اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش فعال کردن کیبورد فارسی iOS 9 - iOS 8

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اون دوستمون چی شد؟! :d

ممنون که تو سورس سایت قرار دادین. فقط خواهشا تو قسمت توضیحات پکیج ذکر کنین که از طریق arabic باید کیبورد رو فعال کنن.
    ویرایش توسط 5433d_ap : https://i-phone.ir/forums/member/176716-5433d_ap در ساعت 07-11-2014, 06:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط 5433d_ap نمایش پست ها
      اون دوستمون چی شد؟! :d

ممنون که او سورس سایت قرار دادین. فقط خواهشا تو قسمت توضیحات پکیج ذکر کنین که از طریق arabic باید کیبورد رو فعال کنن.
      اضافه شد.

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

درود

دست مریزاد دوست عزیز ، مارو از شر لگ زدن این کیبورد های توی اپ استور راحت کردی ، روی آیپد ایر تست شد و جواب داد، بازم ممنون

نظر

آقا من از توی سورس اون دوستمون نصب کردم aref -tf
          اینی که تو سورس انجمن گذاشتید با اون فرق میکنه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط SMB_77 نمایش پست ها
            آقا من از توی سورس اون دوستمون نصب کردم aref -tf
            اینی که تو سورس انجمن گذاشتید با اون فرق میکنه؟؟
            نه فرقی نداره.

نظر

کسی از دوستان راهی پیدا نکرده برای فعال کردن کیبورد فارسی در دستگاهای جیلبرک نشده؟
              این کیبورد های نصبی از اپ استور خیلی بدرد نخورن

نظر

شما خودت یه زحمت بکش. از همون طریقی که قبلا تو ios7 فعال میکردین الان هم این فایلا رو جایگزین کنین. چیزی رو که از دست نمیدین! این فایلا فایلای حیاتی سیستم نیستن و بعیده مشکلی ایجاد کنه.

نظر

شما خودت یه زحمت بکش. از همون طریقی که قبلا تو ios7 فعال میکردین الان هم این فایلا رو جایگزین کنین. چیزی رو که از دست نمیدین! این فایلا فایلای حیاتی سیستم نیستن و بعیده مشکلی ایجاد کنه.
                  من حرفی ندارم اما متاسفانه نمیتونم این مسیر و فایلی که شما معرفی کردی رو پیدا کنم نه در برنامه ای تولز نه در برنامه دیگر!!
                  کمک بفرمایید من حاضرم تست کنم

نظر

نوشته اصلی توسط wildstink نمایش پست ها
                    کسی از دوستان راهی پیدا نکرده برای فعال کردن کیبورد فارسی در دستگاهای جیلبرک نشده؟
                    این کیبورد های نصبی از اپ استور خیلی بدرد نخورن
                    این روش بدون جیلبریک امکان نداره، بدون جیلبریک دسترسی به فولدر system نیست.

در ضمن خدمت دوست عزیزمون بگم که اگه خیلی بی خود هستن و اینطوری زحمت یه برنامه نویس رو زیر سوال می برید خودتون بفرمایید آستین بالا بزنید و خیلی به درد بخورشو درست کنید

نظر

یک بنده خدایی یک سورس شخصی معرفی کرده بود لینکش چی بود دوستان؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mr_Peyman نمایش پست ها
                        یک بنده خدایی یک سورس شخصی معرفی کرده بود لینکش چی بود دوستان؟
                        روی سورس انجمن موجوده:

i-phone.ir/repo

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                          روی سورس انجمن موجوده:

i-phone.ir/repo
                          میدونم کیبورد رو نمیخوام! خود سورس رو میخواستم

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                            این روش بدون جیلبریک امکان نداره، بدون جیلبریک دسترسی به فولدر system نیست.

در ضمن خدمت دوست عزیزمون بگم که اگه خیلی بی خود هستن و اینطوری زحمت یه برنامه نویس رو زیر سوال می برید خودتون بفرمایید آستین بالا بزنید و خیلی به درد بخورشو درست کنید
                            خب پس پرونده بیدون جیلبریکش بسته شد. ممنون.
                            این که کیبوردهای ثالث تو ios8 بیخودن که حرفی نیست. ولی ربطی به برنامه نویسشون نداره. مشکل از خود سیستم عامله. حتی کیبوردهای مطرح هم این مشکلات رو دارن.

نظر

کیبورد مخفی رو دیگه نمیشه فعال کرد.
                              همیشه با بکاپ قبلی برمیگشت ولی برنمیگرده ولی خوشبختانه هنوز تقویم هجری شمسی مخفی کار میکنه.
                              ویرایش توسط MJHamed : https://i-phone.ir/forums/member/18639-mjhamed در ساعت 08-11-2014, 01:32 PM

نظر

نوشته اصلی توسط MJHamed نمایش پست ها
                                کیبورد مخفی رو دیگه نمیشه فعال کرد.
                                همیشه با بکاپ قبلی برمیگشت ولی برنمیگرده ولی خوشبختانه هنوز تقویم هجری شمسی مخفی کار میکنه.
                                تقویم رو باید چیکار کرد؟

نظر

صبر کنید ..
                                X