اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نسخه نهایی OS X Yosemite با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط aslankhani.66 نمایش پست ها
    با سلام خسته نباشيد فراوان
    ميخواستم بپرسم اين سيستم عامل روي mc700 قديميه منم نصب ميشه؟ و اگه ميشه سرعت عملكرد دستگاه من خيلي پايين مياد؟
    لطفا سريع جواب بدين چون دانلودش كردم ولي جرات نكردم نصبش كنم.

مرسي
    من همین امروز روی mc700 یکی از دوستان نصب کردم.سرعت خیلی خوبه و تفاوتی با قبلا نداره عزیز

نظر

سلام
      دوستان ورژن مک من الان ۱۰.۶.۷ هست .نسخه یوسمیت رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام روش نصبش کنم این پیام رو میده .از طریق دیسک میکر ایکس هم که میخوام فلش بوتیبل بسازم ارور میده و گیر میکنه .ممنون میشم راهنمایی کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط mohamadipod نمایش پست ها
        سلام
        دوستان ورژن مک من الان ۱۰.۶.۷ هست .نسخه یوسمیت رو دانلود کردم ولی وقتی میخوام روش نصبش کنم این پیام رو میده .از طریق دیسک میکر ایکس هم که میخوام فلش بوتیبل بسازم ارور میده و گیر میکنه .ممنون میشم راهنمایی کنید .
        دوست من شما باید اول دستگاه تون رو به ۱۰.۶.۸ آپدیت کنید. این ارور داره میگه شما ۱۰.۶.۷ هستید و به همین دلیل نمی تونید آپدیت کنید. شما ابتدا باید به ۱۰.۶.۸ آپدیت کنید تا بتونید به یوسمیتی هم آپدیت کنید

نظر

in 10.10 .0 ya 10.10.3

نظر

سلام به صورت پرتیبل هستش یا نه چون من مکم خرابه

نظر

سلام من یک مکبوک ایر رتینا ۱۲ دارم
              از طریق پرت یو اسبی با یک فلش ۸ گیگ یه بوت ساختم همین ورژن ولی وقتی آلـــت می گیرم بروی بوت از روی یو اس بی کلیک می کن وارد میشه ولی ارم پل نمی یاد و شات دان میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

سلام
                من بارها این فایلهارو با فلش رم بوتیبل کردم اما هر سری ارور وریفای میده مبنی بر این:
                “This copy of the Install OS X El Capitan application can’t be verified. It may have been corrupted or tampered with during downloading”
                بارها انجام دادم یوسمیت را هم نصب کردم همین رو گفت
                لپ تاپ من هم macbook pro 15 Q2 هست که دیفالت یوسمیت روش بود منم کلین اینستال کردم اماتو این مرحله گیر میکنه
                میشه راهنامییم کنین مشکل از کجاست و چه کار کنم که درست بشه؟
                آیا ممکنه مثلا این ورژن هایی که گرفتم باهاش نشه کلین اینستال کرد و بعضی ورژنها رو بشه کلین اینستال کرد ؟
                در ضمن من لینک یوسمیت رو از اینجا گرفتم:

http://www.i-phone.ir/forums/thread103205.html
                اگه در گرفتن رام اشتباه کردم میشه راهنماییم کنین کدوم ورژن رو بگیرم فرقی نداره برام یوسمیت یا ال کپتین فقط سیستمم زنده بشه .بعدا خودم آپدیتهاشو انجام میدم.
                چند روزه بی لپ تاپی رفته رو اعصابم
                پیشاپیش سپاسگذارم

- - - - - - - - - -

سلام
                من بارها این فایلهارو با فلش رم بوتیبل کردم اما هر سری ارور وریفای میده مبنی بر این:
                “This copy of the Install OS X El Capitan application can’t be verified. It may have been corrupted or tampered with during downloading”
                بارها انجام دادم یوسمیت را هم نصب کردم همین رو گفت
                لپ تاپ من هم macbook pro 15 Q2 هست که دیفالت یوسمیت روش بود منم کلین اینستال کردم اماتو این مرحله گیر میکنه
                میشه راهنامییم کنین مشکل از کجاست و چه کار کنم که درست بشه؟
                آیا ممکنه مثلا این ورژن هایی که گرفتم باهاش نشه کلین اینستال کرد و بعضی ورژنها رو بشه کلین اینستال کرد ؟
                در ضمن من لینک یوسمیت رو از اینجا گرفتم:

http://www.i-phone.ir/forums/thread103205.html
                اگه در گرفتن رام اشتباه کردم میشه راهنماییم کنین کدوم ورژن رو بگیرم فرقی نداره برام یوسمیت یا ال کپتین فقط سیستمم زنده بشه .بعدا خودم آپدیتهاشو انجام میدم.
                چند روزه بی لپ تاپی رفته رو اعصابم
                پیشاپیش سپاسگذارم

نظر

صبر کنید ..
                X