اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Aless نمایش پست ها
    سلام
    یه مشکل دارم
    هرچی برچسب ضدخش روی گوشیم میندازم گوشه ها را نمیگیره و ضدخش بالا میمونه و نمیچسبه به صفحه
    ممنون میشم راهنماییم کنیذ
    همه همينجوره به جز تعدادي خاص
    مشكل از ضد خش هاست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Aless نمایش پست ها
      سلام
      یه مشکل دارم
      هرچی برچسب ضدخش روی گوشیم میندازم گوشه ها را نمیگیره و ضدخش بالا میمونه و نمیچسبه به صفحه
      ممنون میشم راهنماییم کنیذ
      من 3تا ایفون 6 داشتم البته کارکرده خریدم ، تو تقریبا 2 سال ، فقط یکیشون نمیدونم طرف ازکجا گلس خریده بود و مارکش چی بود که قشنگ رو صفحه فیت شده بود و چسبیده بود بش ، تو دوماهی که دستم بود اصلا بلند نشد و یا هوا نداشت زیرش ، عالی بود .

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز

ایفون 6 من از موقعی که ios 9 اومده بعد از یه مدت استفاده روزانه انیمیشنهاش از بین میره و سریع میشه

بیشتر اوقات هم وقتی اینطوری میشه ک از کدها برای شارژ سیم کارت استفاده میکنم مثله *733#

ایا راه حلی براش هست"؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amirkhan112 نمایش پست ها
          با سلام خدمت دوستان عزیز

ایفون 6 من از موقعی که ios 9 اومده بعد از یه مدت استفاده روزانه انیمیشنهاش از بین میره و سریع میشه

بیشتر اوقات هم وقتی اینطوری میشه ک از کدها برای شارژ سیم کارت استفاده میکنم مثله *733#

ایا راه حلی براش هست"؟
          مشكل همه گيري هست
          باگ اي او اس ٩ هست و راه حلي نداره

نظر

• دوستان من میخوام گوشی رو ریست کنم اما sms هام واسم مهمه. چطور میتونم ازشون بکاپ بگیرم و برگردونم؟ با نرم افزار itools یه بار این کارو کردم اما sms ها رو برنگردوند

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
              دوستان من میخوام گوشی رو ریست کنم اما sms هام واسم مهمه. چطور میتونم ازشون بکاپ بگیرم و برگردونم؟ با نرم افزار itools یه بار این کارو کردم اما sms ها رو برنگردوند
              با Itunes

نظر

• با این نرم افزار هم میشه،کار کردن باهاش خیلی سادست
                Wondershare TunesGo retro

نظر

• سلام
                  پست گذاشتم کسی جواب نداد مجبور شدم دوباره تو این تاپیک هم مطرح کنم
                  رو گوشیم حدود ۱۳-۱۴ گیگ همیشه جا دارم چند روز پیش دیدم پیام داده که حافظه پره با کمال تعجب گفتم شاید واسه آپدیت نرم افزار ها باشه که موقتی فضا میخواد،خلاصه حدود ۷-۸ گیگ آزاد کردم،۲ روز بعد دوباره پیام داد پره، بازم خالی کردم ۳-۴ گیگ
                  الان باز دیدم ۶۰۰ مگ فضا مونده که داره پر میشه
                  قضیه چیه؟
                  این چه وضعشه؟
                  امکان ریست گوشی رو هم ندارم
                  روانیم کرده

.................................................. .................................................. .................................................. ...........................

.................................................. .................................................. .................................................. ...........................
                  امروز صبح مجدد 3 گیگ خالی کردم پر شده بود که تا الان فقط 1/2 گیگ مونده
                  از استوریج ستینگ هم کل فضای اشغالی نرم افزار ها و مدیا رو جمع زدم شد 71.5 گیگ ، تلگرام هم 6 گیگ جا گرفته
                  یعنی به عبارتی 35-36 گیگ از حافظه م نمیدونم چی پر شده
                  به wifi هم وصل میشم متوسط با 150 تا 200kbps دائما در حال دانلوده!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
                    سلام
                    پست گذاشتم کسی جواب نداد مجبور شدم دوباره تو این تاپیک هم مطرح کنم
                    رو گوشیم حدود ۱۳-۱۴ گیگ همیشه جا دارم چند روز پیش دیدم پیام داده که حافظه پره با کمال تعجب گفتم شاید واسه آپدیت نرم افزار ها باشه که موقتی فضا میخواد،خلاصه حدود ۷-۸ گیگ آزاد کردم،۲ روز بعد دوباره پیام داد پره، بازم خالی کردم ۳-۴ گیگ
                    الان باز دیدم ۶۰۰ مگ فضا مونده که داره پر میشه
                    قضیه چیه؟
                    این چه وضعشه؟
                    امکان ریست گوشی رو هم ندارم
                    روانیم کرده

امروز صبح مجدد 3 گیگ خالی کردم پر شده بود که تا الان فقط 1/2 گیگ مونده
                    از استوریج ستینگ هم کل فضای اشغالی نرم افزار ها و مدیا رو جمع زدم شد 71.5 گیگ ، تلگرام هم 6 گیگ جا گرفته
                    یعنی به عبارتی 35-36 گیگ از حافظه م نمیدونم چی پر شده
                    به wifi هم وصل میشم متوسط با 150 تا 200kbps دائما در حال دانلوده!!!!!!!
                    مشكل شما صد در صد يا احتمال زياد بر ميگرده به اي كلاد
                    در قسمت اي كلاد photo را غيرفعال كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                      مشكل شما صد در صد يا احتمال زياد بر ميگرده به اي كلاد
                      در قسمت اي كلاد photo را غيرفعال كنيد

غیر فعاله
                      خودشم آیکلاد تو بدترین وضعیت هم ۳۵-۴۰ گیگ فضا نمیگیره به هیچ عنوان
                      امروز هم بازم فایل پاک کردم و داره پر میشه

نظر

غیر فعاله
                        خودشم آیکلاد تو بدترین وضعیت هم ۳۵-۴۰ گیگ فضا نمیگیره به هیچ عنوان
                        امروز هم بازم فایل پاک کردم و داره پر میشه
                        با توجه دو عكسي كه دادي واضحه قسمت other داره الكي پر ميشه پس ايراد از يه نرم افزارها هست
                        وقتي به اينترنت وصلي پر ميشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                          با توجه دو عكسي كه دادي واضحه قسمت other داره الكي پر ميشه پس ايراد از يه نرم افزارها هست
                          وقتي به اينترنت وصلي پر ميشه؟

آره پایین عکس آخری نوشتم دائم با ۱۵۰-۲۰۰ کیلو داره دانلود میکنه
                          ولی این که کدوم نرم افزاره معلوم نیست
                          جدیدا هم چیزی نسب نکردم (حداقل ۴-۵ ماهه) هرچی هم بازی حجیم داشتم پاک کردم که جا باز بشه
                          ولی همچنان داره پر میکنه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
                            آره پایین عکس آخری نوشتم دائم با ۱۵۰-۲۰۰ کیلو داره دانلود میکنه
                            ولی این که کدوم نرم افزاره معلوم نیست
                            جدیدا هم چیزی نسب نکردم (حداقل ۴-۵ ماهه) هرچی هم بازی حجیم داشتم پاک کردم که جا باز بشه
                            ولی همچنان داره پر میکنه
                            كاري كه به نظرم بكني احتمالا جواب بگيري اينه:
                            ابتدا يه بسته اينترنت بخر(اين كارا حتما بكن چون دلم نميخواد قبض موبايلت ١ ميليون بياد[emoji23]بعد بياي به من فش بدي[emoji17])
                            بعدش بيا و واي فاي را قطع كن.
                            برو به setting قسمت cellular را فعال كن
                            بعد يه دور وارد همه اپهات بشو كه مصرف ديتاشون فعال بشه
                            بيا دوباره قسمت cellular و اجازه ي دسترسي همه اپهات را فعال كن
                            بعد يه مدت ببين كدوم اپ داره الكي ديتا دانلود ميكنه
                            اميدوارم تونسته باشم كمك كنم

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 24-12-2015, 12:27 PM

نظر

• اين كار رو هم كردم
                              يعني تقريبا هر كاري كه به ذهنم ميرسيد و حاصل تجربه ٦-٧ ساله كار با ios بود رو انجام دادم و به عنوان اميد آخر ايجا سوالمو مطرح كردم
                              واقعا كلافم كرده
                              هر روز صبح گوشي هنگه تا يكم جا خالي كنم روون شه

نظر

اين كار رو هم كردم
                                يعني تقريبا هر كاري كه به ذهنم ميرسيد و حاصل تجربه ٦-٧ ساله كار با ios بود رو انجام دادم و به عنوان اميد آخر ايجا سوالمو مطرح كردم
                                واقعا كلافم كرده
                                هر روز صبح گوشي هنگه تا يكم جا خالي كنم روون شه
                                قربان شما cache رو چک کن
                                مثلاً این لینک رو مطالعه کن
                                ممکنه دلیلش این باشه

How to delete junk files and clean out your iPhone's memory and cache - How to - Macworld UK

در نهایت اگه هیچکدوم جواب نداد اگه همه فایل های برنامه هاتو داری میتونی کلاً ریست بدی گوشیتو همه چی پاک بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X