اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنمایی خرید mgx72

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنمایی خرید mgx72

با سلام به همه دوستان

قصد دارم mgx72 بخرم تا حالا سابقه کار با مک ندارم بع چه مشکلاتی برخورد میکنم ؟؟
    چیزی هست که موقع خرید باید توجه کنم که کلاه سرم نذارن؟؟؟؟
    کارایی که دارم باش اکثرا نرم افزارای مهندسی برق مثل متلب ایناست ایا 127 گیگ کافیه ؟؟

مرسی از دوستان با تجربه
    با تشکر از مدیر انجمن

نوشته اصلی توسط ashkan22 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

کارایی که دارم باش اکثرا نرم افزارای مهندسی برق مثل متلب ایناست ایا 127 گیگ کافیه ؟؟

مرسی از دوستان با تجربه
    با تشکر از مدیر انجمن
    سلام من خودم این مدل را دارم
    قصد دارم mgx72 بخرم تا حالا سابقه کار با مک ندارم بع چه مشکلاتی برخورد میکنم ؟؟
    به هیچی..اگر مشکلاتی بود که هیچی اپل و مک بوک نمیخرید!
    دستگاه کاملا پلمپ باشد ..یک ناپیک در همین مورد هست سرچ کنید سلفن تی
    متلب که نسخه مک نداره قک کنم...باید با پارلل یا بوت کمپ ویندوز بریزی که ۳۰-۴۰ گیگ صرف میشه در کل من هم ویندوز ریختم هو ویروال استیدو هم xcodeهم بازی بت من هنوز ۵۰ گیگ فضا دارم ولی نباید ارشیو نگه درای و باید هارد اسکترنال بخری

نظر

نوشته اصلی توسط hojjjat نمایش پست ها
      متلب که نسخه مک نداره قک کنم
      http://www.i-phone.ir/forums/thread66918.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread84035.html
      http://www.i-phone.ir/forums/thread98522.html

نظر

مرسی از دوستای گلم
        یه سوال دیگه هم دارم انم اینه که افیس فارسیو پشتیبانی نمیکنه درسته؟؟توحیط مک پاورپوینت ورد اینا میشه انجام داد؟؟؟

نظر

افیس هست ولی بدرد نمیخوره زیاد مخصوصا با رتینا سازگار نیست و شطرنجی هست
          نرم افزار های شبیه افیس هست برای مک مثل pages-numbers-keynode
          افیس ویندوز هم میشه با کراس کور یا پارلل اورد بالا

نظر

سلام من هم دقیقا سوالات این دوست عزیزمونو دارم ,کارشناسی ارشد برق می خونم و نرم افزاری مثل متلب یا مشابهش میخوام بدونم میکشه و اینکه تو محیط ویندوز کاراییش کمتره؟ شنیدم تو محیط ویندوز در حال استفاده سنگین داغ میکنه که این اصلان خوب نیست .ممنون میشم دوستان تجربیات خودشونو با ما به اشتراک بذارن تا ما هم بتونیم انتخاب خوبی داشته باشیم.

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط webwoob نمایش پست ها
              سلام من هم دقیقا سوالات این دوست عزیزمونو دارم ,کارشناسی ارشد برق می خونم و نرم افزاری مثل متلب یا مشابهش میخوام بدونم میکشه و اینکه تو محیط ویندوز کاراییش کمتره؟ شنیدم تو محیط ویندوز در حال استفاده سنگین داغ میکنه که این اصلان خوب نیست .ممنون میشم دوستان تجربیات خودشونو با ما به اشتراک بذارن تا ما هم بتونیم انتخاب خوبی داشته باشیم.

ممنون
              من خیلی از mgx72 خوشم میاد اما انگار دردسراش خیلی زیاده هنوز که خرید نکردم اما یکم دل سرد شدم

نظر

نوشته اصلی توسط webwoob نمایش پست ها

ممنون
                هر لپتاپی در استقاده سنگین داغ میکنه و طبیعی هست ولی این لپتاپ ها cpu سری u دارند که برای کار های خیلی سنگین مثل رندر گیری و گیم اصلا مناسب نیست...کارایی هم تو ویندوط پایین نمیاد مثل یک لپتاپ ویندوزی با این کانقیگ میشه!

نظر

صبر کنید ..
                X