اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

گلایه از اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بنظر من سیستم عامل ios از ورژن 6 به بعد جذابیتش کم شد

نظر

آیفون 4اس من در ورژن 8 کاملا داغون شد ، حس آیفون 2 جی دارم ، رمش اصلا یاری نمیکنه و هربرنامه ایی رو سوییچ میکنم مجددا باید باز بشه . بیش از 100 تا باگ داره ، موقع آنلاک کردن وای فایش مشکل پیدا کرده موقع تماس دیر کار میکنه دوربینش میپره بیرون دیر عکس میگیره ، بازی های HD رو کلا باید بیخیال بشی و ... شما 4اس رو با ورژن 6 امتحان کنید از نظر سرعت بی نظیر بود .
      سوال اینجاست چرا با ورژن جدید آیفون باید کندتر و کندتر بشن ؟ چرا iOS 6 کاملا خط خورد و ورژن 7 از اول نوشته شد ؟ هدف اپل از این همه گند به بار آوردن چیست ؟
      خود من موبایل فروشی کار میکنم ، تا الان 100 آیفون 6 زیردستم بوده ، شاید باورنکنید اما بیشترشون صفحه آبی میشدن و کرش ها ی متعدد و ریستارت پیاپی و هزارن مشکل دیگه .
      من اندازه یه پرشیا تو اتاقم از اپل جنس دارم و حسابی تعصبی هستم اما واقعا خسته شدم از این وضع .

نظر

نوشته اصلی توسط Unlock-Factory نمایش پست ها
        آیفون 4اس من در ورژن 8 کاملا داغون شد ، حس آیفون 2 جی دارم ، رمش اصلا یاری نمیکنه و هربرنامه ایی رو سوییچ میکنم مجددا باید باز بشه . بیش از 100 تا باگ داره ، موقع آنلاک کردن وای فایش مشکل پیدا کرده موقع تماس دیر کار میکنه دوربینش میپره بیرون دیر عکس میگیره ، بازی های HD رو کلا باید بیخیال بشی و ... شما 4اس رو با ورژن 6 امتحان کنید از نظر سرعت بی نظیر بود .
        سوال اینجاست چرا با ورژن جدید آیفون باید کندتر و کندتر بشن ؟ چرا iOS 6 کاملا خط خورد و ورژن 7 از اول نوشته شد ؟ هدف اپل از این همه گند به بار آوردن چیست ؟
        خود من موبایل فروشی کار میکنم ، تا الان 100 آیفون 6 زیردستم بوده ، شاید باورنکنید اما بیشترشون صفحه آبی میشدن و کرش ها ی متعدد و ریستارت پیاپی و هزارن مشکل دیگه .
        من اندازه یه پرشیا تو اتاقم از اپل جنس دارم و حسابی تعصبی هستم اما واقعا خسته شدم از این وضع .
        دقیقا حق با شما ۴اس تو ios 7 و به خصوص 8 واقعا کلی لگ و باگ داره خستم کرده واقعا به خاطر همینم مجبورم ایفون تازه بخرم ولی ای کاش راهی بود که به ios ۶ یا حداقل ۷ میشد دانگرید کرد!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
          ببين رفيق
          اپل رو ظرافت توجه بيش از حد مي كنه بخاطر همينه كه اينطوري ميشه
          من جاي شما بودم حداقل از قاب در مسافرت و بيرون رفتن هاي طولاني استفاده مي كردم
          در مورد هنگ كردن iOS هم كه اگه شما جيلبريك كرده باشيد ، خب طبيعي هست كه هنگ كنه و نبايد انتظار داشت خيلي خوب كار كنه
          شما مگه نمي گيد از مشتري هاي قديمي هستيد؟ خب بايد بدونيد كه وقتي iOS جديد مياد ناسازگاري برنامه ها طبيعي هست
          و برنامه ها رو آپديت كنيد، درست ميشه
          اين iOS هم با آپديت هاي آينده درست ميشه باگ هاش

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
          دوست عزیز مشکلات خیلی کمی همیشه در اولین ورژنها بوده ولی در فرمور ۸ خیلی بدجور مشکل داره

نظر

ببين رفيق
            در مورد هنگ كردن iOS هم كه اگه شما جيلبريك كرده باشيد ، خب طبيعي هست كه هنگ كنه و نبايد انتظار داشت خيلي خوب كار كنه
            شما مگه نمي گيد از مشتري هاي قديمي هستيد؟ خب بايد بدونيد كه وقتي iOS جديد مياد ناسازگاري برنامه ها طبيعي هست

نه دوست عزيز جيلبريك نكرديك كل برنامه هاي مورد نياز من تا الان هزار دلار هم نشده همه رو ارجينال خريدم سالهاست من جيلبريك نميكنم واسه ظرافتم باور كن اصلا ميترسم گوشيمو دستم بگيرم از بس گوشي قبلي راحت رفت تو كنار ولومش واقعا اين انحنا داغونه دلم واسه ٥ اس تنگ ميشه نميدونم شايد از ٤ تا ٥ اس ما به طراحي اپل عادت كرده بوديم ولي واقعا استحكام ٥ اس بهتر بود 4 اس هم كه كلا توپ بود استحكامش به خاطر الومينيوم نبودنش

- - - - - - - - - -

ببين رفيق

نه دوست عزيز جيلبريك نكرديك كل برنامه هاي مورد نياز من تا الان هزار دلار هم نشده همه رو ارجينال خريدم سالهاست من جيلبريك نميكنم واسه ظرافتم باور كن اصلا ميترسم گوشيمو دستم بگيرم از بس گوشي قبلي راحت رفت تو كنار ولومش واقعا اين انحنا داغونه دلم واسه ٥ اس تنگ ميشه نميدونم شايد از ٤ تا ٥ اس ما به طراحي اپل عادت كرده بوديم ولي واقعا استحكام ٥ اس بهتر بود 4 اس هم كه كلا توپ بود استحكامش به خاطر الومينيوم نبودنش

نظر

گوشی منم که ۵ رو ۸ حیلی باگ داره
              همون باز نشدن نوتیفیکیشن سنتر و کنترل سنتر اونم خود به خودی، یا بعضی وقتها صفحه گیر میکنه و دکمه ها کار نمیکنن، یا روشن نمیشه یا خاموش نمیشه
              مشکل وای فای هم که دیگه حوصلمو سر برده واقعا اذیت میکنه

نظر

من فکرمیکنم چون تنوع دیوایسایه اپل داره بالا میره و از سمتی هم پیچیدگیه سیستم عاملشم بیشتر شده، یکم مدیریت بخشه سیستم عاملش واسشون سخت شده. به هر حال حتما ای او اس هشت رویه ٨.١.١ یا اگه قرار یاشه ٨.٢ای ارائه بشه به ثبات میرسه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام خدمت دوستان راستش نظراتون رو دونه به دونه خوندم من خودم واقعا متعصب بودم نسبت به محصولات اپل ولی در حال حاضر میبینم که هر روز داره پس رفت میکنه و نو اوری قبل رو نداره اقا اصلا نو اوری نخاستیم ولی خوب لا اقل سیستم عامل رو کند نکنید!درسته ورژن ۷ و ۸ ظاهر بهتری دارن ولی متاسفانه سرعت غربانی شد تو این ورژنا!من ایفون ۶ دستم بود حدود ۳ روز واقعا بد دست بود خیلیم داغ میکرد هیچ چیزه جدیدی نداشت که بگم اقا خوب ارزش داره ادم بخره! تو این ۲ سال اخیر به این نتیجه رسیدم که اگه قرار باشه ای او اس استفاده کنم بهتر اینه که فقط از ایپدم استفاده کنم چون نقاط ضعف کمتری نسبت به ایفون داره و در کل واقعا از مسیری که اپل پیشگرفته راضی نیستم نظرمه

نظر

درود
                    منم تک تک نظراتو خوندم به نظر من نه تنها اپل بلکه تمام کمپانی های بزرگ نظیر مایکروسافت ، سونی و....همه و همه به فکر کسب منافع خودشون هستن و بس، حالا بماند که اپل واسه من حداقل تافته جدا بافته ای بود که دیگه نیست و این به جورایی دلسردم میکنه.️[emoji17]
                    به امید روزی که اپل به روزهای اوج خودش برگرده[emoji122]

نظر

نطرات رو خوندم ولی به شخص دیگه نمیتونم با iOS ۶ کار کنم و شدیدا راضی از تغییرات جدید اپل هستم و البته از سال ۲۰۰۷ از آیفون نسل اول تا الان داشتم و به نظرم کامل ترین آیفون ۵اس بوده تا الان و انشالا ۶اس هم به خوبی ۵اس خواهد بود , همیشه نسل ''اس'' بهتر بود

نظر

نظر

عکس از ایفون ۶ همخونم. کمتر از یک ماه ازش استفاده شده و یک بار از دستش زمین خورده..

نظر

از طرفی ابعاد گوشی بزرگتر شده و کنترل کردنش با یک دست (واسه امثال من که سایز دستشون بزرگ نیست) سخت شده.
                            از طرف دیگه از ایفون ۴اس به بعد، واسه پایین اوردن وزن گوشی از الومینیوم (که یک فلز نه چندان مقاوم هست) در ساخت گوشی استفاده شده.
                            نتیجه ی ترکیب این دو مورد عکسی هست که در پست قبلی فرستادم. البته من به شخصه با این مشکل کنار اومدم ولیکن واسه دوستانی که حساس هستن بهتره قبل از خرید ۶ یا ۶پلاس به این موضوع واقف باشن.

نظر

گلایه از اپل

نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                              از طرفی ابعاد گوشی بزرگتر شده و کنترل کردنش با یک دست (واسه امثال من که سایز دستشون بزرگ نیست) سخت شده.
                              از طرف دیگه از ایفون ۴اس به بعد، واسه پایین اوردن وزن گوشی از الومینیوم (که یک فلز نه چندان مقاوم هست) در ساخت گوشی استفاده شده.
                              نتیجه ی ترکیب این دو مورد عکسی هست که در پست قبلی فرستادم. البته من به شخصه با این مشکل کنار اومدم ولیکن واسه دوستانی که حساس هستن بهتره قبل از خرید ۶ یا ۶پلاس به این موضوع واقف باشن.
                              همه پرچم دارها سايز 5 به بالا دارند اما اپل 4.7 رو انتخاب كرد تا زيادي بزرگ نباشه!
                              همون 5s يا 5 هم اگه از دست بيوفته اينجوري ميشه!
                              بدون كاور و...نميشه
                              ویرایش توسط m_boy : https://i-phone.ir/forums/member/133548-m_boy در ساعت 15-11-2014, 09:38 PM

نظر

نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
                                همه پرچم دارها سايز 5 به بالا دارند اما اپل 4.7 رو انتخاب كرد تا زيادي بزرگ نباشه!
                                همون 5s يا 5 هم اگه از دست بيوفته اينجوري ميشه!
                                بدون كاور و...نميشه

ایفون 5s هم به ظرافت 6 هست ولیکن چون به بزرگی 6 نیست کمتر پیش میاد زمین بخوره. من شخصا" بعد از چند هفته استفاده از 6 به 5s برگشتم و در حال حاظر تنها عاملی که میتونه منو به اپدیت کردن وسوسه کنه "یک ایفون با شارژ باطری بهتر" هست. البته نظرم راجع به 6 منفی نیست ولیکن چون من با 5s خیلی راحت تر بودم و از طرفی شرایط پس دادن 6 رو داشتم ترجیح دادم دسته کم یک سال دیگه هم از 5s استفاده کنم.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X