اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بررسی تخصصی Mac OS X Yosemite

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من روی سیستمم اسنو رو دارم و میخواستم از نسخه ی 6 سیستم عاملم رو ارتقا بدم. ولی موندم mavericks نصب کنم یا yosemite ؟؟
    در توضیحات نصب ماوریکس خوندم که نباید هیچ اطلاعاتی رو پاک کنیم و همچنین اینکه ماوریکس نسخه ی نهاییش اومده. حالا از دوستان میخوام بپرسم کدومش باگ کمتری داره کدوم در کل بهتره آیا یوسمیته هنوز جای کار داره یا نه؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و در نهایت طریقه ی نصبشون رو یاد بدید. ممنون.

نظر

نوشته اصلی توسط somayeh67 نمایش پست ها
      سلام من روی سیستمم اسنو رو دارم و میخواستم از نسخه ی 6 سیستم عاملم رو ارتقا بدم. ولی موندم mavericks نصب کنم یا yosemite ؟؟
      در توضیحات نصب ماوریکس خوندم که نباید هیچ اطلاعاتی رو پاک کنیم و همچنین اینکه ماوریکس نسخه ی نهاییش اومده. حالا از دوستان میخوام بپرسم کدومش باگ کمتری داره کدوم در کل بهتره آیا یوسمیته هنوز جای کار داره یا نه؟
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید و در نهایت طریقه ی نصبشون رو یاد بدید. ممنون.
      ممنون میشم که سوالتون رو در یک تاپیک مطرح می کنید
      در حال حاضر نمی تونید مک ماوریکس رو از اپل استور دانلود کنید و تنها باید از منابع دیگه دانلودش کنید
      مک یوسیمیتی در حال حاضر حداقل بر روی دستگاه من ( رتینا ۲۰۱۳ ) کاملا بدون باگ است.
      من شخصا تنها مشکلی که با یوسیمیتی دارم٬ نصب نشدن برخی از نرم افزار های مهندسی مثل comsol یا lammps هست. اگر با چنین نرم افزار های خاصی کار نمی کنید٬ یوسیمتی گزینه کاملا خوبی هست
      اما اینجور در پروفایلتون می بینیم٬‌ شما مک بوک سفید دارید
      اگر اشتباه نکنم شما تنها می تونید به مک شیر آپدیت کنید و آخرین نسخه موجود برای مک شما٬ 10.7.4 خواهد بود. مک یوسیمتی٬ ماوریکس و montain lion روی دستگاه شما نصب نمی شن ( حداقل به روش های عادی )
      i-phone.ir
      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
        ممنون میشم که سوالتون رو در یک تاپیک مطرح می کنید
        در حال حاضر نمی تونید مک ماوریکس رو از اپل استور دانلود کنید و تنها باید از منابع دیگه دانلودش کنید
        مک یوسیمیتی در حال حاضر حداقل بر روی دستگاه من ( رتینا ۲۰۱۳ ) کاملا بدون باگ است.
        من شخصا تنها مشکلی که با یوسیمیتی دارم٬ نصب نشدن برخی از نرم افزار های مهندسی مثل comsol یا lammps هست. اگر با چنین نرم افزار های خاصی کار نمی کنید٬ یوسیمتی گزینه کاملا خوبی هست
        اما اینجور در پروفایلتون می بینیم٬‌ شما مک بوک سفید دارید
        اگر اشتباه نکنم شما تنها می تونید به مک شیر آپدیت کنید و آخرین نسخه موجود برای مک شما٬ 10.7.4 خواهد بود. مک یوسیمتی٬ ماوریکس و montain lion روی دستگاه شما نصب نمی شن ( حداقل به روش های عادی )
        سلام. ممنون از پاسختون. حتما. دیگه تکرار نمیشه

یادم نیس تو پروفایلم چی زدم اما من mc724 دارم. من ماوریکس رو از اپ استور دان کردم همچنین یوسیمته رو.
        من با نرم افزارهای مهندسی کار ندارم. اما متلب و spss و ... فقط یه سوال دیگه اینکه ماوریکس اینطور که خوندم نباید از نرم افزارها و هاردم به طور کلی بک آپ بگیرم. ینی بعد از نصب همچنان نرم افزارها به صورت نصب شده روی سیستمم هس؟ و اگه بله آیا یوسیمیته هم این امکان رو داره؟

نظر

سلام. ممنون از پاسختون. حتما. دیگه تکرار نمیشه

یادم نیس تو پروفایلم چی زدم اما من mc724 دارم. من ماوریکس رو از اپ استور دان کردم همچنین یوسیمته رو.
          من با نرم افزارهای مهندسی کار ندارم. اما متلب و spss و ... فقط یه سوال دیگه اینکه ماوریکس اینطور که خوندم نباید از نرم افزارها و هاردم به طور کلی بک آپ بگیرم. ینی بعد از نصب همچنان نرم افزارها به صورت نصب شده روی سیستمم هس؟ و اگه بله آیا یوسیمیته هم این امکان رو داره؟
          متلب روی یوسیمیتی کار نمی کرد اما یک پکیج اضافی اومد که با اون٬ امکان استفاده از متلب روی یوسیمیتی فراهم شد. من الان از نسخه r2014a کار می کنم
          شما در کل در نصب مک٬ اگر بدون فرمت کردن هارد٬ نصب رو انجام بدید٬ هیچ چیزی پاک نمیشه و نیازی نیست از چیزی بکاپ بگیرید٬ حتم اپلیکیشن هاتون نیز سرجاشون می مونن ( فرقی نمی کنه در یوسیمتی یا ماوریکس )
          تنها در حالتی همه چیز پاک میشه که هارد رو قبل نصب فرمت کنید
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

متلب روی یوسیمیتی کار نمی کرد اما یک پکیج اضافی اومد که با اون٬ امکان استفاده از متلب روی یوسیمیتی فراهم شد. من الان از نسخه r2014a کار می کنم
            شما در کل در نصب مک٬ اگر بدون فرمت کردن هارد٬ نصب رو انجام بدید٬ هیچ چیزی پاک نمیشه و نیازی نیست از چیزی بکاپ بگیرید٬ حتم اپلیکیشن هاتون نیز سرجاشون می مونن ( فرقی نمی کنه در یوسیمتی یا ماوریکس )
            تنها در حالتی همه چیز پاک میشه که هارد رو قبل نصب فرمت کنید
            سرچ زدم. تاپیک نصب نیافتم. نصب این دو عزیز :d به چه صورت می باشد. خودمم می تونم انجام بدم؟؟ من همونطور که گفتم فایل نصب هر دو رو از اپ استور دان کردم.

سپاس.

نظر

سرچ زدم. تاپیک نصب نیافتم. نصب این دو عزیز :d به چه صورت می باشد. خودمم می تونم انجام بدم؟؟ من همونطور که گفتم فایل نصب هر دو رو از اپ استور دان کردم.

سپاس.
              شما می خواین همه چیز رو فرمت کنید و از اول نصب کنید؟ یا تنها بصورت یک آپدیت باشه و چیزی پاک نشه؟

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

نظر

شما می خواین همه چیز رو فرمت کنید و از اول نصب کنید؟ یا تنها بصورت یک آپدیت باشه و چیزی پاک نشه؟

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
                گزینه ی دو. یعنی به صورت یک آپدیت و چیزی پاک نشه.

نظر

گزینه ی دو. یعنی به صورت یک آپدیت و چیزی پاک نشه.
                  پس کار خاصی لازم نیست انجام بدید
                  فایل نصب رو اجرا کنید و روی پارتیشن مک فعلیتون بزارید نصب بشه. بعد از چند بار ریست و حدود ۴۰ دقیقه مراحل نصب به پایان میرسه 
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

پس کار خاصی لازم نیست انجام بدید
                    فایل نصب رو اجرا کنید و روی پارتیشن مک فعلیتون بزارید نصب بشه. بعد از چند بار ریست و حدود ۴۰ دقیقه مراحل نصب به پایان میرسه 
                    یه سوال فرقش با حالت اول چیه؟؟

ببخشیدا..

نظر

یه سوال فرقش با حالت اول چیه؟؟

ببخشیدا..
                      حالت اول باید فایلی که دانلود کردید روی فلش یا دی وی دی بوت کنید
                      بعد با اونا مراحل نصب رو شروع کنید و باید پارتیشن مک رو کاملا فرمت کنید. به این مدل نصب کردن clean install می گن
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

نظر

سلام دوستان خسته نباشین ،

من مک بوک آبدیت کردم اما با افت سدعت شدیدی مواجه شدم . انگار خیلی باگ داره ، حالا نمی دونم مشکل از مک بوک یا os x

کسی نظری داره ؟!

نظر

نوشته اصلی توسط shsm_fama نمایش پست ها
                          سلام دوستان خسته نباشین ،

من مک بوک آبدیت کردم اما با افت سدعت شدیدی مواجه شدم . انگار خیلی باگ داره ، حالا نمی دونم مشکل از مک بوک یا os x

کسی نظری داره ؟!
                          شما clean install کنین، احتمالا حل میشه

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                            شما clean install کنین، احتمالا حل میشه
                            سلام منم به صورت آپدیت ماوریکس رو نصب کردم. همه چیز خوب و خوش و خرم اما یه چیز بد اینکه تو بیشتر برنامه ها اول که میخوام باز کنم یا حتی وسط کار خیلی وقتا میخوام سیو کنم یا صفحه رو ببندم، حالت هنگیدن رنگین کمانی پیش میاد و این سرعت کار رو به شدت می گیره. اگه دوست قبلی هم منظورشون از سرعت گیر کردن برنامه هاس پس ینی منم باید کلین اینستال کنم؟؟ ممنون.

نظر

سلام به همه - اینکه مک یوزمیت رو به ایفون وصل میکنن - من هردو اپل ای دی رو یکسان ست کردم
                              هردو فیس تایم رو یکسان ست کردم
                              هردو imessage رو یکسان ست کردم
                              هردو icloud رو یکسان ست کردم
                              ولی بازم وصب نمیشه
                              چه کنم میشه کسی کمکم کنه ؟‌
                              با احترام

نظر

سلام. ممنون بابت اطلاعات بسیار زیباتون. من لپ تاپم مک بوک پرو با ۸گیگ رم میباشد( ۲تا ۴گیگ) ولی وقتی سیستم عامیل بالا میاد معمولا ۳.۵ گیگ فزای خالی دارد. که با اجرای ۲ـ۳ تا نرم افزار معمولی این فزا به ۱گیگ هم کاهش میابد. خواستم بدونم این مشکل از سیستم عامل است یا سخت افزاری؟

نظر

صبر کنید ..
                                X