اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حل فراموش کردن Security Question بدون داشتن Rescue Email (بدون تماس با اپل!)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بسیار عالی.کاملا جواب داد.ios 8.4
    من واقعا به شما مدیونم امیدوارم روز خوبی داشته باشید!

نظر

موقع اد کردن ایمیل ، باید ب سوالات امنیتی پاسخ بدم ، رو ios 8.4.1 در آیفون ۶ پلاس و ۵ اس تست شد .

نظر

خیلی سالاری دمت گرم
        منو از سر درگمی در آوردی

نظر

روی 9.0.2 جواب نداد، راه دیگه ای هست ؟؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

اگه اینجوری باشه راحت میشه قفل icloud ریست کرد عجیب است آقا عجیب

نظر

نوشته اصلی توسط isaeedb نمایش پست ها
              درود به همه ی دوستان اپلی،

این پست جهت رفع مشکل فراموش کردن Security Question اپل آیدی هست(در صورت نداشتن Rescue Email Address!) هست. (iOS 8 به بالا)
              بنده انجمن رو خیلی گشتم و کمک های دوستان رو راجع به این موضوع دیدم که بیشتر دوستان پیشنهاد تماس با تیم پشتیبانی اپل رو دادن که لازم هست کمی انگلیسی بلد باشین ولی این راه علاوه بر دردسر های اینترنتی و انگلیسی حرف زدن(مثل قطع شدن Viber , Skype,…) کلی دردسر های دیگه هم داره…

اما درباره ی این آموزش شما تنها چیزی که نیاز دارین یک iDevice (آیفون،آیپد،آیپاد)
              است و یک اینترنت!

مرحله ی ۱:
              ابتدا وارد Setting —> iCloud بشوید .
              پس از وارد شدن اگر اکانت فعال دارید Sign Out کنید و اگر ندارید مشخصات اپل آیدی که Security Question آن را میخواهید وارد کنید و منتظر شوید وارد اکانت شود.

مرحله ی ۲:
              بعد از این که وارد اکانت شدین روی اسم خودتون مثل عکس کلیک کنید.

مرحله ی ۳:
              وقتی وارد این قسمت شدین قسمت Password & Security(آیتم دوم)
              را انتخاب کنید.

مرحله ی ۴:
              در این مرحله شما صفحه ای رو میبینین که باید روی قسمت Rescue Email Address کلیک کنید.

مرحله ی ۵:
              در این مرحله شما با این که Rescue Email Address(ایمیلی که برای وقتی هست که پسوورد یا سوال امنیتی یادتون رفته) نداشتین میتونین الان یک ایمیل معتبر وارد کنید و در آخر Done رو بزنید.

مرحله ی اخر:
              پس از ثبت Rescue Email Address شما باید وارد ایمیل خودتون(همونی که الان ثبت کردین) بشین و روی لینکی که اپل برای شما فرستاده کلیک کنید.توسط این لینک Rescue Email شما Verfied(ماننده عکس مرحله ی ۴) میشه و بعد از Verfied شدن میتونین Security Question رو به راحتی عوض کنید.

موفق باشید!
              با این روش میشه هر گوشی که ملت میارن و apple id تو i cloud فعال است را با ریست کردن برداشت؟

نظر

سلام دوستان من وقتی روی چنگ سکیورتی کویشن کیلک می کنم می گه باید انلاک وقتی روی انلاک کیلک میکنم میگه چون چند بار جواب سوالات رو اشتباه زدین ای دی تون غیر فعال شده...
                ترو خدا کمک کنید ۶اس

- - - - - - - - - -

سلام دوستان من وقتی روی چنگ سکیورتی کویشن کیلک می کنم می گه باید انلاک وقتی روی انلاک کیلک میکنم میگه چون چند بار جواب سوالات رو اشتباه زدین ای دی تون غیر فعال شده...
                ترو خدا کمک کنید ۶اس

نظر

درود
                  دوستان من ای او اس ۹ هستم ولی وقتی رو رسکیو ایمیل میزنم بازم میگه سوالای امنیتی رو جواب بدی
                  میشه راهنمایی کنین

نظر

صبر کنید ..
                  X