اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال کردن کیبورد فارسی iOS 9 - iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

منم از کیبورد Fars Tap دارم استفاده میکنم. عالیه
    با آپدیت جدیدی که داده چند روز پیش کامل تر شده. یکی از بهترین قابلیتش نسبت به بقیه اینه که حدس کلمات داره

نظر

نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
      بهترین کیبورد در حال حاضر FarsTap هست. می توانید از اپ استور خریداری کنید.
      ممنون بابت معرفی ، نصبش کردم ، عالیه واقعا ...

نظر

با درود
        خبر خوش برای کاربران iOS 9.3.3
        این کیبورد که آموزش فعال سازی آن در پست یک قرار گرفته به خوبی در این نسخه کار می کنه و می تونید استفاد کنید .

اسکرین شات :

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

آموزش فعال کردن کیبورد فارسی iOS 9 - iOS 8

کسی این روش رو روی iOS10 انجام داده؟ کیبورد فارسی iOS6 که میشد با ادیت فایل بکاپ اضافه کرد واقعا عالی بود

Sent from my iPhone 6S+ using Tapatalk
          ویرایش توسط Ornstein : https://i-phone.ir/forums/member/181835-ornstein در ساعت 05-08-2016, 11:35 AM

نظر

Agha ye moshkeli hast bande iran nistam va ios 10.3.3 ro daram estefade mikonam va iphonam ham jailbreak nis che kari mitoonam bokonam ??? t

نظر

نوشته اصلی توسط HamedBack نمایش پست ها
              Agha ye moshkeli hast bande iran nistam va ios 10.3.3 ro daram estefade mikonam va iphonam ham jailbreak nis che kari mitoonam bokonam ??? t
              سلام
              دوست عزیز اگر منظورتون داشتن کیبورد فارسی هستش ، احتیاج به جیلبرک نیست
              از لینک زیر کیبورد فارسی FarsTap رو از اپل استور دانلود کنید و استفاده کنید.

نظر

صبر کنید ..
              X