اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من از وقتی ب اخرین ورژن 9 اپدیت کردم و همچنین نسخه 10 واین نسخه اخری ی مشکل با وای فای دارم مشکلمم اینکه یکم کافیه از مودم دور بشم انتم اخرین انتن میشه و حتی میپره وهرچی سرج میکنم پیدا نمیکنه حتما باید برم پای مودم یکم دور بشم این مشکل داره یا حتی پیدا کنه هی میکه رمز بزن و میزنم و هیچ اتفاقی نمی افته حتی من چنل مودم تغییر دادم حتی مک ادرسم امتحان کردم حتی ریست نتورکم کردم حتی ورژن فریم ور مودم تغییر دادم این مشکل فقط با ایفون دارم نه در منزل حتی سرکار وکرنه با لبتاپ از این مشکلا ندارم با اینکه اپله نمیدونم چیکار کنم دیکه. ی را**اری بدین ممنون میشم

نظر

• سلام دوستان
      متاسفانه ایفون من از قسمت بالا تا وسط 5 دقیقه رفت تو اب دریا بعد از اینکه درش اوردم پیغام اسلاید تو افلاین روی صفحه بود که سریع خاموشش کردم بع 2 روز که خاستم روشنش کنم هیج عکس العملی نشون نمیده یعنی تصویر نداره ولی گوشی روشنه چون کامپیوتر میشناستش و وقتی به ایتونز وصلش میکنم میگه پس کد رو بزن که تصویر ندارم و نمیشه و وقتی به شارز میزنم شارز هم میشه
      به نظر شما مشکل از کدوم قسمتش هست. ارزش داره بدم واسه تعمیر؟؟ متاسفانه ایران نیستم و نمیشه که بیارمش دفتر انجمن...

لطفا راهنمایی کنید دوستان

نظر

• سلام دوستان ، يه مشكلى دارم با گوشيم ، اينه كه وقتى ميزنم به شارژ شروع به دانلود ميكنه و چراغ واي فاي مودم به شدت روشن خاموش ميشه ولى نميدونم چيو داره دانلود ميكنه، همه چيو غير فعال كردن ، آيكلود ، اپل آيدى ، ايميل ، ديگه نميدونم چيكار كنم ، لطفا كمك كنيد .

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی جدیدا پیدا کردم . وقتی گوشی رو به کامپیوتر وصل میکنم درایو گوشی نمیاد . ایتیونز میشناسه همه چی هم درسته ولی درایو گوشی نمیاد !!!! با همه ی پورت ها ی usb هم امتحان کردم ولی نشون نمیده درایو گوشی رو . کسی از دوستان میدونه راه حلش چیه ؟؟؟؟!!! با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط aliitaly نمایش پست ها
            سلام دوستان
            متاسفانه ایفون من از قسمت بالا تا وسط 5 دقیقه رفت تو اب دریا بعد از اینکه درش اوردم پیغام اسلاید تو افلاین روی صفحه بود که سریع خاموشش کردم بع 2 روز که خاستم روشنش کنم هیج عکس العملی نشون نمیده یعنی تصویر نداره ولی گوشی روشنه چون کامپیوتر میشناستش و وقتی به ایتونز وصلش میکنم میگه پس کد رو بزن که تصویر ندارم و نمیشه و وقتی به شارز میزنم شارز هم میشه
            به نظر شما مشکل از کدوم قسمتش هست. ارزش داره بدم واسه تعمیر؟؟ متاسفانه ایران نیستم و نمیشه که بیارمش دفتر انجمن...

لطفا راهنمایی کنید دوستان

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟

نظر

• ll

سلام وقت بخیر
              دوستان بعد از ضربه خوردن گوشی به حالت خاموش رفته وقتی به آیتونز نصب میکنم آیتونز گوشی رو میشناسه اما فقط گزینه آپدیت و ریستور میاد
              ریستور که می کنم نور صفحه به صورت کمرنگ آبی (بدون آرم اپل) میاد و ریستور تا مرحله ای میره که ارور 4005 میده
              با مک و ویندوز و یه سیستم دیگه هم امتحان کردم
              کابل و... هم عوض کردم اما باز نشد
              بردم تعمیرگاه تاچ ال سی دی و باتری هم گذاشت بازهم فایده نداشت
              مشکل از چی میتونه باشه؟

نظر

• با سلام و خسته نباشید
                من دیروز گوشیمو آپدیت کردم ولی صبح دیدم مخاطبام حذف شدن در صورتیکه بعد از آپدیت هنوز مخاطبامو داشتم
                اپل آی دی گوشیمم قفل شده و وارد نمیشه.حتی وارد ایمیل هم نمیشه
                میشه کمکم کنین؟ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط essibasic نمایش پست ها
                  با سلام و خسته نباشید
                  من دیروز گوشیمو آپدیت کردم ولی صبح دیدم مخاطبام حذف شدن در صورتیکه بعد از آپدیت هنوز مخاطبامو داشتم
                  اپل آی دی گوشیمم قفل شده و وارد نمیشه.حتی وارد ایمیل هم نمیشه
                  میشه کمکم کنین؟ممنون
                  درود
                  به سایت زیر برید و ببینید می تونید با اپل آیدی تون وارد بشید
                  https://appleid.apple.com/

(سایت خود اپل هست - جای نگرانی نیست)

نظر

• دوستان کسی تجربه تعویض باتری داشته ؟

باتری من خراب شد عوض کردم ولی باتری جدید چندان مرغوب نبود و بعد از یک هفته دوباره خراب شد .
                    دوباره عوضش کردم این یکی بهتره و حدود 2 ماهه کار میکنه ولی اصلا در حد اون باتری اصلی خودش نیست ، همه باتری های تعویضی اینطوریه یا باتری که من انداختم اصلی نیست ! ضمنا باتری رو 70 تومن خریدم .
                    ممنون میشم راهنمایی کنید .

نظر

• [QUOTE=ehsan1390;1036765]دوستان کسی تجربه تعویض باتری داشته ؟

باتری من خراب شد عوض کردم ولی باتری جدید چندان مرغوب نبود و بعد از یک هفته دوباره خراب شد .
                      دوباره عوضش کردم این یکی بهتره و حدود 2 ماهه کار میکنه ولی اصلا در حد اون باتری اصلی خودش نیست ، همه باتری های تعویضی اینطوریه یا باتری که من انداختم اصلی نیست ! ضمنا باتری رو 70 تومن خریدم .
                      ممنون میشم راهنمایی کنید .
                      [/

متاسفانه باتري خود اپل چيز ديگه اي هست ! اگه ميتوني بفرست اپل استور

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• اپل استور توی تهران کجا هست ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ehsan1390 نمایش پست ها
                          اپل استور توی تهران کجا هست ؟
                          توي تهران نيست ! مجبوري يكيرو بگي از خارج بياره برات

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دو هفته دیگه از ایران بیرون میرم
                            باتری که اونجا میدن اورجینال شرکته ؟

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
                              آیفون 6 رو به کامپیوتر وصل کردن اشتباهی گزینه dont trust رو زدم حالا وصل نمیشه چیکار کنم ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram mgh نمایش پست ها
                                با سلام و عرض خسته نباشید
                                آیفون 6 رو به کامپیوتر وصل کردن اشتباهی گزینه dont trust رو زدم حالا وصل نمیشه چیکار کنم ؟
                                درود
                                به مسیر General > Reset و گزینه Reset Location & Privacy رو انتخاب و مراحل رو طی کنید .

نظر

صبر کنید ..
                                X