اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نسخه نهایی OS X Yosemite با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان عزیز کسی با تایم ماشین مشکلی نداشته ؟

نظر

دوستان من یه سوال دارم، اگه کلین اینستال کنیم کل هارد دیسک پاک میشه؟ یا فقط همون درایو اصلی که سیستم عامل توش نصب میشه پاک میشه؟؟
      من میخام کلین اینستال کنم ولی کللی چیز رو لپتاپم دارم نمیخام بپرن!! فعلن هم هارد اکسترنال خالی ندارم! میخام بدونم اگه همه رو بریزم تو درایو های دیگه پاک نمیشن؟

نظر

سلام دوستان
        می خواستم بدونم
        درصورت نصب بدون کلین اینستال مشکلی برای بوتکمپ که ایجاد نمیشه ...؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط sark1988 نمایش پست ها
          سلام دوستان عزیز کسی با تایم ماشین مشکلی نداشته ؟
          نه مشکلی نداره و من دارم استفاده میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط Nasi70 نمایش پست ها
            دوستان من یه سوال دارم، اگه کلین اینستال کنیم کل هارد دیسک پاک میشه؟ یا فقط همون درایو اصلی که سیستم عامل توش نصب میشه پاک میشه؟؟
            من میخام کلین اینستال کنم ولی کللی چیز رو لپتاپم دارم نمیخام بپرن!! فعلن هم هارد اکسترنال خالی ندارم! میخام بدونم اگه همه رو بریزم تو درایو های دیگه پاک نمیشن؟
            شما موقع کلین نصب کردن میتونی بگی کدوم پارتیشن رو پاک کنی و نصب کنی و اگر پارتیشن بندی کردید و فایل ها از پارتیشن سیستم عامل جدا هست فکر نکنم مشکلی باشه
            بعد شما آپدیت کن مشکل خاصی هم نداره

نظر

سلام و خسته نباشید من از وقتی به yosemite آپدیت کردم بعضی وقتا لپتاب یک دفعه ریستارت میشه آیا کسی می دون چرا اینجوری میشه؟
              بعد هم اگر بخوام clean install بکنم بک آپ از تایم ماشین برگردونم برنامه هام بر می گردد یا نه؟

نظر

دوستان نسخه تک ‍‍ پارت ارور CRC میده موقع اکسترکت با هر برنامه ای چه 7zip و ....

ویرایش توسط freshboy : https://i-phone.ir/forums/member/69493-freshboy در ساعت 18-02-2015, 12:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط freshboy نمایش پست ها
                  دوستان نسخه تک ‍‍ پارت ارور CRC میده موقع اکسترکت با هر برنامه ای چه 7zip و ....

فایل رو ببر تو یه ویندوز با winrarگزینه ی repair رو بزن.احتمالا مشکل حل شه.(من چون گزینه ی repair رو تو هیچ نرم افزار مک ندیدم اینو میگم.)اگه حل شد که فایل جدید رو بیار تو مکت extractکن.

نظر

سلام

من مک بوکم رو به یوسیویت از خود سایت اپل ارتقا دادم فقط یه سوال داشتم چطور میشه فایل یوسمیت یا هر برنامه ای که اپ استور میخریم و دانلود کنیم رو بروی هارد سیو کنیم چون فقط دانلود ونصب میشن و فایل برای سیو کردن نمیمونه؟

نظر

از پوشه اپلیکیشن میتونید ازشون کپی بگیرید.
                      .There is no knowledge that is not power

نظر

الان من آخرین نسخه یوسیمت با آپدیت هایی که ارایه کرده و داده .. حالا میخوام کلین اینستال کنم .. باید کدام نسخه رو از سایت خودش دانلود کنم که آپدیت هاش هم باشه همراش و نخوام بعد نصب دوباره آپدیت کنم
                        همچین چیزی امکان داره ؟ ممنون
                        اگه امکانش هست لینک مستقیم از خود آیتونیز رو بزارید ممنون

نظر

پست اول رو ببینید. لینک هم داره.
                          .There is no knowledge that is not power

نظر

ایا امکانش هست لینک مستقیم رو از طریق ویندوز و دانلود منیجر دانلود کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط ila27 نمایش پست ها
                              ایا امکانش هست لینک مستقیم رو از طریق ویندوز و دانلود منیجر دانلود کرد؟
                              سلام
                              بله

نظر

با سلام خسته نباشيد فراوان
                                ميخواستم بپرسم اين سيستم عامل روي mc700 قديميه منم نصب ميشه؟ و اگه ميشه سرعت عملكرد دستگاه من خيلي پايين مياد؟
                                لطفا سريع جواب بدين چون دانلودش كردم ولي جرات نكردم نصبش كنم.

مرسي

نظر

صبر کنید ..
                                X