اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نقض حریم خصوصی در برنامه health

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نقض حریم خصوصی در برنامه health

با سلام خدمت اساتید انجمن
    من امروز اتفاقی برنامه health رو مرور میکردم و متوجه شدم در قسمت fitness و در بخش های steps و walking+ running distance تمامی فعالیت های من به صورت تعداد قدم و مسافت طی شده محاسبه شده و هیچ راهی هم برای غیرفعال کردن نداره..
    این امکان هم نقض حریم خصوصی کاربران هست هم باعث میشه که سنسور های گوشی هم مدام در حال جمع آوری اطلاعات باشن و شارژ گوشی زودتر تموم بشه.. آیا شما راه حلی سراغ دارید که بشه این امکان رو غیرفعال کرد؟

نقض حریم خصوصی!؟؟؟ خب وقتی فعالش میکنید کارش ثبت مداومه

نظر

دوست عزیز سلام
      راهی واسه غیر فعال کردنش نیست٬ فقط می تونید تنظیم کنید که اپلیکیشن های ورزشی دیگه به اون اطلاعات دسترسی نداشته باشند
      البته فکر نکنم این مقوله خیلی در بخش حریم شخصی جای بگیره٬ معمولا در مورد عکس ها و اطلاعات شخصی حرف از حریم شخصی است و نه تعداد قدم ها
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

به نظر من اگر نقض حریم خصوصی هم حساب نیاد, یک ایراد بزرگ حساب میشه چون باعث میشه همیشه مقداری از منابع سیستم رو بی جهت اشغال کنه و همچنین باعث مصرف بیشتر باطری بشه.
        شاید یکی از دلایل سریع تر خالی شدن شارژ در iOS 8 همین باشه!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mostafad نمایش پست ها
          به نظر من اگر نقض حریم خصوصی هم حساب نیاد, یک ایراد بزرگ حساب میشه چون باعث میشه همیشه مقداری از منابع سیستم رو بی جهت اشغال کنه و همچنین باعث مصرف بیشتر باطری بشه.
          شاید یکی از دلایل سریع تر خالی شدن شارژ در iOS 8 همین باشه!!!
          هیچ ربطی نداره. در iOS 7 هم این سنسور دائم فعال بود فقط برنامه Health نبود که شما ببینید، وگرنه اگه برنامه ای مثل Nike+ Move رو نصب می کردید می دیدید از ابتدای خرید آیفونتون فعالیت رو نشونتون می داد.

در ضمن چیپ M7 و M8 طوری طراحی شده که نیازی به باتری نداره و با حرکت اطلاعات رو محاسبه می کنه

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
            هیچ ربطی نداره. در iOS 7 هم این سنسور دائم فعال بود فقط برنامه Health نبود که شما ببینید، وگرنه اگه برنامه ای مثل Nike+ Move رو نصب می کردید می دیدید از ابتدای خرید آیفونتون فعالیت رو نشونتون می داد.

در ضمن چیپ M7 و M8 طوری طراحی شده که نیازی به باتری نداره و با حرکت اطلاعات رو محاسبه می کنه
            هر پردازشی قطعا نیازمند انرژی هست و این انرژی از باطری تامین میشه..من نشنیدم که آیفون با حرکت گوشی, بتونه انرژی مورد نیاز برای محاسبه و انجام پروسه ها رو تامین کنه. اگر نیاز به انرژی باطری نداره پس باید با باطری خالی و خاموش هم بتونه فعال باشه و پردازش کنه!!!
            اگر در iOS 7 هم این سنسور دائم فعال بوده, پس توی اون ورژن هم ایراد وجود داشته و شاید در ورژن جدید کامل تر شده باشه و در این صورت ممکنه مصرف انرژیش هم بیشتر شده باشه.
            به هرحال چنین پروسه های نباید بصورت دایمی فعال باشه و باید قابلیت شخصی سازی وجود داشته باشه..مثل GPS و Wifi و سایر قابلیت های دیگه

نظر

هر پردازشی قطعا نیازمند انرژی هست و این انرژی از باطری تامین میشه..من نشنیدم که آیفون با حرکت گوشی, بتونه انرژی مورد نیاز برای محاسبه و انجام پروسه ها رو تامین کنه. اگر نیاز به انرژی باطری نداره پس باید با باطری خالی و خاموش هم بتونه فعال باشه و پردازش کنه!!!
              اگر در iOS 7 هم این سنسور دائم فعال بوده, پس توی اون ورژن هم ایراد وجود داشته و شاید در ورژن جدید کامل تر شده باشه و در این صورت ممکنه مصرف انرژیش هم بیشتر شده باشه.
              به هرحال چنین پروسه های نباید بصورت دایمی فعال باشه و باید قابلیت شخصی سازی وجود داشته باشه..مثل GPS و Wifi و سایر قابلیت های دیگه
              خب شما قطعا هیچی اطلاعات در مورد M7 و M8 ندارید. این دو پردازنده نیستند و پردازشی نمی کنن، فقط دنبال کننده هستن و اطلاعات رو به سیستم ارجاع میدن و سیستم هم مثل باز کردن یک برنامه این هارو پردازش می کنه.
              درسته، وقتی دستگاه خاموش هم هست این سنسور به کار خودش ادامه میده، بد نیست یک نگاه کوچیکی داشته باشین ! Apple M7 - Wikipedia, the free encyclopedia

The Apple M7 and M8 co-processors collect, process, and store sensor data even if the device is asleep, and applications can retrieve data when the device is powered up again.
              در نهایت، اینجا چه کمکی از دست ما بر میاد؟ مشکلتون رو به اپل بگید چون در حد توانایی دوستان راهنمایی کردن

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                خب شما قطعا هیچی اطلاعات در مورد M7 و M8 ندارید. این دو پردازنده نیستند و پردازشی نمی کنن، فقط دنبال کننده هستن و اطلاعات رو به سیستم ارجاع میدن و سیستم هم مثل باز کردن یک برنامه این هارو پردازش می کنه.
                درسته، وقتی دستگاه خاموش هم هست این سنسور به کار خودش ادامه میده، بد نیست یک نگاه کوچیکی داشته باشین ! Apple M7 - Wikipedia, the free encyclopedia

در نهایت، اینجا چه کمکی از دست ما بر میاد؟ مشکلتون رو به اپل بگید چون در حد توانایی دوستان راهنمایی کردن
                خب منظورش اینه که زمانی که گوشی به حالت خواب یا همون خاموش هست هم به جمع آوری و پردازش میپردازه...خب مسلما از انرژی باطری استفاده میکنه و اگر باطری خالی باشه نمیتونه این کار رو انجام بده و دقیقا همین ایراد حساب میشه که حتی از انرژی موبایل خاموش هم استفاده میشه(حتی بسیار کم)
                گفته که پردازش و محاسبه حتی در حالت Asleep انجام میشه ولی این اطلاعات تا وقتی که گوشی روشن نشه, در دسترس برنامه ها قرار نمیگیرن!!

نظر

خب منظورش اینه که زمانی که گوشی به حالت خواب یا همون خاموش هست هم به جمع آوری و پردازش میپردازه...خب مسلما از انرژی باطری استفاده میکنه و اگر باطری خالی باشه نمیتونه این کار رو انجام بده و دقیقا همین ایراد حساب میشه که حتی از انرژی موبایل خاموش هم استفاده میشه(حتی بسیار کم)
                  گفته که پردازش و محاسبه حتی در حالت asleep انجام میشه ولی این اطلاعات تا وقتی که گوشی روشن نشه, در دسترس برنامه ها قرار نمیگیرن!!
                  این مسلما از انرژی باتری استفاده می کنه با چه مدرکی هست؟ این همه سنسور های متنوع در بازار هست و عین همین کار رو انجام میدن، بدون باتری. تا به حال راجع به چیپی که بتونه خودشو شارژ کنه چیزی شنیدین؟
                  خب، گوشی که باتری نداره و پردازشگر اصلی a8 و a7 خاموش هستن، چطوری کار کنن آخه برادر من که بتونن اطلاعات رو بگیرن؟

صورت مسئله خودتونو یادتون رفته؟ فرمودید محاسبه قدم ها از باتری من کم می کنه، اگه درست مقاله رو مطالعه کنید قاعدتا باید متوجه بشید که بدون نیاز به باتری این امر صورت میگیره و تنها و تنها و تنها باز شدن اپلیکیشن هست که به پردازشگر اصلی ربط داره.

امیدوارم دوستان دیگر بتونن راهنمایی تون کنن، ظاهرا از توان بنده خارجه.

و البته، این مسئله هیچ ربطی به کاربران نداره، مشکلتون رو با اپل در میون بزارید، اینجا کسی سخنگوی اپل نیست

نظر

دادن این اطلاعات به صاحب گوشی که نقض حریم خصوصی حساب نمیشه اگه این اطلاعات رو شیر کنه حق با شماست.

نظر

اگر شما نوشته‌ی معتبری پیدا کردید که نوشته باشه چنین پردازش ها و محاسباتی بدون مصرف انرژی باطری انجام میشه, اونوقت این حرف شما درست هست که اون دو پردازنده برای این پردازش , از انرژی الکتریکی باطری استفاده نمیکنند.

نظر

اگر شما نوشته‌ی معتبری پیدا کردید که نوشته باشه چنین پردازش ها و محاسباتی بدون مصرف انرژی باطری انجام میشه, اونوقت این حرف شما درست هست که اون دو پردازنده برای این پردازش , از انرژی الکتریکی باطری استفاده نمیکنند.
                        من دلیلی ندارم حرفم رو به شما ثابت کنم، این شما هستین که با خودتون مشکل دارین، مشکلتون هم با اپل حل کنید، اینجا کسی طراح آیفون نیست.

تاپیک بسته شد

نظر

صبر کنید ..
                        X