اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان، عكسهاي گالري من تار شدن و بعضي از فيلمهارو هم اجرا نميكنه و كنار تمام عكسها و فيلمهام يه علامت تعجب مياد... كه گاهي اوقات برا همه ي فايلهاي تصويريم پيش مياد و گاهي اوقات برا بعضي هاشون پيش مياد... لطفا اگه كسي اطلاعاتي داره مطرح كنه

يعني كسي اطلاعاتي در اين مورد نداره
    ویرایش توسط H.Karimi : https://i-phone.ir/forums/member/48145-h-karimi در ساعت 23-11-2018, 01:51 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmad_6 نمایش پست ها
      سلام دوستان، عكسهاي گالري من تار شدن و بعضي از فيلمهارو هم اجرا نميكنه و كنار تمام عكسها و فيلمهام يه علامت تعجب مياد... كه گاهي اوقات برا همه ي فايلهاي تصويريم پيش مياد و گاهي اوقات برا بعضي هاشون پيش مياد... لطفا اگه كسي اطلاعاتي داره مطرح كنه

يعني كسي اطلاعاتي در اين مورد نداره
      سلام
      مشکل شما مربوط به iCloud هستش و برای رفع این مشکل به مسیر زیر بروید و گزینه Photo را off کنید.

Settings/Name/iCloud/Photo -> off

منظور از Name همان نام شما در قسمت تنظیمات اپل آیدی بالای صفحه میباشد.

نظر

• يه پيام ميده remove from iphone اگه اوكي كنم چيزي پاك ميشه؟
        فایل های پیوست شده

نظر

يه پيام ميده remove from iphone اگه اوكي كنم چيزي پاك ميشه؟
          پیام تو عکس چون کوچیک هستش دیده نمیشه .... ولی ظاهرا هر عکسی که داخل آیکلود ذخیره نشده باشه حذف میشه.
          به هرحال برای خلاص شدن از این مشکل تنها راه حل همینه.

نظر

يه پيام ميده remove from iphone اگه اوكي كنم چيزي پاك ميشه؟
            سلام علیکم
            قبل از این پیغام شما باید گزینه کیپ را بزنین و مرحله بعد این گزینه میاد باید ریمو کنین

نظر

• انجام دادم تمام فايلهام پاك شدن

نظر

• میشه imei ایفون 6 عوض کرد

نظر

• سلام وقت بخیر من یه گوشی آیفون ۶ داشتم که با سیم کارت همراه اول کار می کرد ریست فکتوری کردم و الان وقتی سیم کارت ایرانسل می ذارم توش دیگه کار نمی کنم و پیغام simcard invalid می ده. چه باید بکنم؟

نظر

• سلام. ببخشید خواهرم یه گوشی آیفون داره که چند سال خاموش بوده. نه اپل آیدی رو میدونه نه ایمیل رو و نه حتی سوالات امنیتی. چی کار باید بکنم؟ راهی هست که همه چی از صفر تنظیم بشه؟
                    ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• سلام، من گوشیم رو ریست فکتوری کردم. الان موقع راه اندازی قسمتی که اپل آیدی رو میپرسه، بعدش یرای اطمینان از درستی اینکه این اکانت برای این خطه از من شماره موبایل میخواد، که خب کد +98 که برای ایرنه اصلا توی لیست نیست.. باید چیکار کنم؟

نظر

• سلام دوستان فایلهای صوتی ضبط شده توسط برنامه رکوردر خودگوشی رو چطوری میتونم به کامپیوتر منتقل کنم؟!!! خیلی ازحافظه گوشی اشغال شده

نظر

صبر کنید ..
                        X