اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

به نظرتون دانلود از appstore بهتره یا tongbu ؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• به نظرتون دانلود از appstore بهتره یا tongbu ؟؟؟

سلام با توجه به قیمت زیاد بیشتر نرم افزار های کاربردی appstore ، بهتر و به صرفه تر نیست ما همون نرم افزارهارو به صورت مجانی از tongbu دانلود کنیم؟؟؟

یا به طور کلی حداقل واسه ما ایرانیها باتوجه به قیمت دلار tongbu به صرفه تر نی؟؟؟؟
    39
    app store وباواریز پول از طریق گیفت کارت
    89.74%
    35
    tongbuوبه صورت مجانی ولی باپذیرش به مشکلات ان
    10.26%
    4

سلام

من از tongbu استفاده میکردم سرعت گوشیم اومده بود پایین... خیلی بد شده بود
    کلی موزیک داشتم، همرو پاک کردم با iTunes ریختم خیلی بهتر شد، فهمیدم مشکل از اینه که با tongbu فایلامو انتقال میدم...
    ری استور کردم !

نظر

به نظر من نصب برنامه كرك با آيتونز.

نظر

یعنی شما این همه پول به خاطره نرم افزارها میدین؟؟؟.من تمام نرم افزارام نسخه کامل هست و مجانی ، این بهتر نیست؟؟؟

نظر

دوست عزیز من روی آیپدی که داشتم تانگبو نصب کردم و فوق العاده کار می کرد (ios 7) ولی از زمانی که روی آیفون 6 پلاس(ios 8) نصب کردم به صورت وحشتناکی گوشی داغ می کرد و باطری مصرف می کرد.بعد از کلی مکافات فهمیدم مشکل از این برنامه هست و پاکش کردم و درست شد....

نظر

نوشته اصلی توسط shs_far30 نمایش پست ها
            یعنی شما این همه پول به خاطره نرم افزارها میدین؟؟؟.من تمام نرم افزارام نسخه کامل هست و مجانی ، این بهتر نیست؟؟؟
            یعنی شما انقدر عقب هستید که به نظرتون دزدیدن کاری که براش یک برنامه نویس زحمت کشیده رو بهتر می دونین؟ خب به این کار میگن دزدی و شما دزد حساب میشین
            ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 04-11-2014, 09:58 AM دلیل: اصلاح لفظ صحبت

نظر

به نظرتون دانلود از appstore بهتره یا tongbu ؟؟؟

خرید برنامه از اپ استور بهترین راهه
              درسته باید هزینه ای پرداخت بشه اما شما در هر کتگوری یا دسته بندی چند تا برنامه ممتاز کاربردی هست که بخوای بخری شاید ۱۰۰ تا ۱۵۰ تا برنامه بسیاری هم که درون برنامه ای هستند یعنی شما از بخش محدودی از امکانات استفاده می کنید و جهت دسترسی به تمام امکانات بصورت گزینشی خرید می کنید. البته قطعاً برنامههایی هست مه پشتیبانی اونها تموم شده باشه و شما باید برنامه جایگزین بخرین یا بازی های که مربوط به سالهای گذشته هست و دیگه آپدیت نمیشه. اما من فکر می کنم خریدن آیفون و گشتن دنبال اپ بصورت رایگان مثل خریدن ب ام و گشتن دنبال کارت سوخت دولتیه

Sent from my iPhone using Tapatalk
              ویرایش توسط ashfa : https://i-phone.ir/forums/member/21175-ashfa در ساعت 03-11-2014, 07:49 PM

نظر

دوستانی که از این تانگبو برنامه دانلود میکنن جدیدا مشکل دانلود برنخوردن؟؟ برنامه دانلود میشه؟؟ من چه با برنامه ی دسکتاپ چه با برنامه ی خود گوشی میزنم دانلود نمیشه.تو کامپیوتر میزنم دانلود بشه میزنه invalid link . تو برنامه ی خود گوشی میزنم ارور وصل نبودن به اینترنت رو میده!مشکلش چیه؟ راه حلی داره؟یا بیخیال این برنامه بشیم دیگه.....؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط alexxx نمایش پست ها
                  دوستانی که از این تانگبو برنامه دانلود میکنن جدیدا مشکل دانلود برنخوردن؟؟ برنامه دانلود میشه؟؟ من چه با برنامه ی دسکتاپ چه با برنامه ی خود گوشی میزنم دانلود نمیشه.تو کامپیوتر میزنم دانلود بشه میزنه invalid link . تو برنامه ی خود گوشی میزنم ارور وصل نبودن به اینترنت رو میده!مشکلش چیه؟ راه حلی داره؟یا بیخیال این برنامه بشیم دیگه.....؟؟
                  بله چند وقتیه اینجوری شده

نظر

چه با کامپوتر و چه با موبایل باید با ق ن د شکن بربن تا کار بکونه

نظر

نوشته اصلی توسط shs_far30 نمایش پست ها
                      چه با کامپوتر و چه با موبایل باید با ق ن د شکن بربن تا کار بکونه
                      قند شکن رو گوشی ندارم! ولی تو کامپیوتر با قندشکن هم تست کردم کار نمیکنه!!

نظر

بله با قندشکن هم کار نمیکنه

نظر

اما من علاوه بردانلود،نرم افزارهامو هم اپدیت میکنم.شما باید قندشکنتونو عوض کنین.من از اون پولیا دارم

نظر

صبر کنید ..
                          X