اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکلات بعد از نصب yosemite

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکلات بعد از نصب yosemite

سلام
    من بصورت clean install يوزميوت رو نصب كردم و بعدش از طريق bootcamp ويندوز ٨.١ رو ولي الان مشكلي كه دارم اينه كه از ويندوز نميتونم پارتيشن مك رو ببينم در صورتي كه قبلا با ماوركس و ويندوز ٧ اين مشكل را نداشتم
    يكي بهم گفت كه بايد برنامه paragon نصب كني رو ويندوز حالا ميخوام ببينم راه ديگه اي هست
    ولي نياز من فقط همون ديدن پارتيشن مك هست و فقط ميخوام حالت read داشته باشم و نميخوام چيزي روش بريزم كه توانايي write بخوام حالا ميخوام ببينم راهي هست كه مثل قبل بدون استفاده از هيچ برنامه اي اين كارو كرد و اين كه اين مشكل فقط براي ويندوز ٨.١ هست ؟ در ضمن من موقع نصب ویندوز اول از طریق همون bootcamp assistant گذاشتن تمامی درایورها رو دانلود کرد و داخل فلش ریخت و الان هم تمامی درایور ها در ویندوز نصب هست و هیچ مشکلی ندارم
    و سوال دوم اینکه قبلا موقع روشن کردن که کلید option رو نگه میداشتم غیر از مک و ویندوز یه recovery هم داشتم ولی الان که yosemite رو به صورت کلین نصب کردم دیگه اونو ندارم چطوری میشه برگردونمش ؟
    و سوال آخرم اینکه همیشه وقتی با ویندوز میام بالا backlight keyboard تا اخر بالاست و باید همیشه به طور دستی کمش کنم راهی هست که اتومات بشه ؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد

یک بار bootcamp رو دانلود کردم و repair کردم ولی بازم درست نشد و نشون نمیده درایو مک رو

نظر

کسی نیست منو راهنمایی کنه ؟
      فایل های پیوست شده

نظر

سلام
        من هم دقیقا همین مشکل دارم.مشکل اینه که تو برنامه Disk Utillity قسمت Typeکل هارد به جای این که (Mac OS Extended(Journaled باشه Logical Volume Groupمیشه.
        درضمن نمیدونم چرا اسم کل هارد به جای اینکه........Appl SSD باشه میشه Macintosh HD
        من بیشتر از 10بار با Disk Utillity بابوت یواسبی فلش ور رفتم و یوسمیت نصب کردم ولی مشکل حل نمیشه.
        اگه کسی میدونه کمک کنه.

نظر

سلام آقا واقعاً یعنی‌ کسی‌ به این مشکل بر نخرده و نمیتونه مارو راهنمایی‌ کنه ؟

هنوز که هنوزه از طریق ویندوز نمیتونم درایو مک رو ببینم !!!

به نظر شما با توجه به این عکسایی که من گذشتم رو طریقه نصب مشکلی‌ داشتم ؟

در صورتی‌ که کلین اینستال کردم و همه‌‌چیو نرمال نصب کردم ویندوز رو هم از طریقه بوت کمپ و قبل از نصب کلی‌ درایور هارو هم از سایت اپل خودش دانلود کرد و نصب کرد

نظر

سلام همه چی‌ درسته به نظر شما ؟
            فایل های پیوست شده

نظر

برای من هم همینطوره
              بهتره برنامه مک درایو رو نصب کنید

نظر

File Vault فعال کردید؟

نظر

سلام با برنامه مک درایو اوکی می‌شه یعنی‌ ؟

- - - - - - - - - -

خیر file vault فعال نکردم اصلا

نظر

سلام

من برنامه مک درایو رو نصب کردم ورژن ۹.۳.۱.۱ ولی‌ اکتیوشن کدش کار نمی‌کنه و نمیتونم کرکش کنم

کسی‌ سراغ نداره ؟

نظر

متاسفانه کرک پایداری نمیشه براش پیدا کرد ولی اگه همونطور که گفتید فقط قصد رید کرد فایل ها رو دارید کارتون رو راه میندازه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                      X