اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من امروز iPhone 6 رو به 8.0.2 به‌روزرسانی کردم.
    اما الآن گوشی شارژ نمیشه نمیدونم چرا اینطوری شده. iTunes هم گوشی رو می‌شناسه حتی آیکن شارژ هم روی صفحه‌ی گوشی و همینطور iTunes میاد اما شارژ نمیشه.

در واقع شارژ همینطوری میاد پایینو

گوشی رو میخوام با کامپیوتر شارژ کنم.
    دیروز تا 90 درصد شارژ کرده بودم.

ممنون میشم، راهنمایی کنید.
    سپاس
    با كامپيوتر شارژ ميكنيد؟

Sent from my iPhone

نظر

میتونید به 8.0 دانگرید کنید ، اپل راه رو باز گذاشته است ، به 8.0 برگردید درست میشه ، نهایتا اگر نتونستید 8.1 بتا نصب کنید .

نظر

بله با کامپیوتر میخوام شارژ کنم. (مبدل شارژ رو ندارم فعلاً)

نظر

من یه چیزی رو متوجه شدم اینکه وقتیکه پین‌کد سیم‌کارت رو وارد می‌کنم، شارژ نمی‌کنه و خاموش و روشن که می‌کنم و پین رو نمی‌زنم، شارژ میشه...

نظر

دوستان منم امروز اين گوشيو خريدم. اگر من نميزنين باس بگم كاش نميخريدم. قبلش يگم من تمام ايفونها رو از روز اولش تا بحال داشتم پس بدونين كه من عاشق اين برند هستم. اما اين يكي علي رغم دلربايي و زيبايي كه داره پر از مشكلات ريز و درشته. تو همين چن ساعت كه باهاش كار كردم متوجه شدم كه اغلب نرم افزارها باهاش درست كار نميكنه. خيلي از اين نرم افزارهاي اجتماعي توش حالت زوم اين ميشن چون براي رزلوشن ايفون جديد بهينه نشدن. از اون بدتر كه اكانت اپن چيزپي ان هم روش كار نميكنه يني فيسبوك و خيلي چيزاي ديگه رسما تعطيل!متاسفانه سفيدي صفحه اين گوشي هم مث فايو اس ام افتابيه يني به زردي ميزنه. خلاصه از اينكه هيچكدوم از اپ هايي كه روي فايو اس ام مث بنز كار ميكردن و رو اين درست كار نميكنن بد حور شاكيم. مدلش ١٥٤٩ هستش حالا نميدونم وريزونه يا جي اس ام اي تي ان تي? به تمام دوستاني كه ميخان اين ايفون جديد رو بخرن توصيه ميكنم سه ماه صبر كنن تا استيبل بشه كه الان بيشتر شبيه يه پاره اجره تا اون ايفون همه كاره اي كه داشتم

نظر

نوشته اصلی توسط iLOST نمایش پست ها
              دوستان منم امروز اين گوشيو خريدم. اگر من نميزنين باس بگم كاش نميخريدم. قبلش يگم من تمام ايفونها رو از روز اولش تا بحال داشتم پس بدونين كه من عاشق اين برند هستم. اما اين يكي علي رغم دلربايي و زيبايي كه داره پر از مشكلات ريز و درشته. تو همين چن ساعت كه باهاش كار كردم متوجه شدم كه اغلب نرم افزارها باهاش درست كار نميكنه. خيلي از اين نرم افزارهاي اجتماعي توش حالت زوم اين ميشن چون براي رزلوشن ايفون جديد بهينه نشدن. از اون بدتر كه اكانت اپن چيزپي ان هم روش كار نميكنه يني فيسبوك و خيلي چيزاي ديگه رسما تعطيل!متاسفانه سفيدي صفحه اين گوشي هم مث فايو اس ام افتابيه يني به زردي ميزنه. خلاصه از اينكه هيچكدوم از اپ هايي كه روي فايو اس ام مث بنز كار ميكردن و رو اين درست كار نميكنن بد حور شاكيم. مدلش ١٥٤٩ هستش حالا نميدونم وريزونه يا جي اس ام اي تي ان تي? به تمام دوستاني كه ميخان اين ايفون جديد رو بخرن توصيه ميكنم سه ماه صبر كنن تا استيبل بشه كه الان بيشتر شبيه يه پاره اجره تا اون ايفون همه كاره اي كه داشتم
              دوست من شما مشكل اپليكيشن رو به ايفون ربط ميدين؟؟؟ بعدش ميكين از اولش هم ايفون استفاده كردين!؟!!
              دوست من اپليكيشن ها تك تك داره اپديت ميشه و اون اپليكيشني هم كه گفتين اپديت شده!!

نظر

نوشته اصلی توسط iWolf نمایش پست ها
                دوست من شما مشكل اپليكيشن رو به ايفون ربط ميدين؟؟؟ بعدش ميكين از اولش هم ايفون استفاده كردين!؟!!
                دوست من اپليكيشن ها تك تك داره اپديت ميشه و اون اپليكيشني هم كه گفتين اپديت شده!!
                مشكل اپليكيشن ها دقيقا به ايفون ربط داره. اپ هاي ايفون مث اندرويد نيستش كه با هر برندي و با هر گوشي ايي و هر رزلوشني و هر سخت افزاري كار كنه. اين اپها دقيقا براي همون مدل از ايفون بهينه ميشن و با اون كار ميكنن. اين مشكل رو من تو زماني كه ايفون فايو اومده بود و سايز صفحه از ٤ به فايو تغيير كرده بود داشته ام و اشكم در اومد تا اپليكيشنا براي فايو هم بهينه شدن. چندين ماه طول كشيد تا اين اتفاق بيفته. الان دقيقا همون اتفاق برا ٦ هم افتاده. و همه حرف من اينه مسايي كه ميخان بخرن چن ماه صبر كنن تا همه چي اكي شه. من الان يه اكانت فيسبوكم رو نميتونم باز كنم. هيچكدوم از نرم افزارام مث وايبر و واتس اپ و اينا درست كار نميكنن. اپن چيز پي ان هم روي فايو اس و ايپدم كه اي او اس هفت دارن مث بنز كار ميكنع ولي روي اين تعطيله. ٣جي ايرانسلم تا ديروز روي كوشي قبليم مث چي كار ميكرد ولي روي اين اصن كار نميكنه. خلاصه اينكه ايفون جديد در بدو ورود كلي مشكلات نرم افزاري و عدم هم خواني اپليكشنها رو داره. هدف اطلاع رساني بود. وگرنه مسلما ايفون جديد بسيار زيبا و خوش ساخت و با ابهته. هيچ شكي درش نيست

نظر

نوشته اصلی توسط smht_62
                  لطفا جواب بدين
                  يعنى كسى مشكلى نداره؟
                  مشکل از آیفون ها نیست.
                  ایرانسل و همراه اول از این دو سرویس پشتیبانی نمیکنن و باعث میشه فقط از طریق ایمیل بتونید فعال کنید

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                    مشکل از آیفون ها نیست.
                    ایرانسل و همراه اول از این دو سرویس پشتیبانی نمیکنن و باعث میشه فقط از طریق ایمیل بتونید فعال کنید
                    آخه رو گوشى قبليم كه ٥ بود هر دوتا فعال بودن و مشكلى نبود

نظر

خسته نباشيد. متاسفانه هيچكدوم از اپليكيشنها براي ايفون جديد بهينه نشده اند. بايد منتظر بمونيم

نظر

من ریستور کردم انتن اومد اما زنگ نمیخوره میخوای تماسم بگیری دکمه کال رو که میزنی یه صفحه سیاه میاد نه صدا داری نه تصویر

نظر

شما که احیاناً بک آپ بر نمیگردونی ؟

نظر

امیر جان مجدد ریستور کنید بدون برگردوندن بک آپ

نظر

ولی اکثرا وقتی پشتشو نگا میکنیم نوشته iccid. جایی معرفی میکنی بریم برا خرید؟

نظر

ممنون با ریستور مجدد بدون بکاپ حل شد

نظر

صبر کنید ..
                                X