اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Babak 8 نمایش پست ها
    سلام اپل هر سال بعد از انتشار و معرفي يك iOS تا سال بعد كه iOS جديد ديگه معرفي ميشه، آپديت هاي بزرگ و كوچيكي براي رفع مشكلات و بهينه سازي براش منتشر ميشه و قطعاً همون ورژن نيست! بلكه هر ورژن آپديت شده نسبت به قبلي اش بهتر ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    ممنون از جوابتون پس یعنی این 9.0.1 همون ورژن جدید ios 9 که باگ های ios9 که هفته های پیش گفته بودن توش برطرف شده؟؟؟

نظر

• سلام دوستان بعد از اپدیت به ios 9 گیم سنتر باز نمیشه و توی بازی هنگ میکنه گوشی راه حلی داره ؟

نظر

• سلام یک دیکشتری خوب میخواستم

- - - - - - - - - -

سلام یک دیکشتری خوب میخواستم

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

سلام
          Fast dic
          Dic box
          دیکشنری های خوبی هستند.

Sent from my D6603 using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

AEPD
            هم ديكشنري خوبي هست 10 دلار قيمت داره در App Store ولي واقعاً ارزش خريد داره خيلي خوبه
            مترجم معروف گوگل هم app مخصوص iOS رو داره ، حرف نداره ولي در صورت وصل بودن اينترنت كار مي كنه

نوشته اصلی توسط dior نمایش پست ها
            سلام دوستان بعد از اپدیت به ios 9 گیم سنتر باز نمیشه و توی بازی هنگ میکنه گوشی راه حلی داره ؟
            براي رفع باگ ها راهي جز انتظار براي آپديت هاي آينده نيست

ویرایش توسط Babak 8 : https://i-phone.ir/forums/member/167951-babak-8 در ساعت 26-09-2015, 10:00 PM

نظر

• سلام
              دوستان ایفون 6اس میخواستم بخرم چه قیمتی هست 64گیگ

نظر

• سلام دوستان من ios 9.0.1 رو با گوشی دانلود کردم.به نظرتون بنصبم یا نه؟ مشکلی پیش نمیاد برای گوشی؟(مسئله کاهش سرعت و ...)

نظر

• نوشته اصلی توسط JavadSalmani نمایش پست ها
                  سلام دوستان من ios 9.0.1 رو با گوشی دانلود کردم.به نظرتون بنصبم یا نه؟ مشکلی پیش نمیاد برای گوشی؟(مسئله کاهش سرعت و ...)
                  سلام از نظر سرعت مشكلي نمي تونه براي 6 باشه ولي از نظر باگ ها هنوز مشكلات هست بنظرم از 9.1 به بعد شايد باگ ها به ميزان قابل توجهي از بين بره
                  بازهم ميل خودتون

نظر

• باگ جدي داره كه مشكل ساز بشه؟يا باگ هاي معمولي كه تو ios8 هم بود اونجوريه؟

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده که شارژ که میکنم تا 99 درصد بیشتر نمیره و 100 درصد نمیشه !!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط zadis نمایش پست ها
                        دوستان من به 9.0.1 آپ کردم یه مشکلی برام پیش اومده که وقتی شارژ میکنم گوشی رو تا 99 درصد میره و به 100 نمیرسه !!!!!!!!!!!!! میتونه مشکل از چی باشه ؟؟ راهنمایی کنید چیکار کنم
                        باطری را کامل خالی کنید و به صورت کامل و بدون قطعی کردن از شارژر مجدد کامل شارژ کنید مشکل رفع خواهد شد.

نظر

• دوستاني كه به iOS 9.0.1 آپديت كرديد ازش راضي هستيد يا نه من موندم نصب كنم يا نه

نظر

دوستاني كه به iOS 9.0.1 آپديت كرديد ازش راضي هستيد يا نه من موندم نصب كنم يا نه
                            من ota اپديت كردم و راضي هستم و مشكل خاصي ندارم
                            مصرف باتري هم عالي شده

نظر

دوستاني كه به iOS 9.0.1 آپديت كرديد ازش راضي هستيد يا نه من موندم نصب كنم يا نه
                              نصب کن، از ۹ خیلی بهتره...

نظر

• با سلام و درود خدمت دوستان :
                                با آپدیت شدن آیفون از ios 8.4 به 9.0.1 مشکلات هرچند کوچک به وجود آمده. مشکل اول با به اشتراک گذاری اینترنت از طریق hot spot که تا قبل از این هرچند به زحمت ولی میشد که وصل شد. مشکل دوم در به اشتراک گذاردن فایل هایی مثل عکس و فیلم از طریق air drop که بنده با گوشی خودم نتونستم چیزی رو برای گوشی آیفون دیگر بفرستم . مشکل سوم در کم نور شدن گوشی بعد از فشار دادن کلید قفل که به آرامی و آهستگی صفحه کم نور و بعد از آن قفل میشود. و این مشکل معمولا بعد از شارژ گذاشتن گوشی به صورت طولانی مدت با شارژر اتفاق می افتد که خوشبختانه با روشن و خاموش کردن از بین میرود ، ولی شواهد نشان میدهد که این مشکل برگشت پذیر است . لطفا از دوستانی که با باگ های آپدیت جدید مشکل دارند . نظرات و راه حل های خود را جهت رفع مشکلات احتمالی بنده را راهنمایی کنید . با سپاس از همه دوستان
                                ویرایش توسط -pouyan- : https://i-phone.ir/forums/member/188524-pouyan در ساعت 29-09-2015, 04:59 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X