اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نشان ندادن اپدیت نرم افزار توسط سیبچه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نشان ندادن اپدیت نرم افزار توسط سیبچه

گوشی من 5s هست.از موقعی که ios 8 کردم سیبچه دیگه لیست نرم افزارهای اپدیتیمو نشون نمیده>مشکل چی هست؟؟
    اصلا کسی این مشکلو داره؟

سلام
    دوست گرامی امکان نمایش آپدیت نرم افزارها در بخش به روزرسانی سیبچه وجود ندارد چراکه ارائه این سرویس از جانب
    Apple بر روی iOS 8 به ما داده نشده است.

نظر

دراین صورت از طریقی باید فهمید که چه نرم افزاری اپدیتش اومده

نظر

قسمت تازه های سیبچه را پیگیری و بررسی نموده ،به محض قرار گرفتن آپدیت برنامه در سیبچه ما پس از تست آن را منتشر خواهیم نمود.

نظر

با سلام و احترام
          چند روزی است گوشی 5s من سیبچه و هر نرم افزاری را که از آن دانلود کرده ام باز نمی کند اپش هست ولی وارد نمیشه متاسفانه رو بعضی از برنامه های مالیش مثل محک و بانک مسکن و .... اطلاعات مهمی دارم لطفن راهنمایی کنید

نظر

با سلام
            سیبچه ای عزیز ضمن عرض پوزش بابت مشکل به وجود آمده در روند اجرای سیبچه و نرم افزار های دریافتی از آن ،شما میتوانید برای رفع مشکل طبق روش ذیل اقدام نمایید :
            ابتدا با یکی از مرورگرهای دستگاهتان مانندSafari حتما وارد سایت سیبچه شده ،با انتخاب گزینه نصب سیبچه آخرین نسخه سیبچه 2.6.1064 را دریافت نمایید.
            در صورتی که نرم افزار های دریافتی از سیبچه نیز با مشکل اجرا شدن روبرو هستند به دلیل حفظ اطلاعات ذخیره شده در نرم افزارهایتان به هیچ عنوان آیکون برنامه ها را از دستگاهتان حذف نکنید.اینترنتی را که با آن متصل شده اید تغییر داده ، وارد اپلیکیشن سیبچه شده نام نرم افزارهای مورد نظرتان را در سیبچه جستجو کرده و آنها را دریافت نمایید ، در پایان دانلود گزینه install را انتخاب کرده تا جایگزین نسخه نصب شده برروی دستگاهتان شود.
            برای دریافت برنامه های پولی توجه داشته باشید که خرید شما در سیستم سیبچه ثبت گردیده است،لذا برای دریافت مجدد با همین حساب کاربری و دستگاهتان نیازی به پرداخت دوباره وجه نمیباشد.

نظر

صبر کنید ..
            X