اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام. گوشی در حال آپدیت بود که قطع شد. الان پیام میده به آیتونز وصل کنم و وقتی به آیتونز وصل میکنم ریستور رو میزنم به اواخرش که میرسه اروره 56 میده و ادامه نمیده الان چی کار باید بکنم. کمکم کنید ممنون از شما.

نظر

• سلام يه سوال ايفون ٦ چراغ اعلانات يا هم ناتفيكيشن نداره؟
      من تازه از اندرويد اومدم به ios

آموزش چرم دوزی
      آموزش خیاطی
      آموزش عروسک سازی
      آموزش گلسازی
      آموزش قلاب بافی
      آموزش سرمه دوزی
      ویرایش توسط pari32184 : https://i-phone.ir/forums/member/202538-pari32184 در ساعت 06-03-2017, 02:07 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط pari32184 نمایش پست ها
        سلام يه سوال ايفون ٦ چراغ اعلانات يا هم ناتفيكيشن نداره؟
        من تازه از اندرويد اومدم به ios
        نه نداره
        فقط ميتونين با فلاش دوربين كار كنين

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• با سلام .
          آیفون من ios 8.4 و جلبریک هست . می خواستم ببینم میشه ازش shsh گرفت .؟ چه جوری ؟ چون میخواستم ریستور کنم به ios 10 .
          اگر میشه shsh گرفت اگر خواستم دوباره برگردم به ios 8.4 جلبریک پابرجا میمونه ؟ یا همه چی پاک میشه ؟

خیلی ممنون

نظر

• سلام دوستان من یک آیفون 6 دارم که اکانت اپل آیدیش قفل شده و Find my iphone هم روشن هست، و منم پسورد ایمیل اپل آیدیم رو ندارم ولی سوالات امنیتی رو می دونم، اما وقتی در سایت icloud.com برای بازیابی پسور میرم به من گزینه ای برای بازیابی با سوالات امنیتی نمیده و فقط از طریق لینکی که به ایمیل میفرسته می شه پسورد رو ریست کرد. الان چیکار می شه کرد؟

نظر

• سلام دوستان من جدیدا یه آیفون 6 کارکرده گرفتم حدود یک ماهی بدون مشکل کار کرده ولی الان چند روزه تاچ آی دی کار نمیکنه هیچ ضربه ای هم نخورده اثرانگشتای قبلی رو پاک کردم الان که میخوام دوباره ثبت کنم ثبت نمیشه...به اینصورت که گزینه ها همه توی منو فعال هستن ولی وقتی انگشتمو میذارم روی دکمه هوم هیچ واکنشی نشون نمیده گوشی نه اروری میده نه حتی مثلا قسمتی از اثر انگشت ثبت میشه...البته اون ویژگی Reachability کار میکنه که فکر میکنم با سنسور اثر انگشت مرتبط هست...ریست و ریستورم کردم ولی هیچ تغییری نکرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط ma_albert نمایش پست ها
                سلام.
                دوستان من روی آیفون 6 با برنامه‌ی iTunes نتونستم برنامه‌های بانک‌های اقتصاد نوین و سامان رو پیدا کنم و گوشی هم که هنوز جیلبریک نشده.

چطور میتونم این برنامه‌ها رو نصب کنم؟

پ.ن: این مشکل رو با سیبچه هم داشتم.

سپاس
                سلام با برنامه SibApp دانلود كن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من یک ایفون 6 دارم که وضع باطری فوق العاده ضعیفی داره
                  اینکه توی روز بدون اینکه اصلا کاری بکنم باهاش توی 3 ساعت از 100 درصد به 25 درصد میرسه باطری گوشی
                  حتی یکبار باطری رو هم تعویض کردم
                  میخوام بدونم به نظرتون مشکل از کجاست ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• دوستان ي كه تلگرام تماس برقرار ميشه
                    مثل ي تماس معمولي نوتيفيكيشن مياد يا نه فقط ي تيك ميزنه كه فلاني تماس گرفته
                    ي ٧ دارم دقيقا مثل تماس معمولي نمايش ميده و داخل دفترچه هم مياره كه فلاني تماس از طريق تلگرام گرفته
                    ولي ٦ كه ورژن ٩.٣ داره نمايش ش مثل پيام تكس ميده و داخل دفترچه تماس هم نمياره و نمايش نميده

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

نظر

• با سلام
                      من آیفون 6 دارم با جدیدترین ios موجود

وقتی یه پلیر مثلا رادیو جوان داره آهنگ پخش میکنه ،صفحه که قفل میکنه یه پلیر در صفحه اسکرین لاک هست می خواستم بپرسم چجوری میشه اون غیر فعال کرد

یعنی چجوری میشه پلیر روی اسکرین لاک حذف کرد یا مخفی یا غیر فعال کرد از اساتید خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید

نظر

• سلام دوستان من سيمكارت 4G همراه اول ميندازم اصلا 4G نميگيره در صورتي كه با ايرانسل مشكلي نداره و با با گوشي هاي ديگ هم سيمكارت مشكل نداره

نظر

• سلام دوستان.
                          چند وقتی هست مشکل عجیبی برام پیش اومده. بهم ریختگی متون فارسی در سافاری یا حتی گوگل‌کروم وغیره بوجود اومده که حتی با ریستور کامل و عدم ریستور بکاپ قبلی هم حل نشد! البته این بهم ریختگی زیاد نیست اما آزار دهندست مثلا اعداد با حروف قاطی میشن و فاصله حرف‌ها زیاد و کم شده. خیلی عجیبه برام. لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید.
                          آیفون ۶
                          آی او اس ۱۰.۳.۱
                          ویرایش توسط rooly : https://i-phone.ir/forums/member/6742-rooly در ساعت 04-05-2017, 10:54 PM

نظر

• سلام
                            از تنظیمات وارد cellular بشید سپس از گزینه سوم کالر دیتا اپشن رو بزنید بعد گزینه ویس اند دیتا
                            و بذارید روی گزینه lte

نوشته اصلی توسط irmacfa نمایش پست ها
                            سلام دوستان من سيمكارت 4G همراه اول ميندازم اصلا 4G نميگيره در صورتي كه با ايرانسل مشكلي نداره و با با گوشي هاي ديگ هم سيمكارت مشكل نداره

نظر

• سلام
                              اگر فقط با بعضی از سایت ها این مشکل رو دارید مشکل از گوشی شما نیست
                              بعضی از سایت ها از اسکریت های قدیمی استفاده میکنند که روی گوشی های جدید هماهنگ نیستند به همین دلیل فونت ها و اشکال ها بهم میدیره!

نوشته اصلی توسط rooly نمایش پست ها
                              سلام دوستان.
                              چند وقتی هست مشکل عجیبی برام پیش اومده. بهم ریختگی متون فارسی در سافاری یا حتی گوگل‌کروم وغیره بوجود اومده که حتی با ریستور کامل و عدم ریستور بکاپ قبلی هم حل نشد! البته این بهم ریختگی زیاد نیست اما آزار دهندست مثلا اعداد با حروف قاطی میشن و فاصله حرف‌ها زیاد و کم شده. خیلی عجیبه برام. لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید.
                              آیفون ۶
                              آی او اس ۱۰.۳.۱

نظر

• درسته با بعضی از سایتا هست اما گوشی خانومم عین ماله منه یعنی آیفون ۶ با آخرین ورژن اما همون سایت هایی که برای من خرابه برای اون درست نشون میده!

نظر

صبر کنید ..
                                X