اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من تو ايميلم هيچي ندارم ولي حجمشو زده ١٤٠ مگ
    چجوري ميتونم كشش را پاك كنم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان عزیز
      من یه آیفون 6 گرفتم
      احساس میکنم یکم دکمه هومش نرم تر شده. طبیعیه؟؟؟
      منظورم نسبت به روز اول خریده.

نظر

• نوشته اصلی توسط sfmking نمایش پست ها
        سلام دوستان عزیز
        من یه آیفون 6 گرفتم
        احساس میکنم یکم دکمه هومش نرم تر شده. طبیعیه؟؟؟
        منظورم نسبت به روز اول خریده.
        دوست عزیز معمولا بعد از کمی استفاده این مشکل پیش میاد و مشکل خاصی نیست بهتره حساس نباشید روی این مشکل.
        www.i-phone.ir
        !Square the circle

تلگرام:
        ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
        صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

• سلام
          من یه سوال کلی دارم: آیا توی آیفون هم مثل اندروید و ویندوزفون، وقتی سیستم آپگرید میاد مثلا از ۸ به ۹ پس از انجام اون، بهتره سیستم را یک بار ریست کنیم، با نیازی نیست؟
          یه سوال دیگه هم دارم:
          من الان همه ی شماره هام توی گوشی هستن، اکانت اصلی من برای شماره ها و تقویم هم هات میل مایکروسافت هست. چطور می تونم شماره ها را از گوشی منتقل کنم به اکانت، که اگر گوشی را عوض کردم مشکل پیدا نکنم؟؟
          ممنون

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
          ویرایش توسط djgholum : https://i-phone.ir/forums/member/23745-djgholum در ساعت 28-01-2016, 01:08 PM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط djgholum نمایش پست ها
            سلام
            من یه سوال کلی دارم: آیا توی آیفون هم مثل اندروید و ویندوزفون، وقتی سیستم آپگرید میاد مثلا از ۸ به ۹ پس از انجام اون، بهتره سیستم را یک بار ریست کنیم، با نیازی نیست؟
            در حالت عادی اگه دیوایس شما جیلبریک نباشه و فضای کافی برای دانلود و نصب iOS جدید داشته باشه نیازی نیست و به راحتی می تونید OTA آپدیت کنید
            اما اگه جیلبریک باشه حتماً باید ریستور کنید گاهی اوقات هم ممکنه بعد آپدیت iOS جدید کند کار کنه یا خوب عمل نکنه! که پیشنهاد ریستور یا ریست داده میشه!
            در کل همیشه قبل آپدیت به ورژن جدید بکاپ بگیرید و برای ریستور در صورت نیاز آماده باشید!!
            اضافه کنم بکاپ ورژن جدید روی قبلی کار نمی کنه
            مثلاً فرض کن iOS 10 بیاد و شما بعد آپدیت پشیمون بشید وبخواهید تا ساین iOS 9 باز هست به iOS 9 ریستور کنید (که فقط با ریستور ممکنه این حالت) در این حالت اگه از قبل بکاپ روی iOS 9 نداشته باشید راهی برای برگردوندن اطلاعات نیست و بکاپ iOS 10 کار نمی کنه!

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 28-01-2016, 03:12 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
              در حالت عادی اگه دیوایس شما جیلبریک نباشه و فضای کافی برای دانلود و نصب iOS جدید داشته باشه نیازی نیست و به راحتی می تونید OTA آپدیت کنید
              اما اگه جیلبریک باشه حتماً باید ریستور کنید گاهی اوقات هم ممکنه بعد آپدیت iOS جدید کند کار کنه یا خوب عمل نکنه! که پیشنهاد ریستور یا ریست داده میشه!
              در کل همیشه قبل آپدیت به ورژن جدید بکاپ بگیرید و برای ریستور در صورت نیاز آماده باشید!!
              اضافه کنم بکاپ ورژن جدید روی قبلی کار نمی کنه
              مثلاً فرض کن iOS 10 بیاد و شما بعد آپدیت پشیمون بشید وبخواهید تا ساین iOS 9 باز هست به iOS 9 ریستور کنید (که فقط با ریستور ممکنه این حالت) در این حالت اگه از قبل بکاپ روی iOS 9 نداشته باشید راهی برای برگردوندن اطلاعات نیست و بکاپ iOS 10 کار نمی کنه!

سلام ممنون از پاسخ تون، منظور من این بود که تو اندروید مثلا میگن اگر پس از آپدیت-آپگرید، یه فاکتوری ریست کنیم بهتره، اما تو آیفون چنین چیزی نشنیدم، منظورم این بود.

نظر

• واسه است کسی راهنمایی میتونه بکنه:
                یه سوال دیگه هم دارم:
                من الان همه ی شماره هام توی گوشی هستن، اکانت اصلی من برای شماره ها و تقویم هم هات میل مایکروسافت هست. چطور می تونم شماره ها را از گوشی منتقل کنم به اکانت، که اگر گوشی را عوض کردم مشکل پیدا نکنم؟؟
                ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
                  دوستان من تو ايميلم هيچي ندارم ولي حجمشو زده ١٤٠ مگ
                  چجوري ميتونم كشش را پاك كنم؟

دوستان فكر كنم اين يك باگ باشه
                  من كه هركاري كردم حجم ايميل كم نشد حتي اكانت هم پاك كردم ولي هنوز ١٤٧ مگ ايميل حجم اشغال كرده
                  ايا كسي مشكل من را داره؟

نظر

• سلام دوستان میشه راهنمایی کنید چجوری پسوورد تو ios 9 از حالت 6 تایی به 4 تایی تغییر پیدا میکنه؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
                      سلام دوستان میشه راهنمایی کنید چجوری پسوورد تو ios 9 از حالت 6 تایی به 4 تایی تغییر پیدا میکنه؟؟؟؟؟؟
                      سلام
                      پسورد قبلي رو پك كن
                      مجدد وارد قسمت set passcode بشيد
                      زير قسمت وارد كردن
                      آبي رنگ نوشته Passcode Options اونجا خط سوم 4-digit رو انتخاب كنيد .

نظر

• سلام
                        بیخیال این صدا بشید اینقدر حساس نباش

نظر

• نوشته اصلی توسط khedri112 نمایش پست ها
                          سلام
                          بیخیال این صدا بشید اینقدر حساس نباش
                          مشکل من اون صدا نیست، مشکلم روی بازی کردن دکمه در جهت عمودیه! یعنی فشارش میدم یکم بازی میکنه و الکی فرو میره انگار خلاصی داره

نظر

• سلام دوستان
                            من یه مشکلی چند وقته که دچار شدم - گوشیم 16 گیگ هست و سیستم عامل 9.2
                            وقتی گوگل مپ رو میزنم - موقعیت دقیق منو نشون نمیده و میزنه یه کوچه بالا یا پائین و خلاصه موقعیت دقیق رو نشون نمیده
                            توضیح اینکه اینترنت همراه اول و 3G دارم و همیشه هم دارمش مگر اینکه بعضی اوقات تبدیل به Edge میشه
                            ممنون میشم که به من کمک کنید که این موضوع رو بتونم حل کنم
                            چون میخوام یه نرم افزار سرعت سنج استفاده کنم و نمیتونم از جی پی اس هم استفاده کنم

کلن به هم ریخته و همش یه طول و عرض جغرافیائی ثابت به من میده

نظر

• سلام دوستان
                              خواستم بدونم دقیقا ایفون کی فول شارژ میشه
                              یعنی همین که رسید به 100 درصد فول شارژ شده یا باید بمونه تا فول بشه الحمد الله پیغام هم نمیده

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                خواستم بدونم دقیقا ایفون کی فول شارژ میشه
                                یعنی همین که رسید به 100 درصد فول شارژ شده یا باید بمونه تا فول بشه الحمد الله پیغام هم نمیده
                                باتري هاي گوشي هاي جديد هيچ وقت فول شارژ نميشن
                                اما به ١٠٠ كه رسيد شما از برق بكشش بيرون
                                سعي هم كن هميشه به ١٠٠ نرسه بعضي وقتا تا ٨٠ هم كافيه

نظر

صبر کنید ..
                                X