اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

این دوستمون راست میگه...شما انگار همتون ota آپدیت کردید که فایده نداره....شما به صورت آفلاین (ریستور)آپدیت کردید ببینید هنوزم این مشکلات هست؟!؟

نظر

سلام
      من 5 دارم
      قبل از اینکه بیام رو 8.02 ، هنگام ورود به Multitasking ، سیستم عامل خیلی نرم و روان کار میکرد و هنگام خروج از اون هم همینطور . مثل کره کار میکرد .
      اما رو 8.02 و 8.1 موقع وارد شدن و خارج از اون قسمت ریپ میزنه ! کلافم کرده واقعا ، دارم به فروشش فکر میکنم .
      کسی این مشکل رو داره ؟
      مدل گوشی من A1249 هست و متعلق به JA .

اینم بگم همکارم A1248 داره و هنوز رو 7.1.2 هستش . خیلی عالی کار میکنه . نرم و روان .

نظر

سلام دوستان
        من تا الان به خاطر مشكلات زياد ios 8 جرات نكردم آپديت كنم و هنوز رو 7.2 موندم.به نظرتون با اين آپديت جديد ارزش داره بيام رو 8.1؟يا فعلا رو همون قبلي بمونم؟

ممنون
        ویرایش توسط madira : https://i-phone.ir/forums/member/144394-madira در ساعت 21-10-2014, 09:38 AM

نظر

بنظر من به هیچ وجه به 8 نیا چون واقعا گند زده اپل با این سیستم عامل جدیدش

نظر

دوستان کسانی که آپدیت کردن، سوییچ بین کیبوردها سریعتر شده یا همونجوریه ؟

نظر

دوستان عزیز بنده دیشت 6 پلاس را به صورت OTA آپدیت کردم و برخی مشکلات بر روی گوشی همچنان باقی ماند. امروز صبح به صورت کامل و بدون برگرداندن Backup گوشی را به 8.1 ریستور کردم و بسیار از لحاظ مشکلات بهتر شده است. پیشنهاد می کنم تست کنید.

نظر

مشكل نه از isp هست نه از dns
                مشكل ار ios8 و ورژنهاش هست

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

سلام
                  من هم روی آیفون 5 آپدیت کردم. در کل تغییر خاصی ندیدم به جیز یکی دو تا تغییر جزئی و هنوز اون ایرادهای قبلی پابرجا هست. به نظرم این آپدیت فقط یه بازی از طرف اپل بود تا زمان بخره تا بیشتر روی این نواقص کار کنه شاید تو آپدیت های بعدی برطرفش کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط hidden2255 نمایش پست ها
                    اونایی که مشکل وای فای دارن این کار رو بکنن نتیجش رو بگن
                    برید توی تنظیمات مودم قسمت wireless و channel رو از حالت auto در بیارید و بزارید روی 11 ، بزارید روی united state اگه نیست
                    من نتیجه گرفتم شاید شانسی باشه اما بعد از این که این کار رو کردم خیلی خوب شده و تاحال اینقدر سرعت وای فای بالا نبود تو گوشیم
                    امتحان کنید اگهر واسه شما هم بهتر شد یه خبر بدید
                    دوستان کسی این روش رو امتحان کرد؟؟؟ مشکل حد شد؟

نظر

درود آیفون 6 رو با ota آپدیت کردم slide to answer همچنان مشکل داره هیچ تفاوتی تو سرعت گوشی احساس نکردم و یه مشکل جدید هم پیدا کردن اونم این که از دیشب که آپدیت کردم چند بار تا حالا آنتن سیم کارت رفته!! میرم که ریستورکنم ببینم چی میشه

نظر

سلام
                        گوشی من 5s
                        از طریق ota حجم ۱۱۷ مگ رو در مدت زمان ۵۰دقیقه طول کشید تا اپدیت بشه.

توی انجمن یکسری مشکلاتی ک برای خودم توی ۸.۰.۲ داشتم رو گفتم
                        فعلا با بررسی تا اینجا:

-سرعت توی ios جدید بازهم محسوس تر شده
                        -مشکل کندی توی سوئیچ کیبورد جانبی همچنان باقیست
                        ـمشکل کندی wifiهمچنان متاسفانه باقیست/کی میخاد حل کنه نمیدونم/
                        -مشکل خانده نشدن پیام بعد از خواندنش خوشبختانه حل شده
                        -مصرف باطری رو هنوز نمیدونم
                        -تاهیر در slide answer رای تناس بهبود یافته ولی خیلی کم همچنان پابرجاست
                        -گوشی 5s ک ios7.0.2 روی ان نصب بود رو همزنان با گوشی خودم ک 8.1 نصبه تست کردم:
                        مرورگر سافاری خودم ساژتها رو زودتر باز کرد
                        کلیپ تصویری توی برنامه whats up توی گوشی خودم ۳۰ ثانیه دیرتر دانلود شد
                        برنامه viber کلیپ اصلا پخش و دانلود نکرد توی گوشی خودم

فعلا تا اینجا...

خدایا شکرت
                        Sent from my iPhone TAPTALK

نظر

چرا فریور iphone 6 حجم و نام فایل فرق داره؟ فایلی که اینجا برای آیفون 6 هست http://www.i-phone.ir/forums/thread12.html حجمش 2.24 گیگ هست و نام فایل هم http://appldnld.apple.com/iOS8.1/031...1_Restore.ipsw
                          و فایلی که اینجا برای آیفون 6 هست :http://www.i-phone.ir/forums/thread98402.html حجمش 1.94 گیگ و نام فایل http://appldnld.apple.com/iOS8.1/031...1_Restore.ipsw
                          کدوم رو باید دانلود و ریستور کنیم؟
                          ویرایش توسط farzad.123 : https://i-phone.ir/forums/member/65770-farzad-123 در ساعت 21-10-2014, 11:52 AM

نظر

اشتباه لینک ۶ و ۶ پلاس رو جا به جا گذاشتن توی دانلود کلیه فریمورها برای iPhone/iPad/iPod/AppleTV

نظر

خخوب روی 6Plus که خوب بود ، خیلی خوب شده
                              روی 5s هم فقط وای فای مشکل داشت و کند بود ، کندی ـش درست شده و وای فای هم عالی شده
                              Chanel وای فای خودمو روی Auto گذاشتم خیلی خوب شد

نظر

يهوجوايي والا من سرعت نتم خوبه تنها مشكلي كه دارم مثلا تو سافاري bookmark يا اونجايي كه ميزنيم آدرس سايت بديم يا انتقال بين tab هاي باز شده سرعت به شدت كند و حركتش عذاب آوره انگار تبلت ٣٠٠ هزار توماني هستش
                                دوستان راه حلي داريد ؟؟ چيكار ميشه كرد ؟؟

نظر

صبر کنید ..
                                X