اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نصب وايبر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نصب وايبر

آيا وايبر روي گوشي جواب ميده

حداقل ورژن مورد نیاز وایبر 6 اعلام شده. دولوپر هم چیزی از ناسازگاری اون با 3gs نگفته. به هر حال امتحانش ضرر نداره. نصب کنید.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

شما باید از طریق خود گوشی اقدام به نصب کنید.اپ استور به صورت اتوماتیک ورژن مناسب با دستگاه رو ارائه میده.
      موفق باشید

نظر

سلام گوشی من 3 جی اس برای نصب ورژن قدیمی برنامه ها از خود گوشی پیغام میده که در این زمان امکان ادامه نیست
        از آیتونز میشه ورژن قدیمی نرم افزار ها رو پیدا کرد مثل برنامه لاین ؟

نظر

نوشته اصلی توسط saljooghi نمایش پست ها
          سلام گوشی من 3 جی اس برای نصب ورژن قدیمی برنامه ها از خود گوشی پیغام میده که در این زمان امکان ادامه نیست
          متاسفانه مدل گوشي شما ديگه از طرف اپل پشتيباني نميشه
          مثل آپديت نرم افزارها يا اپديت ديوايس.
          و فكر نكنم كاري كه گفتين انجام بشه

نظر

خود App Store باید آخرین ورژن سازگار app با آخرین iOS دیوایس تون رو پیشنهاد بده
            اگه پیدا نمیشه می تونید از اینترنت و سایت هایی مثل old version‌ گیر بیارید و جدا نصب کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

اخرین نسخه viber و line برای iOS 6 رو سرور اپل هست و هنوز پاک نشده.
              (viber 5.2.0 (810943461
              (line 4.5.1 (649283124
              اگر با گوشی نمیتونید دانلود کنید میتونید با این روش با اکانت خودتون از ایتونز دانلود کنید.

Download Older Versions Of iOS Apps By Tricking iTunes, Here's How [Video Tutorial] | Redmond Pie

یا نسخه کرک شده نصب کنید.
              ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 27-01-2016, 11:14 AM

نظر

صبر کنید ..
              X