اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در دانلود iWork و iLife روی مک دست دوم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در دانلود iWork و iLife روی مک دست دوم

سلام

برادر من یه MacBook Pro Retina داشت که الان من ازش استفاده می کنم. روی این مک Mavericks نصب بود که بعد از انتشار Yosemite GM من اون رو به صورت Upgrade نصب کردم و الان روی GM 3 هستم. مشکل اینجاست که وقتی من Apple Store رو باز می کنم،‌تو بخش خریدها،‌پکیج های iWork و iLife میاد برای Accept کردن که بعد از قبول کردن برنامه ها، از من Apple ID میخواد که قاعدتا من Apple ID خودم رو وارد می کنم ولی با این ارور مواجه میشم :‌

حالا سوال من اینجاست که چطور باید این مشکل رو حل کنم. و در وجله بعدی خوب قاعدتا من دسترسی به Apple ID که این پکیج ها باهاش ثبت شدن رو دارم ولی اگر اون Apple ID رو وارد کنم و بعدا مثلا در برنامه Numbers اکانت خودم رو وارد کنم مشکلی برای اجرای برنامه پیش نمیاد ؟‌

ممنون میشم کمک کنید به شدت احتیاج دارم به این پکیج و نمیخوام کرک شده دانلود کنم.
    ویرایش توسط Astiak : https://i-phone.ir/forums/member/31674-astiak در ساعت 28-10-2014, 01:20 AM

سلام

باید Apple ID اولیه و ثبت شده است و وارد کنید. بعد از دانلود دیگر نیازی با Apple ID برای اجرا نخواهید داشت.
    درضمن فعالیت های خرید در App Store مربوط به Apple ID اصلی است و نمیتوانید Apple ID غیر از آن وارد کرد. زمانی که این اپلیکیشن ها نیاز به Apple ID برای نصب و آپدیت داشت باید Apple ID اصلی و ثبت شده را بدهید تا درخواست انجام شود.

نظر

صبر کنید ..
    X