اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود iPhoto، iMovie، GarageBand با طراحی جدید [ لینک مستقیم ]

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود iPhoto، iMovie، GarageBand با طراحی جدید [ لینک مستقیم ]

برنامه های iPhoto، iMovie، GarageBand از مجموعه iLife با تغییرات و طرحی جدید که الهام گرفته از سیستم عامل Yosemite است، منتشر شدند.
    در ادامه لینک دانلود مستقیم اختصاصی قرار داده شده اند.

دانلود iPhoto 9.6 | حجم : ۱.۰۸ گیگابایت ( ۳ قسمت )

دانلود iMovie 10.0.6 | حجم : ۱.۹۳ گیگابایت ( ۵ قسمت )

دانلود GarageBand 10.0.3 | حجم : ۱.۰۹ گیگابایت ( ۳ قسمت )

سلام و خسته نباشيد.
    ضمن تشکر از لينک هاي دانلود يک سوال از خدمتتون داشتم.
    من بعد از اين که نرم افزار ها رو دانلود و نصب کردم، App Store اينها رو به عنوان آخرين ورژن نمي شناسه و کماکان مي خواد که اين نرم افزار ها رو update کمه.
    آيا راهي است که که اين مشکل برطرف بشه؟

نظر

سلام الان يعني آخرين ورژن آي فوتو اينه؟ من يوسيميتي نصب كردم ولي آي فوتوم دي اكتيو شده وورژن جديد ميخواد؟الان من ilife13 نصب كنم يا اينو؟ilife2014 اومده؟

نظر

نوشته اصلی توسط george30a نمایش پست ها
        سلام الان يعني آخرين ورژن آي فوتو اينه؟ من يوسيميتي نصب كردم ولي آي فوتوم دي اكتيو شده وورژن جديد ميخواد؟الان من ilife13 نصب كنم يا اينو؟ilife2014 اومده؟
        آخرین نسخه مجموعه iLife میباشد و در پست ۱ یه تفکیک اپلیکیشن قرار داده شده است.

نظر

imovie 2.1.1 برای آیفون کرک شده ؟؟
          هرچی میگردم پیدا نمیکنم
          iphoto هم تو appstore نیست
          اگه میشه لینک کرک ورژن جدید لطف کنید

نظر

نوشته اصلی توسط SMB_77 نمایش پست ها
            imovie 2.1.1 برای آیفون کرک شده ؟؟
            هرچی میگردم پیدا نمیکنم
            iphoto هم تو appstore نیست
            اگه میشه لینک کرک ورژن جدید لطف کنید
            این تاپیک مربوط به مک هست

نظر

سلام و خسته نباشيد.
              ضمن تشکر از لينک هاي دانلود ، سوال سجادی رو شما جواب ندادید چون منم همین مشکل رو دارم
              برنامه های سنگین رو دیگه دانلود نکردم آماده خریدم ولی پس از نصب عدم شناسایی و آپدیت دارم یعنی App Store اينها رو به عنوان آخرين ورژن نمي شناسه و کماکان مي خواد که اين نرم افزار ها رو update کنم

نظر

یه سوال؟
                GarageBand بعد از نصب نیاز به دانلود مجدد داره؟
                باز که میکنم میخواد دانلود کنه! چقدر حجم دانلود می کنه حدوداً؟

نظر

نوشته اصلی توسط Hamid.reza نمایش پست ها
                  یه سوال؟
                  GarageBand بعد از نصب نیاز به دانلود مجدد داره؟
                  باز که میکنم میخواد دانلود کنه! چقدر حجم دانلود می کنه حدوداً؟
                  حدود ۲.۵ گیگابایت

نظر

نحوه ی نصب

سلام!خییییلی ممنون بابت ورژن جدید آی مووی منتها یه سوال داشتم!بعد از اینکه ۶ قسمت رو دانلود کردم چطوری نصبشون کنم؟!؟!لینک مستقیم نداره همش با هم باشه ۶ قسمت نباشه یه دفعه ای دانلودش کنم؟خیلی ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط panizparsa12 نمایش پست ها
                      سلام!خییییلی ممنون بابت ورژن جدید آی مووی منتها یه سوال داشتم!بعد از اینکه ۶ قسمت رو دانلود کردم چطوری نصبشون کنم؟!؟!لینک مستقیم نداره همش با هم باشه ۶ قسمت نباشه یه دفعه ای دانلودش کنم؟خیلی ممنون
                      سلام

بعد از دانلود و استخراج فایل های فشرده، با فایلی به فرمت dmg روبرو خواهید شد.
                      آن را اجرا کرده و اپلیکیشن iMovie و در فولدر Application قرار دهید.

نظر

نوشته اصلی توسط sadjadi نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشيد.
                        ضمن تشکر از لينک هاي دانلود يک سوال از خدمتتون داشتم.
                        من بعد از اين که نرم افزار ها رو دانلود و نصب کردم، App Store اينها رو به عنوان آخرين ورژن نمي شناسه و کماکان مي خواد که اين نرم افزار ها رو update کمه.
                        نوشته اصلی توسط abudehas نمایش پست ها
                        سلام و خسته نباشيد.
                        ضمن تشکر از لينک هاي دانلود ، سوال سجادی رو شما جواب ندادید چون منم همین مشکل رو دارم
                        برنامه های سنگین رو دیگه دانلود نکردم آماده خریدم ولی پس از نصب عدم شناسایی و آپدیت دارم یعنی App Store اينها رو به عنوان آخرين ورژن نمي شناسه و کماکان مي خواد که اين نرم افزار ها رو update کنم
                        با توجه به اینکه اپلیکیشن ها با Apple ID و از روی سیستم شما دریافت نشده، Mac App Store پیشنهاد دانلود مجدد از طریق سیستم و Apple ID شما و میدهد.
                        به این قسمت در بخش Update بی تفاوت باشید. آخرین نسخه از اپلیکیشن ها هستند و بدون مشکل از آنها استفاده کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                          سلام

بعد از دانلود و استخراج فایل های فشرده، با فایلی به فرمت dmg روبرو خواهید شد.
                          آن را اجرا کرده و اپلیکیشن iMovie و در فولدر Application قرار دهید.

آره اما مشکلم اینه که تا نصفه استخراج میکنه بعد ارور میده میگه کامل نیست مشکلم سر استخراج کردنه!میشه دقیق بگید چیکار کنم؟چون همش و دانلود کردم اما نمیدونم چطور نصب کنم

نظر

نوشته اصلی توسط panizparsa12 نمایش پست ها
                            آره اما مشکلم اینه که تا نصفه استخراج میکنه بعد ارور میده میگه کامل نیست مشکلم سر استخراج کردنه!میشه دقیق بگید چیکار کنم؟چون همش و دانلود کردم اما نمیدونم چطور نصب کنم
                            فایل ها با فرمت RAR است، تمامی پارت ها و در یک فولدر قرار داده و Extract کنید.

نظر

سلام خدمت شما
                              آقا منم سر اکسترکت کردن iMovie به مشکل خوردم باچنتا نرم افزارم تست کردم نشد.تو iZip نشونش میده ولی نه بازش میکنه نه اکسترکت
                              راهنمایی لطفا

نظر

صبر کنید ..
                              X