اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در اجرای نرم افزار ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در اجرای نرم افزار ها

سلام
    من بعضی از نرم افزار ها مثل speed download یا real player رو که نصب میکنم هنگامی که میخوام بازشون کنم باز نمیشن یعنی میرم تو lunchpad و رو آیکونش کلیک میکنم ولی هیچ عکس العملی نشون نمیده . پاکشون هم کردم دوباره ریختم اما فایده نداره . تو خیلی از نرم افزارا به این مشکل خوردم . چه کار باید بکنم؟؟؟؟
    ممنون میشم سریع پاسخ بدین

یعنی چی؟؟؟؟؟؟
    به همون روش همیشگی drag&drop

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple
      منظور من سرویس tongbu که کارش نصب برنامه کرک بدون نیاز به جیلبریک هست بود..از این سرویس استفاده کردین یا از Appstore دانلود کردین؟
      نوشته اصلی توسط mr.apple
      نرم افزار هارو با Tongbu یا pp25 ریختین؟
      این جا انجمن مکه چه ربطی به ای او اس داره؟ لانچپد کجاش به ای او لس مربوطه؟؟؟؟

در جواب دوستمون بگم که اگه ورژن برنامه با ورژن مک هماهنگ نباشه اینطوری میشه

اگه مطمعنید که اینطور نیست، با یه اکانت دیگه log on کنید ببینید درست میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nima.sa نمایش پست ها
        این جا انجمن مکه چه ربطی به ای او اس داره؟ لانچپد کجاش به ای او لس مربوطه؟؟؟؟

در جواب دوستمون بگم که اگه ورژن برنامه با ورژن مک هماهنگ نباشه اینطوری میشه

اگه مطمعنید که اینطور نیست، با یه اکانت دیگه log on کنید ببینید درست میشه؟
        مثلا برای real player نوشته برای ورژن ۱۰.۴.۱۱ or later و ورژن من هم ۱۰.۹.۵ هست
        با یوزر guest هم وارد شدم اما فایده نداشت
        چی کار کنم ؟؟

نظر

در ضمن من نرم افزار winzip رو برای فشرده سازی و اکسترکت ریختم
          موقعی که فایل زیپ با rar رو دانلود میکنم با این بازشون میکنم
          بعد از نصب نزم افزار وقتی که میخوام برای اولین بار نرم افزارو باز کنم این پیغامو میده مثلاreal player is an applacation created by winzip. are you sure you want to open it?
          بعد که open میزنی هیچی نمیشه

نظر

صبر کنید ..
          X