچ وقت جسارت نکردم شما دروغ میگید.

نظر

همه مشکلات زیر سر جانی آیو ه

نظر

من اول قصد داشتم ايفون هاي جديد را تحريم كنم، ولي وقتي از نزديك ديدم و باهاشون كار كردم
                    نظرم راجب ايفون ٦ عوض شد، ولي در مورد 6plus نه،
                    ايفون ٦ واقعا با چيزي كه تصور مي كردم فرق مي كرد. بسيار ظريف و خوش دست
                    منتها اين ظرافت به قيمت ضعف بدنه تمام شده، پشت گوشي با فريم اطراف گوشي يكپارچه شده و همين گوشي را ضعيف كرده
                    لبه هاي پنل جلويي گوشي هم براي خوش دست شدن تراش خورده و لبه هاي شيشه جلويي در مقابل ضربه خيلي ضعيف شدن
                    پس بهتره بيشتر مراقب باشين
                    من ايفون ٦ خريدم و ازش راضي هستم فقط اينكه يكم بزرگه و كار باهاش سخت بخصوص حين رانندگي
                    در مورد ios 8 هر چي انتقاد كنيد حق دارين، اپل تو دو تا ios 7,8 خيلي از مشكلات و باگ هاشو بعد از عرضه عمومي حل كرده
                    در صورتي كه از بسياري از اين مشكلات خبر داشته

- - - - - - - - - -

من اول قصد داشتم ايفون هاي جديد را تحريم كنم، ولي وقتي از نزديك ديدم و باهاشون كار كردم
                    نظرم راجب ايفون ٦ عوض شد، ولي در مورد 6plus نه،
                    ايفون ٦ واقعا با چيزي كه تصور مي كردم فرق مي كرد. بسيار ظريف و خوش دست
                    منتها اين ظرافت به قيمت ضعف بدنه تمام شده، پشت گوشي با فريم اطراف گوشي يكپارچه شده و همين گوشي را ضعيف كرده
                    لبه هاي پنل جلويي گوشي هم براي خوش دست شدن تراش خورده و لبه هاي شيشه جلويي در مقابل ضربه خيلي ضعيف شدن
                    پس بهتره بيشتر مراقب باشين
                    من ايفون ٦ خريدم و ازش راضي هستم فقط اينكه يكم بزرگه و كار باهاش سخت بخصوص حين رانندگي
                    در مورد ios 8 هر چي انتقاد كنيد حق دارين، اپل تو دو تا ios 7,8 خيلي از مشكلات و باگ هاشو بعد از عرضه عمومي حل كرده
                    در صورتي كه از بسياري از اين مشكلات خبر داشته

نظر

توی سخت افزار نظری ندارم ولی به نظرم اپل توی فرمور ۸ واقعا کاستی های زیادی داشت و قابل چشم پوشی نیست

نظر

به نظره منم ای او اس هشت داره دیر خودشو تثبیت میکنه. اما من روی فایو اس این همه مشکلاتی که دوستان میگن رو ندارم. واسه من یکم مصرف باتری بیشتر شده + یه سری باگ کوچیک که البته رویه ورژن هایه قبل ای او اس هم عمومیت داشته اما انتظار میرفت تا ٨٠١ خیلی بهبود پیدا کنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

در مورد مشكلات نرم افزاري:
                          ورژن جديد كه قرار هست بياد، ظاهرا خيلي خوب شده!

نظر

تو گوشيهاي ايفون فقط 5s خوب در اومده فعلا!!!!

نظر

ببين رفيق
                              اپل رو ظرافت توجه بيش از حد مي كنه بخاطر همينه كه اينطوري ميشه
                              من جاي شما بودم حداقل از قاب در مسافرت و بيرون رفتن هاي طولاني استفاده مي كردم
                              در مورد هنگ كردن iOS هم كه اگه شما جيلبريك كرده باشيد ، خب طبيعي هست كه هنگ كنه و نبايد انتظار داشت خيلي خوب كار كنه
                              شما مگه نمي گيد از مشتري هاي قديمي هستيد؟ خب بايد بدونيد كه وقتي iOS جديد مياد ناسازگاري برنامه ها طبيعي هست
                              و برنامه ها رو آپديت كنيد، درست ميشه
                              اين iOS هم با آپديت هاي آينده درست ميشه باگ هاش

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                              X