اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نه قربان كش رو هم چك كردم
    حجم خيلي جزئي داره
    متاسفانه نميتونم ريست كنم فعلا

نظر

• سلام دوستان من
      ایا میشه بکاب icloud از اینترنت سیم استفاده کنه نه اجباری از وای فای
      و اینکه میشه گوشی رو با یو ای بی که اینترنت داره به مودم adsl وصل کرد
      مودم asus دارم نوشته موبایل اندروید وصل میشه به جای دانگل 3G آیا فرق میکنه

نظر

• مشکل در لیست تماس
        1-تعداد تماسهای ثبت شده در آیفون خیلی کمه بعد 2 یا 3 روز تماس های آخر حذف میشن آیا امکان زیاد کردن زمان حذف نشدن هست ؟
        2-تماس ها به تاریخ و ساعت بالای لیست گزارش نمیاد نمی دونم مشکل از کجاست ؟؟؟ ساعت و تاریخ رو هم چک کردم به روز هستش!

نظر

• نوشته اصلی توسط habib339351 نمایش پست ها
          با سلام.گوشی من آیفون 6 -64 گیگ هستش.متاسفانه امروز بنا به دلایل نامعلوم در موقعی که تلگرام باز بود احساس کردم که یه خط وسط صفحه به صورت پس زمینه دیده میشه.کم کم گوشی شروع به داغ شدن کرد و پس از چند بار روشن و خاموش کردن و نگه داشتن 10 ثانیه ای دگمه هوم و پاور هم اصلاح نشد.انگار هر چی برنامه که باز میکردم پس زمینه و لوگوی اون برنامه به صفحه ام اضافه میشد تا این که داغی به حدی رفت بالا که دیگه گوشیم هنگ کرد والان تاچش هم از کار افتاده و فقط منتظرم تا شارژش تموم بشه و باطریش از کار بیفته تا بلکه درست بشه.به نظرتون مشکل از چی میتونه باشه؟گوشیم هم گارانتی وقایع گستر هستش و تا 22 دی ماه هم اعتبار تعویض داره.اگه همین جوری بمونه گوشیم رو تعویض میکنن یا نه؟
          با سلام. به علت خرابی گوشیم که در بالا ذکر کردم گوشیمیو حدود 20 روز پیش با پست فرستادم به شرکت وقایع گستر فارس.بلا فاصله بعد از تحویل گوشی توسط شرکت برام اس ام اس دریافت گوشی حاوی کد پیگیری اومد.من خودم فکر میکردم مشکل گوشیم سخت افزاری بوده باشه ولی بعد از دو هفته تماس مداوم تکنسین های شرکت اعلام کردند گه مشکل گوشی نرم افزاری بوده و واسه خیلیها هم این جوری شده بوده و علتش باگ در نسخه9.1 بوده و با ریستور به نسخه 9.2 حل شده و علت زمان زیاد هم تست مداوم گوشی جهت اطمینان از صحت اون بوده و مجددا گوشیم رو واسم ارسال کردن.فعلا هم روون و بی مشکل کار میکنه.(ظاهرا اگه گوشی رو پیش خودم نگه داشته بودم هم تو این مدت نسخه جدید میومد و با ریستور به 9.2 همه چی درست میشد و اینقدر حرص نمیخوردم. اپل هم آخرش دق مرگمون میکنه با این نسخه های باگ دار.من که دیگه عمرا نسخه جدید رو آپدیت نمیکنم مگه اینکه اطمینان کامل پیدا کنم که بدون مشکل بوده باشه)

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
            سلام
            پست گذاشتم کسی جواب نداد مجبور شدم دوباره تو این تاپیک هم مطرح کنم
            رو گوشیم حدود ۱۳-۱۴ گیگ همیشه جا دارم چند روز پیش دیدم پیام داده که حافظه پره با کمال تعجب گفتم شاید واسه آپدیت نرم افزار ها باشه که موقتی فضا میخواد،خلاصه حدود ۷-۸ گیگ آزاد کردم،۲ روز بعد دوباره پیام داد پره، بازم خالی کردم ۳-۴ گیگ
            الان باز دیدم ۶۰۰ مگ فضا مونده که داره پر میشه
            قضیه چیه؟
            این چه وضعشه؟
            امکان ریست گوشی رو هم ندارم
            روانیم کرده

.................................................. .................................................. .................................................. ...........................

.................................................. .................................................. .................................................. ...........................
            امروز صبح مجدد 3 گیگ خالی کردم پر شده بود که تا الان فقط 1/2 گیگ مونده
            از استوریج ستینگ هم کل فضای اشغالی نرم افزار ها و مدیا رو جمع زدم شد 71.5 گیگ ، تلگرام هم 6 گیگ جا گرفته
            یعنی به عبارتی 35-36 گیگ از حافظه م نمیدونم چی پر شده
            به wifi هم وصل میشم متوسط با 150 تا 200kbps دائما در حال دانلوده!!!!!!!

در کمال تعجب خود به خود گوشی درست شد و 36GB فضا آزاد کرد
            فایل های پیوست شده

نظر

• گوشي آيفون 6 آب خورده بعد تعمير الان آنتن نداره noservice ميده.
              اگه كسي ميدونه بگه چيكار بايد كرد؟
              ممنون ميشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mortezabios نمایش پست ها
                گوشي آيفون 6 آب خورده بعد تعمير الان آنتن نداره noservice ميده.
                اگه كسي ميدونه بگه چيكار بايد كرد؟
                ممنون ميشم.
                مدارش آسيب ديده. مي تونيد به دفتر انجمن مراجعه كنيد تا براتون تعمير كنن.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان یه سوال من voicemail من فعاله وقتی داخل گوشی گزینه voicemail رو میزنم پیغام خطای call failed میده نمزار برم داخل مشکل کجاست
                  ایفون 6 همراه اول ios9.1

نظر

• سلام دوستان
                    روزنامه رو چه جوري ميشه به نيوز داد
                    بعضي از سايتهاي روزنامه ها گزينه ادنيوز رو در قسمت پايين مياره ولي چه با وي پي و چه بدون اون ارور ميده
                    كسي تجربه نيوز رو نداره

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk in JAVAD

نظر

• سلام دوستان
                      موبايلم در عرض ٨ ساعت ١٠٠ درصد شارژش رو خالي ميكنه بدون استفاده كردن ازش ،ios9.2 و حتي ريستور هم كردم درست نشد برنامه اي جديدي رو هم نصب نكردم،كسي هست راهنمايي كنه؟؟؟
                      ویرایش توسط ali tomcat : https://i-phone.ir/forums/member/39595-ali-tomcat در ساعت 04-01-2016, 08:04 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ali tomcat نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        موبايلم در عرض ٨ ساعت ١٠٠ درصد شارژش رو خالي ميكنه بدون استفاده كردن ازش ،ios9.2 و حتي ريستور هم كردم درست نشد برنامه اي جديدي رو هم نصب نكردم،كسي هست راهنمايي كنه؟؟؟
                        اين كاملا غير عادي هست.
                        شما گوشي رو به حالت DFU Mode ببريد (آموزش اين كار توي انجمن هست) و بعد Restore كنيد.
                        اگر همچنان مشكل برقرار بود مشكل سخت افزاري است و باتري تون خراب هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
                          اين كاملا غير عادي هست.
                          شما گوشي رو به حالت DFU Mode ببريد (آموزش اين كار توي انجمن هست) و بعد Restore كنيد.
                          اگر همچنان مشكل برقرار بود مشكل سخت افزاري است و باتري تون خراب هست.
                          بله متاسفانه از گارانتيش هم سه ما گذشته وگرنه بهانه ي خوبي بود براي تعويض مجاني اون،چون دو تا ايپد رو همينطوري با مشكلي كه داشتن مجاني عوض كردم😉،كسي اطلاعي از قيمت باطري داره؟؟؟ ميخام بدونم مي ارزه تعميير كنم يا ببرم اپل استور با ١٥٠ يورو عوضش كنم،
                          ممنونم

نظر

• سلام به نظر من بزرگترین مشکل هنوز ضعف هایی هست که در نسخه های iosهای ارائه شده برای ایفون است می باشد وگرنه از لحاظ سخت افزاری مشکلی نیست. با تشکر Instagrampple service Iran

نظر

• سلام.خسته نباشید.من الان از ios 8.4 اپدیت کردم به 9.2 ایا امکانش هست دوباره 8.4 رو بزنم؟خریت کردم اپ کردم سرعت 8.4 واقعا عالی بود.تو 8.4 camera roll وقتی زیرو روش میکردم عکسا و فیلما همه لود بودن اما تو 9.2 نه.نوار پایین هم با لگ میاد بالا.واتس اپ هم کند شده.

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
                                سلام دوستان
                                روزنامه رو چه جوري ميشه به نيوز داد
                                بعضي از سايتهاي روزنامه ها گزينه ادنيوز رو در قسمت پايين مياره ولي چه با وي پي و چه بدون اون ارور ميده
                                كسي تجربه نيوز رو نداره

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk in JAVAD
                                سلام دوستان
                                روزنامه های داخلی ها مثلا خراسان
                                ادنیوز رومیاره ولی اد نمیکنه
                                سایت خودش هم بگیر نگیر داره و گرنه حوصلش نبود برای اد کردن

نظر

صبر کنید ..
                                X