اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
    دوستان ios جدید کی میاد؟ تا کی باید این وایفای رو تحمل کنیم؟ حس میکنم حساسیت تاچ هم کمتر شده
    هنوز هیچی معلوم نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
      اينهم از اون باگ هاي عجيبي هست كه روي ورژن بتا ديدم اما متاسفانه بعد از ريستور به نسخه فاينال بدون برگرندون بك اپ باز هم اين مشكل وجود داره احتمال ميدم اشكال از كيبوردهاي مجازي هست كه از اپ استور نصب كردم .

آقا این مشکلت خیلی خیلی عیبه!!!
      من هیچ جا ندیدم اینجوری؟!

نظر

• نسخه نهایی iOS 8.1 منتشر شد.

نوشته اصلی توسط Game Over نمایش پست ها
        آقا این مشکلت خیلی خیلی عیبه!!!
        من هیچ جا ندیدم اینجوری؟!
        اره خودمم تعجب كردم اما خوشبختانه بعد ريست تنظيمات اين مشكل برطرف شده اما مشكل وايفاي بدجور رو مخه جالب اينجاست رو بتا ٨.١ بودم سرعت بهتر بود اما الان يه برنامه ميخواي از اپ استور دانلود كني جون ميكنه اخرشم كه ميخواد تكميل بشه ارور ميده كه اين ايتم رو نميتونه دانلود كنه تو بازي كلاش هم ميخواي جستجو كني واسه حمله يك دقيقه طول ميكشه يا اگرم پيدا كنه بعد از حمله وقتي برميگردي به دهكده ميبيني نيروهات سرجاشون هستن انگار اصلا حمله نكردي يعني عملا به نت متصل نبوده .
        ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 24-10-2014, 01:18 AM

نظر

• دوستان من ٧.١.٢ هستم به نظرتون بيام رو ٨.١ دستگاهم ٥اس هست لطفا همه نظر بدن شما بوديد ايا ميومديد ؟ براي لگ زدن و باطري مهم هست ايا ٨.١ براي ٥اس با لگ همراهه ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad.mb نمایش پست ها
            دوستان من ٧.١.٢ هستم به نظرتون بيام رو ٨.١ دستگاهم ٥اس هست لطفا همه نظر بدن شما بوديد ايا ميومديد ؟ براي لگ زدن و باطري مهم هست ايا ٨.١ براي ٥اس با لگ همراهه ؟
            دوست عزيز من جاي شما بودم صبر ميكردم تا ورژن جديدتر بياد در اين حالت به روز رساني نميكردم البته از لحاظ باطري و لگ تفاوت زيادي حداقل واسه گوشي من با نسخه ٧ نداشته اما بخش وايفاي و استفاده از اون به نحو تعجب برانگيزي با كاهش سرعت مواجه خواهيد شد اگر اين مورد واستون مهم نيست با خيال راحت به اين ورژن بياييد.

نظر

دوستان من ٧.١.٢ هستم به نظرتون بيام رو ٨.١ دستگاهم ٥اس هست لطفا همه نظر بدن شما بوديد ايا ميومديد ؟ براي لگ زدن و باطري مهم هست ايا ٨.١ براي ٥اس با لگ همراهه ؟
              دوست عزيز به هيچ عنوان فعلا آپديت نكن ... من الان آرزو دارم گوشيم ورژن ٧.١.٢ بود . اينقدر واى فاى افتضاحه كه اعصابت خورد ميشه
              تازه به نظرم ورژن ٨ چيز خاصى نداره كه بخواى به خاطر اون بياى .. نه كيبرد مجازى درست كار ميكنه نه از مك ميتونم اس ج بدم و ....

Sent from my iPhone 5s

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
                اره خودمم تعجب كردم اما خوشبختانه بعد ريست تنظيمات اين مشكل برطرف شده اما مشكل وايفاي بدجور رو مخه جالب اينجاست رو بتا ٨.١ بودم سرعت بهتر بود اما الان يه برنامه ميخواي از اپ استور دانلود كني جون ميكنه اخرشم كه ميخواد تكميل بشه ارور ميده كه اين ايتم رو نميتونه دانلود كنه تو بازي كلاش هم ميخواي جستجو كني واسه حمله يك دقيقه طول ميكشه يا اگرم پيدا كنه بعد از حمله وقتي برميگردي به دهكده ميبيني نيروهات سرجاشون هستن انگار اصلا حمله نكردي يعني عملا به نت متصل نبوده .
                اتفاقا منم این مشکلو تو ۸.۰.۲ داشتم ولی تو ۸.۱ تا الان نداشتم(فقط مشکل spolight search)

نظر

• سلام
                  دوستان من امروز از 7.1.2 به 8.1 ریستور کردم روی ipad mini retina wifi 16
                  ولی فضای خالی رو از دستگاه نگاه کردم فقط 10.9 گیگ قابل استفاده هست!حدود 800 مگ رو که قسمت other پر کرده و درکل کل فضای خالی میشه 11.7!
                  فکر کنم تو ios 7.1.2 این فضا 12.8 گیگ برای 16 بود،درست میگم نه؟
                  حدود یک گیگ فضای بیشتری که ios 8 اشغال میکنه خیلی بده،توی 16 گیگ همین یک گیگ حیاتیه!

نظر

دوست عزیز از ما که آپدیت کردم به 8 بشنو و آپدیت نکن. اون عدد 1 هم که روی Setting بخاطر آپدیت اومده رو هم زیاد بهش محل نذار

نظر

• سلام
                      دوستان چند تا سوال داشتم
                      با آپدیت به ios8.1 باطری بهتر شده؟
                      گوشی دیگه داغ نمیکنه؟

و اینکه موقعیکه Edit عکس ها رو میاری یه گزینه ای به اسم Revert وجود داره،Revert یعنی چی؟

در قسمت Edit عکس ها یه گزینه ای هست که شبیه یه جارو هست(به صورت اتوماتیک تصویر رو بهینه میکنه) آیا وقتی عکس ذخیره میشه
                      عکس ذخیره شده در رایانه هم edit شده؟ یا فقط در گوشی بهینه شده؟

ببخشید زیاد شد
                      امیدوارم یه پاسخ جامع رو ببینم
                      سپاس

نظر

• باتري افتضاحه

نظر

• مشكل وايفاي من زماني بود كه از مودم دور بودم.وقتي به مودم نزديك ميشدم همه چيز خوب ميشد.به خاطر همين يه وايفاي رپيتر تو يه بخش ديگه خونه قرار دادم و مشكلم كلاً حل شده

Alireza Alipour

نظر

• دوستای عزیز با توجه به اینکه خیلی از باگ ها رفع نشده اما یه چیز خیلی بزرگ به نظر من حل شده که خوب بازم جای شکرش باقیه. قبلا تو 8.0.2 زمانی که اینترنت خط رو روشن میکردم اون E بالای صفحه کنار ساعت نمیومد باید یه بار LTE رو خاموش روشن میکردم و بعدش یه ریست تا درست میشد! اما الان این مشکل تو 8.1 برطرف شده خدایا شکرت

این مشکل آپدیت ها فقط مخصوص ios نیست! من که MAC رو آپدیت کردم بعد از این Paralles desktop دیگه ران نشد و مجبور به آپدیت Parallels هستم که اونم کرک نیست! خلاصه همیشه آپدیت کردن نشانه بهتر شدن نیست! هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط farshad_sh نمایش پست ها
                              دوستای عزیز با توجه به اینکه خیلی از باگ ها رفع نشده اما یه چیز خیلی بزرگ به نظر من حل شده که خوب بازم جای شکرش باقیه. قبلا تو 8.0.2 زمانی که اینترنت خط رو روشن میکردم اون E بالای صفحه کنار ساعت نمیومد باید یه بار LTE رو خاموش روشن میکردم و بعدش یه ریست تا درست میشد! اما الان این مشکل تو 8.1 برطرف شده خدایا شکرت

این مشکل آپدیت ها فقط مخصوص ios نیست! من که MAC رو آپدیت کردم بعد از این Paralles desktop دیگه ران نشد و مجبور به آپدیت Parallels هستم که اونم کرک نیست! خلاصه همیشه آپدیت کردن نشانه بهتر شدن نیست! هست؟
                              Paralles 10.10 که کرک شده و اکتیو شده تو بخش نرم افزارهای مک با لینک مستقیم واسه دانلود هست دوست عزیز ... من نصب و استفاده کردم مشکلی نداره

به احتمال خیلی زیاد هم همین هفته یک نسخه برای فیکس وای فای میاد ، چون همه بدون استثنا با وای فای مشکل دارن در حالت اولیه ( مگه با مرتب رسیت نتورک کردن مشکل رو حل کنن که اونم راه حل حساب نمیشه )
                              ویرایش توسط kangan_1342 : https://i-phone.ir/forums/member/19400-kangan_1342 در ساعت 25-10-2014, 12:14 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
                                Paralles 10.10 که کرک شده و اکتیو شده تو بخش نرم افزارهای مک با لینک مستقیم واسه دانلود هست دوست عزیز ... من نصب و استفاده کردم مشکلی نداره

به احتمال خیلی زیاد هم همین هفته یک نسخه برای فیکس وای فای میاد ، چون همه بدون استثنا با وای فای مشکل دارن در حالت اولیه ( مگه با مرتب رسیت نتورک کردن مشکل رو حل کنن که اونم راه حل حساب نمیشه )
                                مطمئنيد اين هفته يه آپديت براي حل شدن مشكل واي فاي مياد!؟يعني ٨.١.١!؟
                                واي فاي كه افتضاحه ديوونم كرده بعد از ٣ تا آپديت هنوزم درست نشده

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X