اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط lilolil نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ
    میشه یخورده بیشتر راهنمایی کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
    نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
    دوست من این امکان برداشته شده و دیگه نمیشه تو ورژن های جدید آی او اس ۹ اینکارو انجام داد. دسترسی به فایل های اپلیکیشن ها٬ دیگه مقدور نیست

- - - - - - - - - -

دوست من این امکان برداشته شده و دیگه نمیشه تو ورژن های جدید آی او اس ۹ اینکارو انجام داد. دسترسی به فایل های اپلیکیشن ها٬ دیگه مقدور نیست

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

• سلام چطور میتوان بابرنامه ایتیونز ( یا برنامه دیگری )برنامه روی گوشی رایکی یکی از گوشی به کامپیوتر انتقال داد وبعد از ریستور کردن گوشی به دلخواه هر کدام از برنامه ها راخواستی دوباره یکی یکی به گوشی انتقال بدهی البته باید توجه داشت که همه برنامه ها هم با لپل ایدی خودت دانلود نشده باتشکر

نظر

• سلام دوستان
        آیفون6 من با ios9.3 شدیدا حجم اینترنت وای فای را مصرف می کنه حتی وقتی که تمام برنامه ها بسته است/ تمام آپدیت های اتومات بسته هستند و حتی لکیشن و آپدیت آیکلود را هم خاموش کردم اما باز بدون کوچکترین استفاده ای تو یه روز 600مگا بایت اینترنت مصرف می کنه/ من این مصرف با برنامه دیتا منیجر در آوردم / هر کاری هم به ذهنم رسیده انجام دادم لطفا به من کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط مسلم65 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          آیفون6 من با ios9.3 شدیدا حجم اینترنت وای فای را مصرف می کنه حتی وقتی که تمام برنامه ها بسته است/ تمام آپدیت های اتومات بسته هستند و حتی لکیشن و آپدیت آیکلود را هم خاموش کردم اما باز بدون کوچکترین استفاده ای تو یه روز 600مگا بایت اینترنت مصرف می کنه/ من این مصرف با برنامه دیتا منیجر در آوردم / هر کاری هم به ذهنم رسیده انجام دادم لطفا به من کمک کنید
          البته من همون اول كه آپديت كردم حدود ٥٠٠ مگ كم كرد غير از فايل آپديت در مرحله بعد كه ديوايس ريست شد اومد بالا
          نميدونم براي چي
          حدس ميزنم چون ديوايس جاي خالي كم داشت حالا يا انتقال داده بود يا حذف كرده بود كه بتونه آپديت كنه بعد برگردوند نميدونم
          ديگه غير از اون ٥٠٠ مگ ديگه تا الان چيزي اضافي كم نكرده
          شايد مورد شما هم همين باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
            البته من همون اول كه آپديت كردم حدود ٥٠٠ مگ كم كرد غير از فايل آپديت در مرحله بعد كه ديوايس ريست شد اومد بالا
            نميدونم براي چي
            حدس ميزنم چون ديوايس جاي خالي كم داشت حالا يا انتقال داده بود يا حذف كرده بود كه بتونه آپديت كنه بعد برگردوند نميدونم
            ديگه غير از اون ٥٠٠ مگ ديگه تا الان چيزي اضافي كم نكرده
            شايد مورد شما هم همين باشه
            میتونه مربوط به سیری باشه.
            اطلاعات مربوط به سیری تقریبا ۵۰۰-۷۰۰ مگابایته که اگر پاک بشه همه رو دوباره دانلود میکنه.

نظر

• نه دوست عزیز من سیری ندارم اصلا/ جالب اینجاست وقتی از اینترنت سیم کارت استفاده می کنم این اتفاق نمی افته فقط وقتی به وای فای وصلم مثل آب خوردن حجم میخوره بدون هیچ کار خاصی

نظر

• نه این اتفاق اصلا جدا از آپدیت و ریستور هست/ برای اون که قبلا حجم کم کرده اما الان بدون هیچ استفاده ای این اتفاق می افته/ فقط کافیه وصل باشه حتی اگه یک برنامه باز هم نداشته باشم مثل بنز در حال خوردن حجم هستش

نظر

• با سلام شرمنده دوستان هرچند جاش اینجا نیست ولی کسی در بخش ایفون 5 اس جوابی نداد

گوشی ایفون 5 اس رو ابدیت کردم به 9.3 از منوی گوشی
                  الان روشن شده و میگه به اپل ایدی لینک شده و رمز رو بزن ولی متاسفانه نه جیمیل نه اپل ای دی رو به خاطر ندارم الان چاره چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pm!!d نمایش پست ها
                    با سلام شرمنده دوستان هرچند جاش اینجا نیست ولی کسی در بخش ایفون 5 اس جوابی نداد

گوشی ایفون 5 اس رو ابدیت کردم به 9.3 از منوی گوشی
                    الان روشن شده و میگه به اپل ایدی لینک شده و رمز رو بزن ولی متاسفانه نه جیمیل نه اپل ای دی رو به خاطر ندارم الان چاره چیه؟
                    سلام دوست عزیز.
                    بدون پسوورد اپل ایدی نمیتونید وارد گوشی بشید.
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز.
                      بدون پسوورد اپل ایدی نمیتونید وارد گوشی بشید.
                      میدونم نمیشه وارد شد راهی نداره ریستوری چیزی ؟ اطلاعات برام مهم نیست پاک بشه؟

نظر

وقتی ریستور کنید بازم ازتون پسوورد اپل ایدی میخواد

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pm!!d نمایش پست ها
                        وقتی ریستور کنید بازم ازتون پسوورد اپل ایدی میخواد
                        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

دوست من باید با بخش پشتیبانی اپل مکاتبه کنید : http://support.apple.com

اونجا راهنمایی تون می کنن تا بتونید اپل آی دی تون رو مجدد فعال کنید.

اگه توییـــــتر دارید که میتونید از اونجا مستقیم باهاشون در ارتباط باشید و بهتر پاسخ میدن

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط pm!!d نمایش پست ها

اگه توییـــــتر دارید که میتونید از اونجا مستقیم باهاشون در ارتباط باشید و بهتر پاسخ میدن

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

با اين شماره تماس بگير ساعت ١٠ شب به بعد كمتر از ١ ساعت به نتيجه ميرسى
                            شماره پشتيبانى اپله
                            02018006927753
                            منم همچين مشكلى برام پيش اومد ٤٠ دقيقه اى ايفونمو باز كردن

نظر

• سلام دوستان کسی میدونه چرا من نمیتونم تو هیچ کدوم از پیام رسانم بیشتر از 10 ثانیه voice بفرستم ؟ نمیشه تایمشو بیشتر کرد ؟

- - - - - - - - - -

سلام دوستان کسی میدونه چرا من نمیتونم تو هیچ کدوم از پیام رسانم بیشتر از 10 ثانیه voice بفرستم ؟ نمیشه تایمشو بیشتر کرد ؟

نظر

• سلام ب همه دوستان قدیم و جدید من ی سوال البته ی مشکل دارم میخاسم مطرح کنم من ی ۶ دارم ک ب اخرین اپدیت هم اپدیت کردم مشکلی ک تازگیا پیش اومده و حس میکنم بعد از اپدیت اینکه صدای گوشی(مکالمه گوشی) خیلی اومده پایین جوری ک هرکی با گوشی من صجبت میکنه بوضوح مشخصه و گله میکنه از صدای کم و پایین شخص مکالمه کننده صدای ولوم این کال هم رو اخرین درجشه یکم نگرانم کرده جوری ک در حین رانندگی اصلا صدای طرف مقابل مکالمه نمیشنوم حالا راهی تستی چیزی سراغ دارین ببینم علت چیه اصلا ضربه و اب اینا هم نه خورده

نظر

صبر کنید ..
                                X