اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط OMIDAM نمایش پست ها
    سلام ب همه دوستان قدیم و جدید من ی سوال البته ی مشکل دارم میخاسم مطرح کنم من ی ۶ دارم ک ب اخرین اپدیت هم اپدیت کردم مشکلی ک تازگیا پیش اومده و حس میکنم بعد از اپدیت اینکه صدای گوشی(مکالمه گوشی) خیلی اومده پایین جوری ک هرکی با گوشی من صجبت میکنه بوضوح مشخصه و گله میکنه از صدای کم و پایین شخص مکالمه کننده صدای ولوم این کال هم رو اخرین درجشه یکم نگرانم کرده جوری ک در حین رانندگی اصلا صدای طرف مقابل مکالمه نمیشنوم حالا راهی تستی چیزی سراغ دارین ببینم علت چیه اصلا ضربه و اب اینا هم نه خورده
    قسمت بلندگوى مكالمه ايفون مخصوصا وقتى گلس انداختته باشى گوده
    با يه اهنرباى خيلى قوى تميزش كن

نظر

• قبلا گگلس داش اینجوری نبود اهنربا یکم توضیح میدی چجوری چیکا کنم

نظر

• اهنربا رو بچسبون به سه سوزن
        اهنرباش قوى باشه
        بعد به ارومى داخل شيار حركتش بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• به يه سوزن

نظر

• توري نداره روي بلندگو مكالمه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

نظر

• دارن
              ولى زيرش براده جمع ميشه

نظر

• سلام دوستان
                من تیرماه سال قبل ایفون 6 خریدم و تا حالا خدا رو شکر مشکلی نداشتم تا اینکه

امروز گوشیم حدودا یک ساعتی توی شارژ بود و وقتی شارژر رو از گوشی بیرون کشیدم ،

اسکرین گوشی بهم ریخته شد و از بالای اسکرین به پایین دچار لرزش شد!!!

الانم کل اسکرین گوشی در حال اجرای هر برنامه تیره و تار شده

البته مدتیه بخاطر کاری که دارم متاسفانه همزمان هم با گوشی کار میکنم و هم در حال شارژ کردنه

در ضمن کارکرد باطری گوشی مشکلی نداره و عادی هستش

بنظرتون چکار بکنم؟
                چندبار ری استارت کردم و تغییری نکرد

ممنون میشم راهنمائی بفرمائید

متشکرم

نظر

• باتريت باد كرده داره LCD رو فشار ميده

نظر

• نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
                    باتريت باد كرده داره LCD رو فشار ميده

ممنونم از شما
                    چطور میشه فهمید که باتری باد کرده یا اینکه مشکل از باتریه؟
                    یعنی این تنها راهشه که پی به این برد که مشکل از باتری هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iMoji نمایش پست ها
                      سلام دوستان
                      من تیرماه سال قبل ایفون 6 خریدم و تا حالا خدا رو شکر مشکلی نداشتم تا اینکه

امروز گوشیم حدودا یک ساعتی توی شارژ بود و وقتی شارژر رو از گوشی بیرون کشیدم ،

اسکرین گوشی بهم ریخته شد و از بالای اسکرین به پایین دچار لرزش شد!!!

الانم کل اسکرین گوشی در حال اجرای هر برنامه تیره و تار شده

البته مدتیه بخاطر کاری که دارم متاسفانه همزمان هم با گوشی کار میکنم و هم در حال شارژ کردنه

در ضمن کارکرد باطری گوشی مشکلی نداره و عادی هستش

بنظرتون چکار بکنم؟
                      چندبار ری استارت کردم و تغییری نکرد

ممنون میشم راهنمائی بفرمائید

متشکرم

الان زنگ زدم به یکی از نمایندگی های ایفون گفت ممکنه مشکل از

نوسانات برق باشه!

کسی اطلاع بیشتری نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط arampishro نمایش پست ها
                        دارن
                        ولى زيرش براده جمع ميشه

اخه احتمال براده کمه اگه هم باشه ک پشت توری گیر میکنه من حس میکنم صداش با صدای گوشی ک کم و زیاد میشه قاطی شده مثه اندروید راهی برا تست نیس ؟؟؟ حالت ریستی چیزی نداره من حس میکنم نرم افزاریه

نظر

• دوستان من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم سوال رو بپرسم ،
                          کسی میدونه چجوری میشه ویدئو ی 1 دقیقه ای تو اینستاگرام پست کرد !؟
                          من آخرین آپدیت رو انجام دادم اما بازم همون 15 ثانیه میشه آپلود کرد .

- - - - - - - - - -

دوستان من جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم سوال رو بپرسم ،

نظر

• نوشته اصلی توسط KingAnfield نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

نظر

• باعرض سلام خدمت دوستان از وقتي ios9.3.1 آبديت كردم دچار مشكل مصرف باتري شدم ، اصلا وقتي واي فا گوشيم روشن باشه و به شارژر وصلش ميكنم داخل يكساعت فقط هفت درصد شارژ كرد درصورتي كه قبلا همچين مشكلي نبود و درضمن تا واي فا خاموش كردم ، سريع شارژ شد، درضمن درصد باتري هم اشتباه نشون ميده، مثلا 50%شارژ داره وقتي به شارژر وصل ميكنم ، تا وصل ميشه يكدفعه ده درصد بيشتر نشون ميده ، اصلا باتري گوشيم قاطي كرده [emoji17] درضمن آيفون 6هست ، ممنون ميشم كمكم كنيد

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر و کاربران سایت.
                                متاسفانه من امروز به یه مشکل عجیب و غریب برخورد کردم. گوشیم دیگه اثر انگشتم رو نمی شناسه و وقتی که می خوام با استفاده از کد چهار رقمی گوشی رو باز کنم امکان نداره و دیگه صفحه نمایشم غیر فعال میشه و همینجوری صفحه روشن میمونه تا بعد از یک دقیقه گوشی ریست میشه! لطفا کمکم کنید، چطور میتونم این مشکل رو حل کنم؟
                                پیشاپیش از کمک تون ممنونم.
                                ویرایش توسط mosoni92 : https://i-phone.ir/forums/member/194809-mosoni92 در ساعت 27-04-2016, 11:48 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X