اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارور 21 هنگام ریستور ایفون 4s

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ارور 21 هنگام ریستور ایفون 4s

سلام به دوستان عزیز. من یه 4s رو به 7.1.1 خواستم ریستور کنم ارور 3194 داد بعد 8.1 گرفتم که اخرین ورژنو بزنم این بار ارور 21 داد تو حالت dfu هم تا میخواد ریستور بشه دوباره گوشی ریستارت میشه و میره به ریکاوری. کسی میدونه اشکال از کجاست؟

نوشته اصلی توسط mehdi.71 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز. من یه 4s رو به 7.1.1 خواستم ریستور کنم ارور 3194 داد بعد 8.1 گرفتم که اخرین ورژنو بزنم این بار ارور 21 داد تو حالت dfu هم تا میخواد ریستور بشه دوباره گوشی ریستارت میشه و میره به ریکاوری. کسی میدونه اشکال از کجاست؟

سیستم خونه رو ریستارت کن

بعد حتما ببرید dfu بعد ریستور کنید دوباره

نظر

نوشته اصلی توسط iphone4job نمایش پست ها
      سیستم خونه رو ریستارت کن

بعد حتما ببرید dfu بعد ریستور کنید دوباره
      جواب نداد. به مرحله waiting for iphone که میرسه ریستارت میشه تو ریکاوری. و ایتونز ارور 21 رو میده
      ویرایش توسط mehdi.71 : https://i-phone.ir/forums/member/176857-mehdi-71 در ساعت 10-11-2014, 02:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi.71 نمایش پست ها
        جواب نداد. به مرحله waiting for iphone که میرسه ریستارت میشه تو ریکاوری. و ایتونز ارور 21 رو میده
        این ارور امکان داره برای تداخل نرم افزار های امنیتی با آیتونز باشه.
        آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کنید

نظر

سلام دوسته عزیز با اجازه از اساتید
          اول اینکه حتما چیز شکن روشن باشه موقع ری استور
          دوم اینکه ایتونز اپدیت باشه
          سوم اینکه از کابل اصلی وسالم استفاده بشه
          انشالله جواب میده با این کارا اگر جواب نده اول با یه سیستم دیگه تست بگیرین و باز اگه جواب نده مشکل سخت افزاری داره گوشی که معمولا با سرویس سوکت و گرفتن لحیم سردی برطرف میشه

نظر

منم گوشیم قبلا این مرض رو داشت...دادم بیرون درست کردن گفتن باطریه..ولی مشکل چیزه دیگه ایی بوده..چون بش گفتم باطریمو بده نداد .. منم نصفه قیمت بش پول دادم..ببر بیرون پیشه یه آدم مطمین الان در حالت Loop فک کنم..یه سرچ تووو یوتیوب بزن..

نظر

صبر کنید ..
            X