اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گلایه از اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

احساس میکنم ios 7 به بعد شکل و شمایلش شبیه آندروید میشه
    در مورد آیفون های جدید نظری ندارم چون هنوز باهاشون کار نکردم ولی اینطور که دوستان میگن خیلی مشکلات داره....
    راستی به نظرتون ios 8 روی آیپد مینی نسل اول خوب جواب میده ؟؟؟
    الان ios 6 روشه

نظر

سلام دوسته عزیز من الان رو ۸ هستم با ایپد مینی نسل اول ۶۴ سیمخور مشکلی نداره به اون صورت ولی اگه رو همون هفت راحتین استفاده کنید چون فرقی نکرده به اون صورت به نظر من چنتا والپیپر اضافه شده همین

نظر

اينم من اظافه ميكنم كه نسخه ٦٤ و ١٢٨گيگيش يكمي ايراد داره و ظاهرا لگ داره.

نظر

سلام
          به نظر من جدا از همه این بحثها در مورد سخت افزار و سیستم عامل میشه یه گلایه بزرگتر رو مطرح کرد
          اپل با اینکه میدونه این همه طرفدار و مصرف کننده در ایران داره ولی متاسفانه هنوز هم این همه ایرانی رو مورد کم لطفی قرار میده
          متاسفانه علارغم نظر بعضیا واقعا اپل داره سیاسی کاری میکنه و ایران و ایرانی رو تحریم کرده
          کمترین کاری که میتونست بکنه همین کیبورد فارسی بود که اون رو هم از ما دریغ کرده
          اگه یک فروشگاه رسمی در ایران دایر میکرد مجبور نبودیم قیمتهای نجومی رو تحمل کنیم و از نبود گارانتی رنج ببریم
          به نظر من گلایه های اصلی ما باید اینا باشه
          ویرایش توسط fazel graphic : https://i-phone.ir/forums/member/102476-fazel-graphic در ساعت 16-11-2014, 01:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط fazel graphic نمایش پست ها
            سلام
            به نظر من جدا از همه این بحثها در مورد سخت افزار و سیستم عامل میشه یه گلایه بزرگتر رو مطرح کرد
            اپل با اینکه میدونه این همه طرفدار و مصرف کننده در ایران داره ولی متاسفانه هنوز هم این همه ایرانی رو مورد کم لطفی قرار میده
            متاسفانه علارغم نظر بعضیا واقعا اپل داره سیاسی کاری میکنه و ایران و ایرانی رو تحریم کرده
            کمترین کاری که میتونست بکنه همین کیبورد فارسی بود که اون رو هم از ما دریغ کرده
            اگه یک فروشگاه رسمی در ایران دایر میکرد مجبور نبودیم قیمتهای نجومی رو تحمل کنیم و از نبود گارانتی رنج ببریم
            به نظر من گلایه های اصلی ما باید اینا باشه
            دوست عزیز ما نمیتونیم درمورد فروشگاه نداشتن اپل در ایران از اپل گلایه کنیم. دولت آمریکا این اجازه رو نداده و نمیده و تا اطلاع ثانوی هم نخواهد داد و مربوط به تحریم های آمریکا علیه ایرانه. درصورت برداشته شدن تحریم ها ( که در صورت موفقیت مذاکرات باز هم یک دفعه همه تحریم ها لغو نخواهد شد و تدریجی خواهد بود) اپل در ایران فروشگاه خواهد زد ( که در خبرهای موثق هم مطرح شد) ولی فعلا اوضاع همینه! نبودن ایران و فارسی و... هم در نتظیمات وسایل اپل به همین فشار ها بر میگرده.

نظر

سلام
              شما تنها نيستيد
              اي او اس ٨.١ خيلي باگ داره
              منم 5s دارم مثل شما خيلي مواقع control center و notification كار نمي كنه
              روزي ده پونزده بار هم كلا واسه چند ثانيه فريز ميشه. شارژ هم خيلي زود خالي ميشه مخصوصا با 3g
              اگه قرار باشه با اين قيمت باز هنگ كنه با گوشي هاي اندرويدي چه فرقي داره

نظر

نوشته اصلی توسط waffan ss نمایش پست ها
                احساس میکنم ios 7 به بعد شکل و شمایلش شبیه آندروید میشه
                در مورد آیفون های جدید نظری ندارم چون هنوز باهاشون کار نکردم ولی اینطور که دوستان میگن خیلی مشکلات داره....
                راستی به نظرتون ios 8 روی آیپد مینی نسل اول خوب جواب میده ؟؟؟
                الان ios 6 روشه
                من ايپد ٤ دارم به ٨.١ اپديت كردم سرعت يه مقدار پايين اومده مخصوصا توي gesture ها
                ظهار ios 6 بهتر بود
                در كل اگر به برنامه هاي اي او اس ٧ نياز نداري واسه ايپد همون ٦ بهتره

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                  دوست عزیز ما نمیتونیم درمورد فروشگاه نداشتن اپل در ایران از اپل گلایه کنیم. دولت آمریکا این اجازه رو نداده و نمیده و تا اطلاع ثانوی هم نخواهد داد و مربوط به تحریم های آمریکا علیه ایرانه. درصورت برداشته شدن تحریم ها ( که در صورت موفقیت مذاکرات باز هم یک دفعه همه تحریم ها لغو نخواهد شد و تدریجی خواهد بود) اپل در ایران فروشگاه خواهد زد ( که در خبرهای موثق هم مطرح شد) ولی فعلا اوضاع همینه! نبودن ایران و فارسی و... هم در نتظیمات وسایل اپل به همین فشار ها بر میگرده.
                  گل گفتی

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

دوستان منم با ایفون ۶ مشکل لگ و مصرف باطری زیاد داشتم، رفتم اپل استور و درخواست تعویض دستگاه رو دادم،گفتن که بایدبه تیم جینیوسشون مشکلم رو بگم، خلاصه که بعد از گرفتن قرار ملاقات و دیدن یکی از این متخصصهای اپل مشکلم کاملا حل شد، اولین سوالش این بود که ایا من بکاپ ایفون قبلیم رو ریستور کردم رو این جدیده که گفتم بعله، گفت ایفون قبلیت رو جیلبرک کرده بودی گفتم اره، گفت مشکل همینه برو یه کلین ریستور کن بعد فقط از رو ایکلاد بکاپ شماره تلفن و نوتت رو برگردون، منم رفتم و همینکار رو کردم در ضمن جیلبرکم کردمش - الان با اینکه جیل برکم شده خیلی روون و بدون گوچکترین مشکلی کار میکنه مصرف باتریشم خیلی خوب شده، اگه مشکل لگ دارین حتما یه کلین اینستال کنین حتما درست میشه.

نظر

دلیل وجود این تاپیک رو من هنوز درک نکردم
                      اگر قرار باشه پیرامون مشکلات حرف بزنید که تاپیک های زیادی برای اینکار آماده شده
                      اگر قراره از اپل گلایه کنید، باور بفرمایید صدای شما از این انجمن به اپل نمی رسه، اپل برای همین بخش ساپورت رو در سایتش گذاشته و بهتره گلایه ها رو مستقیما به گوش اپل برسونید
                      این تاپیک در چند ساعت آینده حذف خواهد شد

Sent from my iPad using Tapatalk
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

اره عزيز بهتره حذفش كنيد چون حقيقت گفته ميشه اينجا كه تلخ هست باورشم مشكله متاسفانه امروز ظهر آيفون ٦ رو به ٨.١.١ ريست كردم با ايتونز نه از خود گوشي بك آپ هم بر نگردوندم با خوشحالي تمام كه درست شده همه چي ولي بعد چند ساعت بازم متاسفانه وقتي دارم كار ميكنم كنترل سنتر گير كرد و ديگه بالا نمياد گوشي رو بايد خاموش روشن كنم تا دوباره بياد لعنت به مهندسين نرم افزار اپل ديگه هيچ وقت از شركت اپل خريد نميكنم
                        ویرایش توسط jalal400096 : https://i-phone.ir/forums/member/26427-jalal400096 در ساعت 18-11-2014, 07:09 PM

نظر

نوشته اصلی توسط jalal400096 نمایش پست ها
                          اره عزيز بهتره حذفش كنيد چون حقيقت گفته ميشه اينجا كه تلخ هست باورشم مشكله متاسفانه امروز ظهر آيفون ٦ رو به ٨.١.١ ريست كردم با ايتونز نه از خود گوشي بك آپ هم بر نگردوندم با خوشحالي تمام كه درست شده همه چي ولي بعد چند ساعت بازم متاسفانه وقتي دارم كار ميكنم كنترل سنتر گير كرد و ديگه بالا نمياد گوشي رو بايد خاموش روشن كنم تا دوباره بياد لعنت به مهندسين نرم افزار اپل ديگه هيچ وقت از شركت اپل خريد نميكنم
                          البته بنده هم آیفون ۶ دارم و در هیچ کدوم از نسخه ها از ۸ ٬ هیچ مشکلی نداشتم
                          دقیقا نمی دونم چه بلایی سر آیفون شما اومده !

لعنت به مهندسين نرم افزار اپل
                          دوست عزیز این مدل حرف ها واسه کوچه خیابون ها هست٬ نه یک انجمن
                          i-phone.ir
                          The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                          X