اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از دست دادن یوسمیت پس از اضافه کردن پارتیشن در ویندوز 8.1 در آیمک

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از دست دادن یوسمیت پس از اضافه کردن پارتیشن در ویندوز 8.1 در آیمک

درود.آیمک 2014 دارم.ماوریکس 10.9.1 رو با دی وی دی آپدیت کردم به یوسیمایت.بعد از آپدیت ویندوز 8.1 رو نصب کردم.در ویندوز با partition magic پارتیشن درایو ویندوز رو resize کردم و ی درایو 30 گیگ به درایوهای ویندوز اضافه کردم.بعد از ریست کردن سیستم متاسفانه مک دیگه بالا نیومد.دی وی دی یوسیمایت رو گذاشتم و بوت شدم باهاش بعد از اتمام کپی هیچیک از گزینه ها مثل disk utiliti فعال نیست و پیغامrestart میده.
    با دی وی دی ماوریکس بوت شدم.باز هم فایلها کپی شد و تا آیکون آپل بالا اومد ولی حدود یک ساعت هم منتظر موندم اما سیستم بالا نیومد.لطفا کمکم کنید.سپاسگژارم

دوستان عزیز مشکلم حل شد.تنها کاری که کردم این بود که آیمک رو از برق کشیدم.دی وی دی ماوریکس رو گذاشتم و الان در حال نصب شدنه.با توجه به اینکه چندین با اینکارو تکرار کرده بودم ولی باز همان ارورها رو میداد تا اینکه از برق کشیدمش.نمیدونم شاید ارتباطی نداشته باشه ولی این تجربه ای بود که من داشتم و خواستم در اختیارتون بذارم.

نظر

خسته نباشید،منم همین مشکل برام پیش اومده،ولی macbook pro و نمیشه از برق کشیدش،چیکار کنم؟راهنمایی کنید لطفاً......

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط esmael yazdani نمایش پست ها
      درود.آیمک 2014 دارم.ماوریکس 10.9.1 رو با دی وی دی آپدیت کردم به یوسیمایت.بعد از آپدیت ویندوز 8.1 رو نصب کردم.در ویندوز با partition magic پارتیشن درایو ویندوز رو resize کردم و ی درایو 30 گیگ به درایوهای ویندوز اضافه کردم.بعد از ریست کردن سیستم متاسفانه مک دیگه بالا نیومد.دی وی دی یوسیمایت رو گذاشتم و بوت شدم باهاش بعد از اتمام کپی هیچیک از گزینه ها مثل disk utiliti فعال نیست و پیغامrestart میده.
      با دی وی دی ماوریکس بوت شدم.باز هم فایلها کپی شد و تا آیکون آپل بالا اومد ولی حدود یک ساعت هم منتظر موندم اما سیستم بالا نیومد.لطفا کمکم کنید.سپاسگژارم
      خسته نباشید،منم همین مشکل برام پیش اومده،ولی macbook pro و نمیشه از برق کشیدش،چیکار کنم؟راهنمایی کنید لطفاً......

نظر

صبر کنید ..
      X