اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

کاربران گرامی٬ در این تاپیک میتوانید سوالات خود را پیرامون آیپد ایر ۲ مطرح کنید.

با تشکر

سلام . ورود ایپد ایر دو ..... تو قیمت ابپد ایر چقدر تاثیر میزاره ؟

نظر

بدرد نمی خوره فقط ایپد ایر 2

نظر

نظر

سلام پس این آیپد کی میاد ایران؟؟؟
          یکی از دوستام میره چین، اونجا توزیع شده؟ می شه آورد ایران؟

نظر

با سلام

وقتي آيفون معرفي شد تو ايران هم همون موقع اومد اما عجيبه چرا آيپد با اينكه در اپل استور هاي دبي و تركيه موجود هست داخل ايران نيومده؟

بخاطر اين نمايندگي وقايع گستر فارس هست؟ چون انگاري مي خواد بازار رو انحصاري كنه و تو مغازه ها كاري كرده مامورا برن چك كنن كه دستگاه هاي برگ سبز وارداتي گمرك دارند و....
            تو اين تحليل بازار قسمت هايي از خبر به اين حركات وقايع گستر اشاره شده حالا از دوستان كسي خبر داره جريان چيه كه به اين شكل تو كشور ناموجوده؟

لينك تحليل خبر:
            تحلیل بازار: دلایل افزایش 300 هزار تومانی قیمت آیفون 5اس - دیجیاتو

نظر

سلام دوستان

من می خوام آیپد ایر ۲ بخرم. با توجه به اینکه تابحال آیپد یا آیفون نداشتم، چند سوال دارم:

۱- آیا اینترنت موبایل 3G و سیم کارت اپراتورهای ایران (خصوصا ایرانسل) بدون مشکل در Ipad air 2 4G کار می کنه؟

۲- مصرف باتری در حالت 4G و حالت wifi چقدر تفاوت داره؟ یعنی اگر در وضعیت wifi باتری برای حدود 10 ساعت اینترنت گردی جواب بده، وضعیت 3G به چه صورت هست؟

۳- اندروید یک گزینه داره که الزاما به شبکه 3G متصل بشه. اما ویندوز فون این گزینه رو نداره و جاهایی که 3G کمی ضعیف باشه، اتوماتیک سوئیچ می کنه به 2G و لذا کار کردن با اینترنت 3G با مشکل مواجه میشه. سوال من اینه که ios8 و بطور مشخص آیپد ایر ۲ این گزینه رو داره که تنظیم کنیم الزاما از اینترنت 3G استفاده کنه؟

با تشکر
              ویرایش توسط Persia : https://i-phone.ir/forums/member/21362-persia در ساعت 31-10-2014, 09:35 PM

نظر

۱-بله بدون مشکل کار میکنه خیالتون راحت
                ۲-طبیعتا مصرف بیشتری داره اما رو دست آی پد در باتری نداریم! ساعت دقیقش رو دوستان بگن
                ۳- در نسخه ۸.۱ شمامیتونید بین شبکه های ۲جی یا ۳جی یا ال تی ای سوئیچ کنید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام بچه ها
                  یه راهنمایی میخوام،میخوام از یه چیزی مطمعن بشم
                  میخوام بخرم ولی بین سیم کارت خور و وای فایِ خالی موندم
                  تنها تفاوت آیپدی که سیم کارت میخوره با اونی که نمیخوره در اینِ که سیم کارت خور جی پی اس داره و این که میتونیم سیم کارت بندازیمو از اینترنت سیم کارت استفاده کنیم؟ یا تفاوت دیگه ای هم هست؟ توی نرم افزار ها،ساپورت کردن ها،ظرفیت باطریو.....
                  میخوام از این نظر مطمعن بشم چون واقعا اختلاف قیمت بین این دوتا یکم زیاده اگر تنها برای جی پی اسو سیم کارت باشه چون با گوشیم میتونم همه این کمبود هارو راحت جبران کنم،دیگه لزومی نداره که ، درسته؟

نظر

نوشته اصلی توسط P_ANSARI نمایش پست ها
                    سلام بچه ها
                    یه راهنمایی میخوام،میخوام از یه چیزی مطمعن بشم
                    میخوام بخرم ولی بین سیم کارت خور و وای فایِ خالی موندم
                    تنها تفاوت آیپدی که سیم کارت میخوره با اونی که نمیخوره در اینِ که سیم کارت خور جی پی اس داره و این که میتونیم سیم کارت بندازیمو از اینترنت سیم کارت استفاده کنیم؟ یا تفاوت دیگه ای هم هست؟ توی نرم افزار ها،ساپورت کردن ها،ظرفیت باطریو.....
                    میخوام از این نظر مطمعن بشم چون واقعا اختلاف قیمت بین این دوتا یکم زیاده اگر تنها برای جی پی اسو سیم کارت باشه چون با گوشیم میتونم همه این کمبود هارو راحت جبران کنم،دیگه لزومی نداره که ، درسته؟
                    بله تنها تفاوت همین هاست
                    اما کمی عمیق تر نگاه کنید که اگر روزی در آینده٬ لازم شد که اینترنت جداگونه روی آیپد بگیرید٬ اگر نسخه وای فای بگیرید٬ اون روز خاص پیشمون میشید
                    کلا آیپد وسیله هست که چندین سال قراره برای شما کار کنه٬ پس بهتر جوری خرید کنید که در آینده پشیمون نشید که کاش نسخه سیم کارت خور رو گرفته بودم
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

سلام من ipad air 2 دارم جیل کردم حالا اووووپن وییییییی پیییی ان کرش میکنه...ios 8.1 هم هست..لطفا راهنمایی کنید....یه سوال دیگه ipad من سیم کارت خور هست برای کنترل حساب سیم کارت و شارژ وخرید بسته چیکار باید انجام بدم ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط balaban25 نمایش پست ها
                        سلام من ipad air 2 دارم جیل کردم حالا اووووپن وییییییی پیییی ان کرش میکنه...ios 8.1 هم هست..لطفا راهنمایی کنید....یه سوال دیگه ipad من سیم کارت خور هست برای کنترل حساب سیم کارت و شارژ وخرید بسته چیکار باید انجام بدم ممنون
                        از داخل settings و قسمت *** کانکشن‌های که دارین رو پاک کنید (همه رو) بعد open***رو باز کنین ،باید درست شده باشه، البته دوباره کانکشن‌عاتون رو باید ایمپورت کنین

نظر

نوشته اصلی توسط strasboorg نمایش پست ها
                          از داخل settings و قسمت *** کانکشن‌های که دارین رو پاک کنید (همه رو) بعد open***رو باز کنین ،باید درست شده باشه، البته دوباره کانکشن‌عاتون رو باید ایمپورت کنین
                          نداره همچین چیزی....

نظر

درست شد...تشکر

نظر

من یه مشکل دیگه دارم برای ussd,من queryussd رو از سیدیا نصب کردم اما تو ستینگ مشکل داره و کار نمیکنه سیم کارتم رایتل هست از نوع اعتباری و تو سایت ecare هم موجودی سیم نیست میخاسم راهنمایی کنین ممنون

نظر

صبر کنید ..
                              X