اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام چند روز پیش یکی از دوستام رفته بود کویت یه ایفون 6 64gb پیدا کرده اورده ایران که قفل ایکلود روشه به نظر دوستان ارزش داره با خرج 600تا 800 درستش کنه و این که بعد این که قفل ایکلود گوشی رو پاک بکنه احتمال این که مکان گوشی پیدا بشه هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
      سلام چند روز پیش یکی از دوستام رفته بود کویت یه ایفون 6 64gb پیدا کرده اورده ایران که قفل ایکلود روشه به نظر دوستان ارزش داره با خرج 600تا 800 درستش کنه و این که بعد این که قفل ایکلود گوشی رو پاک بکنه احتمال این که مکان گوشی پیدا بشه هست؟
      یه نظری یه جوابی ثواب داره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها
      سلام چند روز پیش یکی از دوستام رفته بود کویت یه ایفون 6 64gb پیدا کرده اورده ایران که قفل ایکلود روشه به نظر دوستان ارزش داره با خرج 600تا 800 درستش کنه و این که بعد این که قفل ایکلود گوشی رو پاک بکنه احتمال این که مکان گوشی پیدا بشه هست؟

نظر

• سلام دوستان . من یه مشکلی جدیدا دارم اینکه وقتی یه ابدیت برام میاد یا وقتی میخوام یه برنامه دانلود کنم از اپ استور با گوشی . دانلود انجام نمیشه ! یعنی اون دایره اصلا پر نمیشه و اروری هم نمیده اصلا !! با چیز پی ان هم امتحان کردم درست نشد !! کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟؟!! با تشکررررر

نظر

• نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام
          اره اگه قفل ای کلود باز میشه میصرفه
          خیلی سایتها نوشتن که میتونن بازش کنن
          اگه اپل ایدی خودشو بزنه نه دیگه نمیشه فهمید کجاس

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Meisam al نمایش پست ها
            سلام دوستان . من یه مشکلی جدیدا دارم اینکه وقتی یه ابدیت برام میاد یا وقتی میخوام یه برنامه دانلود کنم از اپ استور با گوشی . دانلود انجام نمیشه ! یعنی اون دایره اصلا پر نمیشه و اروری هم نمیده اصلا !! با چیز پی ان هم امتحان کردم درست نشد !! کسی از دوستان میدونه مشکل چیه ؟؟!! با تشکررررر
            اپ استور را باز کن
            نوار پایین هست که سرچ اینا داره
            رو سرچ حدود ۱۰ بار با انگشتت پشت سر هم بزن
            این کار باعث ریست اپ استور میشه
            ببین درست میشه یا نه

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
              سلام

سلام به نظر شما از کدوم سرویس استفاده کنم

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
              سلام

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط ابوالفضل74 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

چه سایتیه؟
                توصیه من از سایت اپل اپس هست

ویرایش توسط saeed.evil! : https://i-phone.ir/forums/member/182245-saeed-evil در ساعت 13-03-2016, 07:16 PM

نظر

• سلام دوستان ایا پلیری هست که اهنگ های روی ای کلود رو اجرا کنه ؟ اخه از رو خود ای کلود باید یکی یکی اجرا کرد

نظر

• دوستان گوشیم خود به خود خاموش شد دیگه روشن نمیشه دلیلش چی میتونه یاشه؟
                    دفتر سایت تعطیل هست هرچی زنگ میزنم از دیروز برا تعمیر میخوام گوشی بفرستم

نظر

• من این گوشی رو جدید گرفتم
                      اپل ای دی ساختم و با ایتونز چند برنامه نصب کردم و در گوشی هم اپل از دی ست کردم حالا سوالم اینه که میشه با خود گوشی نرم افزار دانلود و نصب کرد؟
                      همین طور اگه نرم افزاری قبلا با ای دی ام دانلود کرده باشم و با ایتولز نصب کنم چه مشکلی به وجود میاد؟

نظر

• سلام مبارکه، بله می تونید با خود گوشی برنامه دانلود و نصب کنید.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

نظر

• در مورد سوال اولتون :بله با خود نرم افزار AppStore كه رو گوشي نصبه ميتونيد برنامه بزنيد
                          سوال ٢:مشكلي پيش نمياد ولي وقتي ايتيونز هست چرا از ايتولز استفاده مي كنيد!ايتولز براي كار غيرقانوني (از نظراپل ) هست.

نظر

• با سلام

اپل آیفون ۶ دارم که مسدود شده, از icloud قفل شده, به رمزه icloud دسترسی ندارم . میتوان ان را به حالته اول برگردان بدون داشتن رمزه icloud ؟ متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط kiaphone نمایش پست ها
                              با سلام

اپل آیفون ۶ دارم که مسدود شده, از icloud قفل شده, به رمزه icloud دسترسی ندارم . میتوان ان را به حالته اول برگردان بدون داشتن رمزه icloud ؟ متشکرم
                              خير دوست عزيز به سادگي امكانش نيست. مگر اينكه از سرويس هاي حذف قفل آيكلود استفاده كنيد كه چيزي حدود ٧٠٠ هزار تومان براتون آب مي خوره.
                              بهتره كه رمز رو به خاطر بياوريد و يا از إمكانات بازيابي رمز استفاده كنيد. مثل سوالات امنيتي، ايميل ثانويه و ...
                              در انتها هم مي تونيد با پشتيباني اپل گفتگو كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamin9 نمایش پست ها
                                در مورد سوال اولتون :بله با خود نرم افزار AppStore كه رو گوشي نصبه ميتونيد برنامه بزنيد
                                سوال ٢:مشكلي پيش نمياد ولي وقتي ايتيونز هست چرا از ايتولز استفاده مي كنيد!ايتولز براي كار غيرقانوني (از نظراپل ) هست.
                                یعنی اگه نرم افزاری با idmدانلود کنم و با ایتونز نصب کنم نصب میشه؟
                                کرش نمیکنه؟
                                ودر لیست اپ های اکانت اپلم ثبت میشه؟
                                همین طور ممنون میشم چند تا از حالت های لمسی این گوشی رو بهم بگید
                                راستی برنامه ای که به جای دکمه هوم نصب میشه اسمش چیه؟ نیاز به جلیبریک داره؟
                                ویرایش توسط chem30 : https://i-phone.ir/forums/member/148276-chem30 در ساعت 26-03-2016, 06:36 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X