اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط chem30 نمایش پست ها
    دوستان میشه به طور بیسیم از طریق لپ تاپ واز طریق آیتونز برنامه ریخت رو گوشی؟
    اره عزيزم
    يه بار گوشيت را وصل كن به ايتونز و تو قسمت مشخصات گرشيت كه ظرفيت ايناش هست پايين صفحه فكر كنم دومين گرينه نوشته wifi sync يا همچين چيزي بايد باشه تيكشرا بزن
    از اين به بعد از طريق wifi هم ميتوني وصل شي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نه قبلا هم با همین لپ تاپ برنامه ریختم
      ممنونم
      راستی عکس ها هم پاک نمیشه؟
      ببخشید من سوالات پیش پا افتاده می پرسم چپن تازه آیفون گرفتم
      خير

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نه قبلا هم با همین لپ تاپ برنامه ریختم
        ممنونم
        راستی عکس ها هم پاک نمیشه؟
        ببخشید من سوالات پیش پا افتاده می پرسم چپن تازه آیفون گرفتم
        خواهش مي كنم.
        وقتي گوشي رو وصل مي كنيد. وارد آيكون آيفون بشيد و روي عكس ها كليك كنيد. اگه تيك نخورده خير مشكلي براي عكس هاتون پيش نمياد.
        دوست من:
        همه اول اش سوالات پيش پا افتاده مي رسن. من خودم هم همين طور بودم. تمام هدف اين فروم هم همينه. كه به هم كمك كنيم و اطلاعات هم رو بالا ببريم.
        به زودي شما هم به سوالات ساده ي ديگران پاسخ خواهيد داد.

نظر

• وقتی میخوام توی قسمت مسیج فارسی تایپ کنم نشانگر تایپ در قسمت چپ قرار داره هرکاری میکنم نمیاد قسما راست قبلاً وقتی انشگت روی قسمت تایپ نگه میداشتم راست چین چپ چین داشت ولی الان نداره
          از کیبرد مداد هم استفاده میکنم

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
            وقتی میخوام توی قسمت مسیج فارسی تایپ کنم نشانگر تایپ در قسمت چپ قرار داره هرکاری میکنم نمیاد قسما راست قبلاً وقتی انشگت روی قسمت تایپ نگه میداشتم راست چین چپ چین داشت ولی الان نداره
            از کیبرد مداد هم استفاده میکنم
            درود
            قبل از استفاده از کیبورد مداد هم این مشکل رو داشتید ؟
            احتمالا مربوط به کیبورتون میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
              درود
              قبل از استفاده از کیبورد مداد هم این مشکل رو داشتید ؟
              احتمالا مربوط به کیبورتون میشه
              روی گوشی دیگه همین کیبرد مداد هست ولی درست تایپ میشه !!!!

نظر

• با سلام
                من چند وقته دنبال یه برنامه میگردم که بتونه پوشه های عکس داخل آیفون رو به ویندوز منتقل کنم
                مثل iphoto

سوالم اینه برای ویندوز همچین برنامه ای هست ؟

ممنون میشم معرفی کنید

با تشکر

نظر

• سلام دوستان.وقتتون بخیر.آقا من امروز متوجه شدم که موقع فیلمبرداری گوشیم صداها رو خیلی ضعیف ضبط میکنه!!!
                  توی نت هم یه سرچ زدم مثل اینکه مشکل رایجی هستش.موقع مکالمه مشکلی ندارم و طرف مقابل صدامو درست متوجه میشه.با voice recorder هم صدا ضبط میکنم هیچ مشکلی نداره و صدا رو خیلی واضح ضبط میکنه.ولی موقع فیلم برداری صداها خیلی ضعیف ضبط میکنه.
                  اگر اشتباه نکنم آیفون ۶ سه تا میکروفون داره.یکی پایین گوشی یکی بالای گوشی توی هدفون یکی‌ هم پشت گوشی کنار دوربین.حالا دقیقا نمیدونم که موقع فیلمبرداری از کدوم میکروفون استفاده میکنه.پشت گوشی یه گلس زدم که روی میکروفون رو پوشونده احتمال داره که از اون باشه؟لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mahyar23172 نمایش پست ها
                    سلام دوستان.وقتتون بخیر.آقا من امروز متوجه شدم که موقع فیلمبرداری گوشیم صداها رو خیلی ضعیف ضبط میکنه!!!
                    توی نت هم یه سرچ زدم مثل اینکه مشکل رایجی هستش.موقع مکالمه مشکلی ندارم و طرف مقابل صدامو درست متوجه میشه.با voice recorder هم صدا ضبط میکنم هیچ مشکلی نداره و صدا رو خیلی واضح ضبط میکنه.ولی موقع فیلم برداری صداها خیلی ضعیف ضبط میکنه.
                    اگر اشتباه نکنم آیفون ۶ سه تا میکروفون داره.یکی پایین گوشی یکی بالای گوشی توی هدفون یکی‌ هم پشت گوشی کنار دوربین.حالا دقیقا نمیدونم که موقع فیلمبرداری از کدوم میکروفون استفاده میکنه.پشت گوشی یه گلس زدم که روی میکروفون رو پوشونده احتمال داره که از اون باشه؟لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون.
                    بله دوست گرامي. هنگام تصويربرداري ميكروفون كنار دوربين فعاله. اگر گلس اون ميكروفون رو پوشونده، گلس رو برداريد. مشكل رفع خواهد شد.

نظر

• سلام
                      ببخشید با بلوتوث میشه به دستگاه های دیگه هم ارسال کرد ؟ منظورم دستگاه با سیستم عامل جاواس

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi85 نمایش پست ها
                        سلام
                        ببخشید با بلوتوث میشه به دستگاه های دیگه هم ارسال کرد ؟ منظورم دستگاه با سیستم عامل جاواس
                        درود.
                        خير

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                          درود.
                          خير
                          airblue shering کارش این نیست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mahdi85 نمایش پست ها
                            airblue shering کارش این نیست؟
                            درود
                            با کسب اجازه از hero@

کارش همین هست ولی بایستی گوشیتون جیلبریک باشه تا بتونید نصبش کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط compaq نمایش پست ها
                              درود
                              با کسب اجازه از hero@

کارش همین هست ولی بایستی گوشیتون جیلبریک باشه تا بتونید نصبش کنید .
                              درود بر شما.
                              بله اگر بحث جيلبرك مطرح باشه كه خيلي كارها مي شه كرد.
                              منتها يك، من هيچوقت جيلبرك رو تأييد نمي كنم و دو اينكه جيلبرك براي iOS هاي اخير فعلا در دسترس نيست. به خاطر همين من اين پاسخ را دادم compaq عزيز. به هر حال پاسخ شما مثل هميشه كاملا درست مي باشد.

نظر

• سلام خدمت دوستان عزیز
                                دوستان چند روزی هست که دستگاه بنده اررور میده حافظه دستگاه پر شده
                                امروز از قسمت storage & icloud usage > manage storage تمامی برنامه هارو جمع کردم ( میزان حجمشون رو )
                                و تقریبا 1.5 گیگابایت شد !
                                ولی در قسمت used این عدد 11.2 گیگابایت است
                                و مقدار available 387 MB
                                مشکل از کجاست ؟
                                iphone 6 16gig دارم
                                و تقریبا 1 سال هست که خریداری کردم
                                ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X