اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نرم افزار Adobe Photoshop CC 15.2.1 [ لینک مستقیم ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
    اگه جسارت نباشه برای شما مقدوره فقط فایل آپدیت رو قرار بدین ؟ یا لینکش رو از جای دیگه ؟
    بررسی خواهم کرد و در همین تاپیک قرار خواهم داد.

نظر

نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
      اگه جسارت نباشه برای شما مقدوره فقط فایل آپدیت رو قرار بدین ؟ یا لینکش رو از جای دیگه ؟
      دانلود فایل آپدیت نسخه ۱۵.۲.۱ ( لینک مستقیم ) | ۳۰۵ مگابایت

نظر

لطف میفرمایید روش اپدیت رو بفرمایید
        در ویندوز با برنامه ادوبی کیت تولز میشه اپدیت کرد در مک من برنامه aamtools رو گرفتم اما موفق به اپدیت نشدم !‌
        ممنونم میشم راهنمایی کنید تا حالا در مک اپدیت نکردم اگر نشه مجبورم دوباره یک گیگ و نیم دیگه بگیرم

نظر

این که همون اول adobe id میخواد ?

نظر

نت رو قطع کنید try رو بزنید و موقع خواستن اکانت sign in later رو بزنید

نظر

فارسی رو هم ساپورت میکنه ؟

نظر

من تست کردم نشد! نوشته ها جدا جدا میاد

نظر

قصد دانلود دارم
                  1-ایا این اخرین ورژن از فتوشاپ برای مک هست؟
                  2-این قضیه جدا جدا نشون دادن فونت فارسی چیه؟ با فارسی هماهنگ هست یا خیر؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                    قصد دانلود دارم
                    1-ایا این اخرین ورژن از فتوشاپ برای مک هست؟
                    2-این قضیه جدا جدا نشون دادن فونت فارسی چیه؟ با فارسی هماهنگ هست یا خیر؟
                    1- بله
                    2- با فارسی هیچ مشکلی نداره

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                      1- بله
                      2- با فارسی هیچ مشکلی نداره
                      من چک کردم فارسی رو جدا جدا مینویسه و مشکل داره با فارسی .

نظر

نوشته اصلی توسط ghosthack نمایش پست ها
                        من چک کردم فارسی رو جدا جدا مینویسه و مشکل داره با فارسی .
                        پس چرا واسه من مشکلی نداره؟!!
                        موقع نصب باید یدعم العربیه رو انتخاب کنید و بعدش نباید مشکلی باشه.

نظر

در مرحله اخر فعالسازی اون فایل framework دوتا موجوده یکی قدیمی یکی هم جدید
                          دوتا رو باید کپی کنیم؟
                          من اونی رو که در پوشه جدید بود رد کپی کردم
                          چطوری اطمینان پیدا کنم کار درست انجام شده؟(کرک درست انجام شده باشه)
                          ویرایش توسط Arsal4n : https://i-phone.ir/forums/member/1023-arsal4n در ساعت 04-12-2014, 02:31 AM

نظر

نوشته اصلی توسط Arsal4n نمایش پست ها
                            در مرحله اخر فعالسازی اون فایل framework دوتا موجوده یکی قدیمی یکی هم جدید
                            دوتا رو باید کپی کنیم؟
                            من اونی رو که در پوشه جدید بود رد کپی کردم
                            چطوری اطمینان پیدا کنم کار درست انجام شده؟(کرک درست انجام شده باشه)
                            فوتوشاپ رو باز کنید و و اگر دیدید نیاز به اپل آی دی یا سریال نداره مطمئن میشید که درست کرک شده .

بنده هم همان Framware new را کپی کردم .

نظر

سلام من نسخه ۱۴ رو نصب دارم واسه نصب این ورزن باید اونو پاک کنم؟

نظر

سلام
                                دوستان عزیز و استادان گرامی
                                اول کار عذرخواهی من رو بابت طولانی بودن سوالم پذیرا باشید
                                من تازه وارد دنیای مک شدم یعنی اولین باز امروز یا مک کار کردم
                                یه مک بوک بود دادم دفتز سایت برام مک نصب کرده حالا سوالم اینجاست
                                این فتوشاپ cc یا cs چه فرقی داره؟ cc14... یا cs6
                                حالا من میخوام فتوشاپ نصب کنم طبق آموزش برم خودم میتونم نصب کنم اونم بدون مشکل؟
                                آخه پست ها رو که میخوندم انگار برخی تو نصب مشکل داشتم و بعضی از قسمت های آموزش براشون مفهوم نبود
                                من تو ویندوز مبتدی نیستما واسه خودم اوستایی هستم تو ویندوز
                                اما خب تو مک بلد نیستم دیگه
                                من این فایل تاپیک اول رو گذاشتم واسه دانلود اگر میشه یه آموزش قدم به قدم ( و اگر هستش نیم قدم به نیم قدم ) بهم معرفی کنید ممنون میشم
                                ببینم اگه مثلا آپدیت 15 رو نصب نکنم چیزی میشه؟
                                آخه کار من رو همون 14 هم حل میکنه فقط تنها دو چیز مهمه برام
                                1) کرک دایمی که هر چند وقت یکبار نیاز به کرک نباشه
                                2) نصب پلاگین ها که من با یک پلاگین به نام PortraiturePlugin2308 کارمیکنم که میخوام آموزش نصب پلاگین هم باشه و همینطور کرک کردن اون پلاگین

بازم بابت طولانی بودن سوال معذرت
                                دوستون دارم
                                ویرایش توسط AliZali : https://i-phone.ir/forums/member/93024-alizali در ساعت 18-06-2015, 12:27 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X