اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود Parallels Desktop 10.1.1 [ لینک مستقیم ]

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود Parallels Desktop 10.1.1 [ لینک مستقیم ]

نسخه ۱۰.۱.۱ برنامه Parallels Desktop عرضه شد.
    در این تاپیک٬ نسخه آزمایشی و کرک شده با لینک مستقیم قرار داده شده است.

دانلود نسخه آزمایشی ۱۰.۱.۱ | در صورت داشتن سریال نرم افزار از این نسخه استفاده کنید

دانلود نسخه کرک شده ۱۰.۱.۱ | حجم : ۳۶۲ مگابایت

ویرایش توسط Sinaonee : https://i-phone.ir/forums/member/7859-sinaonee در ساعت 29-10-2014, 09:07 PM دلیل: لینک مستقیم

نسخه ی کرک شده نیاز به هیچ کار اضافه نداره؟
    فقط نصب ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
      نسخه ی کرک شده نیاز به هیچ کار اضافه نداره؟
      فقط نصب ؟
      خیر٬ کرک شده است و نیاز به هیچ کار اضافه ای ندارد. فقط نصب کنید.

نظر

با سلام و درود
        واقعا قرار دادن این همه نرم افزارهای کاربردی برای yosemite از طرف شما خیلی زحمت داره و این زحمات رو نمیشه با یه دکمه تشکر قدردانی کرد
        بنده به شخصه از این نرم فزارها بسیار استفاده میکنم و به نوبه خودم تشکر بسیار بسیار فراوان از شما دارم
        یک سوال : من نسخه parallels 9 رو دارم استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم به نظر شما با نصب ورژن ۱۰ این نسخه ، کاملا به جای نسخه قبلی (۹) میشینه و در تنظیمات ویندوز چیزی از بین نمیره .
        باز هم ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط farzad_sh نمایش پست ها
          با سلام و درود
          واقعا قرار دادن این همه نرم افزارهای کاربردی برای yosemite از طرف شما خیلی زحمت داره و این زحمات رو نمیشه با یه دکمه تشکر قدردانی کرد
          بنده به شخصه از این نرم فزارها بسیار استفاده میکنم و به نوبه خودم تشکر بسیار بسیار فراوان از شما دارم
          یک سوال : من نسخه parallels 9 رو دارم استفاده میکنم و مشکلی هم ندارم به نظر شما با نصب ورژن ۱۰ این نسخه ، کاملا به جای نسخه قبلی (۹) میشینه و در تنظیمات ویندوز چیزی از بین نمیره .
          باز هم ممنون
          سلام٬ خواهش میکنم
          جایگزین نسخه قبلی میشود. قبل از انجام مراحل نصب از اطلاعات ویندوز خود بک آپ بگیرید.

نظر

۱۰۰٪ کار میکنه

نظر

سلام من نسخه قدیمی رو داشتم اما بعد از اپدیت به یوسمیت الان از کار افتاده وتمام اطلاعاتم هم نابود شده
              ایا راه کاری برای برگرداندن هست لطفا راهنمایی فرمایید چون اطلاعات حسابداری تو ویندوز داشتم

نظر

سلام من نسخق قبلی پرللز را دارم اما با اپدیت نمودن سیستم عامل به یوسمیت الان از کار افتاده لطفا راهنمایی کنین چون اطلاعات حسابداری تو ویندوز دارم ممنون

- - - - - - - - - -

ایا اگر پرللز کار نکنه امکان پاک شدن اطلاعاتی که داشتم هم پاک شده؟

نظر

نوشته اصلی توسط mahdeezadeh نمایش پست ها
                  سلام من نسخق قبلی پرللز را دارم اما با اپدیت نمودن سیستم عامل به یوسمیت الان از کار افتاده لطفا راهنمایی کنین چون اطلاعات حسابداری تو ویندوز دارم ممنون

- - - - - - - - - -

ایا اگر پرللز کار نکنه امکان پاک شدن اطلاعاتی که داشتم هم پاک شده؟
                  خیر پاک نمیشن

نظر

سلام لطفا راهنمایی فرمایید چگونه اطلاعات رو برگردونم ایا پرللز جدید نصب کنم ؟؟؟؟؟

نظر

شما باید آدرس فایل ویندوزی تون به برنامه بدید که این فایل در documents در فولدر Parallels فایلی با پسوند PVM موجوده که با لود اون ویندوز برمیگرده

نظر

صبر کنید ..
                      X