اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود نسخه نهایی OS X Yosemite با لینک مستقیم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان براى من رو آخرين مرحله ى اينستال انگار گير مى كنه و جلو نميره. حالا شايد بايد خيلى صبر كنم؟! به نظر شما مشكل از چيز خاصيه؟

نظر

دوستان من توی security اصلا allow apps download رو ندارم که بخوام on کنم و ارور میده وقتی میخوام نصب کنم . نسخه ۱۰.۷.۴ هم روی مک دارم . باید چیکار کنم ؟

نظر

با سلام
        رو mac pro 15-inch, Mid 2010 میشه نصب کرد؟

نظر

سلام

خیلی جالبه که من از چند جا os x 10.10 را دانلود کردم و همگی دقیقا همین Think Diffrent از سایت inmac.org بودند،میتونم بپرسم چرا همه(یا حداقل شما چرا) از این سایت دانلود میکنند؟چرا از appstore دانلود نمیکنید؟
          من مشکلی که با این سایت دارم اینه که unibeast اصلا application->Install OS X Yosemite را شناسایی نمیکند و میگه باید از appsote دانلود کنید!
          در ورژن های قدیمی تر unibeast حداقل مقدار کمی را برای آماده سازی فلش انجام میداد و بعد خطا میداد، حالا که اصلا قدم از قدم بر نمیداره و میگه باید دوباره دانلود کنی!

نمیشه آدرس لینک هایی که آیتونز دانلود میکنه را بدست آورد؟ که از appstore با سرعت بیشتری دانلود کرد؟
          (مثل لینک دانلود فریمور های iDevices که هر کدام لینکی از سایت رسمی اپل هستند)

نظر

نوشته اصلی توسط m.mirzaee نمایش پست ها
            سلام

خیلی جالبه که من از چند جا os x 10.10 را دانلود کردم و همگی دقیقا همین Think Diffrent از سایت inmac.org بودند،میتونم بپرسم چرا همه(یا حداقل شما چرا) از این سایت دانلود میکنند؟چرا از appstore دانلود نمیکنید؟
            من مشکلی که با این سایت دارم اینه که unibeast اصلا application->Install OS X Yosemite را شناسایی نمیکند و میگه باید از appsote دانلود کنید!
            در ورژن های قدیمی تر unibeast حداقل مقدار کمی را برای آماده سازی فلش انجام میداد و بعد خطا میداد، حالا که اصلا قدم از قدم بر نمیداره و میگه باید دوباره دانلود کنی!

نمیشه آدرس لینک هایی که آیتونز دانلود میکنه را بدست آورد؟ که از appstore با سرعت بیشتری دانلود کرد؟
            (مثل لینک دانلود فریمور های iDevices که هر کدام لینکی از سایت رسمی اپل هستند)
            منم این مشکل رو دارم.
            اما جالبتر اینکه دی وی دی بوتیبل هم دارم ولی نصب تا نیمه میره و درایو نوری خاموش میشه و بیش از نیمه راه نصب پیش نمیره. کسی همچین موردی رو داشته؟ دستگاه رتینا ۲۹۴ هست
            امروز کلا erase کردم اما بازم نشد. الان اینترنت ریکاوری زدم ولی زمان رو با اینترنت ۲مگ ۶۰ ساعت زده!
            ویرایش توسط eelia.vision : https://i-phone.ir/forums/member/74533-eelia-vision در ساعت 09-11-2014, 10:50 PM

نظر

من لینک اولی که به صورت یه فایل یک جا هست و دانلود کردم ولی بعد از باز کردن دیدم سیستم عامل os x هست

نظر

نوشته اصلی توسط soshiance نمایش پست ها
                من لینک اولی که به صورت یه فایل یک جا هست و دانلود کردم ولی بعد از باز کردن دیدم سیستم عامل os x هست
                خوب مگه قراره چی باشه؟
                i-phone.ir
                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام دوستان من می خوام سیستم عامل رو فقط آپدیتش کنم٬ ینی دیگه وارد یو اس بی بوتیبل و فرمت کردن و این داستان ها نشم!
                  منتها اپ استور سرعت دانلودش خیلی پایینه! با نت ۸ مگ ۲ روز طول می کشه!!!
                  این فایل هایی که تو سایت هستن قابلیت آپدیت کرن سیستم رو دارن؟ یا لینکی می شناسید که اصن با idm ویندوز دانلود کنم؟ اینجوری خیلی ستمه!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                    خوب مگه قراره چی باشه؟
                    قرار بود yosemite باشه که نیست بعد از دانلود دیدم Mavericks

نظر

نوشته اصلی توسط saintman نمایش پست ها
                      سلام دوستان من می خوام سیستم عامل رو فقط آپدیتش کنم٬ ینی دیگه وارد یو اس بی بوتیبل و فرمت کردن و این داستان ها نشم!
                      منتها اپ استور سرعت دانلودش خیلی پایینه! با نت ۸ مگ ۲ روز طول می کشه!!!
                      این فایل هایی که تو سایت هستن قابلیت آپدیت کرن سیستم رو دارن؟ یا لینکی می شناسید که اصن با idm ویندوز دانلود کنم؟ اینجوری خیلی ستمه!!!!
                      بله دانلود کن راحت میتونی آپ کنی ولی پیشنهاد میکنم کلین نصب کن بهتره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Amir_AM نمایش پست ها
                        بله دانلود کن راحت میتونی آپ کنی ولی پیشنهاد میکنم کلین نصب کن بهتره

ی سوال دیگه!
                        این کلین نصب که شما پیشنهاد می کنی به بوت کمپ که صدمه نمی زنه؟ یا از اطلاعات اونم بکآپ بگیرم؟

نظر

دوستان من نسخه تک پارتی رو گرفتم این ارور رو میده مشکل از چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                            دوستان من نسخه تک پارتی رو گرفتم این ارور رو میده مشکل از چیه؟
                            به قسمت System Preferences / Security & Privacy / General رفته و در بخش Allow apps downloaded from و بر روی Anywhere قرار دهید.

نظر

سلام قبل از هر چیزی ازتون تشکر می‌کنم. من وقتی دانلود می‌کنم فایل رو چه از ‍اولی چه از لینک مستقیم فایل به صورت زیب هست و چه در ویندوز و چه در اینجا موقع باز شدنش ارور می ده و باز نمی کنه با توجه به اینکه من تازه مک گرفتم و هنوز باهاش آشنا نیستم و دلم هم نمی‌خواد کسی کارامو انجام بده می شه راه حل رو توضیح بدید؟ ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط kiana75 نمایش پست ها
                                سلام قبل از هر چیزی ازتون تشکر می‌کنم. من وقتی دانلود می‌کنم فایل رو چه از ‍اولی چه از لینک مستقیم فایل به صورت زیب هست و چه در ویندوز و چه در اینجا موقع باز شدنش ارور می ده و باز نمی کنه با توجه به اینکه من تازه مک گرفتم و هنوز باهاش آشنا نیستم و دلم هم نمی‌خواد کسی کارامو انجام بده می شه راه حل رو توضیح بدید؟ ممنونم
                                چه اروری میده خوب؟ یعنی بعد اینکه زیپ رو باز کردید dmg باز نمیشه ؟ اگه زیپ اکسترکت نمیشه احتمالا بد دانلود شده !

نظر

صبر کنید ..
                                X