اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایا ایفون 6 plus واقعا خم میشه ؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ایا ایفون 6 plus واقعا خم میشه ؟؟

سلام ، من قصد خرید ایفون 6plus 128gb رو دارم ، سوالی ک الان ذهن منو درگیر کرده اینه ک ایا این گوشی واقعا مثل ویدیو های منتشر شده در یوتیوب و ... واقعا خم میشه ؟؟؟

بنده ادمی هستم ک همیشه گوشی رو میزارم جیب پشت ، اما رو ایفون 5 یا 5s م چنین مشکلی نیوده تا حالا ...

و یک سوال دیگه ، تفاوت اصلی 6 و 6plus فقط صفحه نمایشه ؟ یا فرق دیگه ای هم باهم دارن ؟

بله خم میشه دوست گرامی لازم زدن تاپیک جداگانه نبود با یه سرچ ساده همه این اطلاعات توی سایت موجوده
    فرق دیگشون توی دوربین که تثبیت کننده اپتیکال داره 6 پلاس اما 6 نداره

نظر

نوشته اصلی توسط darksider نمایش پست ها
      بله خم میشه دوست گرامی لازم زدن تاپیک جداگانه نبود با یه سرچ ساده همه این اطلاعات توی سایت موجوده
      فرق دیگشون توی دوربین که تثبیت کننده اپتیکال داره 6 پلاس اما 6 نداره
      6 چی ؟ اونم همین مشکل رو داره ؟

نظر

6 پلاس 128 گیگ یه مشکل جدید واسش مطرح شده، اونم حافظه ی tlc nand شه که میگن باعث کرش های متعدد میشه. اینم یه سرچ کن ببین چقد جدیه

نظر

نوشته اصلی توسط alireza24 نمایش پست ها
          6 چی ؟ اونم همین مشکل رو داره ؟
          شما گوشی به این نازکی رو اگر میخواید توی جیب پشت بزارید و بعد هم حواستون نباشه روی سطح سفت بشینید بله 6 هم خم میشه با فشاری که بهش میاد
          جای گوشی توی جیب پشت نیست حالا هر گوشی میخواد باشه چه ایفون چه هر برند دیگه ای

نظر

ایا ایفون 6 plus واقعا خم میشه ؟؟

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
            6 پلاس 128 گیگ یه مشکل جدید واسش مطرح شده، اونم حافظه ی tlc nand شه که میگن باعث کرش های متعدد میشه. اینم یه سرچ کن ببین چقد جدیه
            سلام ... TLC بي كيفيت ترين نوع Nand flash هست ! معمولا از MLC استفاده ميشه .

اگر حقيقت داشته باشه اين موضوع كه خيلي افتضاح هست

عمر tlc ها يك سوم mlc هست .

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

متاسفانه دو مدل آیفون از این نوع حافظه (tlc)استفاده شده که اپل توی مدلهای جدیدتری که داره تولید می کنه دیگه از این نوع حافظه استفاده نمی کنه
              آیفون 6 64 گیگ
              آیفون 6 پلاس 128 گیگ

نظر

نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
                متاسفانه دو مدل آیفون از این نوع حافظه (tlc)استفاده شده که اپل توی مدلهای جدیدتری که داره تولید می کنه دیگه از این نوع حافظه استفاده نمی کنه
                آیفون 6 64 گیگ
                آیفون 6 پلاس 128 گیگ
                يعني 6 128 mlc هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                  يعني 6 128 mlc هست؟
                  بله قربان.اینجور که توی اخبار اعلام شده.
                  Apple Said to Be Stopping Use of TLC NAND Flash in iPhone 6 and 6 Plus After Reported Issues - Mac Rumors
                  Apple Said to Replace iPhone 6 and iPhone 6 Plus NAND Flash | TechnoBuffalo

نظر

پس بعضی مواقع که میخوام برنامه رو پاک کنم طول میکشه که باکس delete و cancel رو ببینم مشکل از کجاست؟

- - - - - - - - - -

پس بعضی مواقع که میخوام برنامه رو پاک کنم طول میکشه که باکس delete و cancel رو ببینم مشکل از کجاست؟

نظر

- - - - - - - - - -

متاسفانه نمی دونم چرا این مشکل رو دارید دوست عزیز....

نظر

این مشکل مربوط به ios 8 میشه و به صورت رندوم روی تمامی دستگاه ها دیده شده و مختص آیفون ۶ و ۶ پلاس نیست

نظر

با سلام
                          من یه تست از ایفون 6 پلاس دیدم که نشون میداد 100 کیلو ( اگه درست یادم باشه ) تحمل میکنه
                          و یعنی به این سادگی با استفاده روزمره خم نمیشه درسته ؟

یه مشکل کرش ناگهانی میگن داره ایفون 6 پلاس 128 این چقدر درسته ؟

لطفا دوستانی که آیفون 6 پلاس ( مخصوصا 128 ) رو دارن تجربیاتشون رو به من هم بگن

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط SAEED KING نمایش پست ها
                            با سلام
                            من یه تست از ایفون 6 پلاس دیدم که نشون میداد 100 کیلو ( اگه درست یادم باشه ) تحمل میکنه
                            و یعنی به این سادگی با استفاده روزمره خم نمیشه درسته ؟

یه مشکل کرش ناگهانی میگن داره ایفون 6 پلاس 128 این چقدر درسته ؟

لطفا دوستانی که آیفون 6 پلاس ( مخصوصا 128 ) رو دارن تجربیاتشون رو به من هم بگن

ممنون
                            سلام دوست عزیز . احتمالا اون ۱۰۰ کیلو اشتباه تو ذهنتون مونده چون کدوم گوشی ۱۰۰ کیلو روش باشه تحمل میتونه بکنه؟!

نظر

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                              سلام دوست عزیز . احتمالا اون ۱۰۰ کیلو اشتباه تو ذهنتون مونده چون کدوم گوشی ۱۰۰ کیلو روش باشه تحمل میتونه بکنه؟!
                              احتمالا درست میفرمایید
                              منظور من این بود که با استفاده روز مره خم میشه ؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                              احتمالا درست میفرمایید
                              منظور من این بود که با استفاده روز مره خم میشه ؟

نظر

صبر کنید ..
                              X