اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام دوستان بنده دوتا مشكل با آيپد اير٢ دارم يكي اين كه وقتي باهاش ميام مثلا تو همين انجمن ميخوام يه عكس رو آپلود كنم از مرورگر مياد بيرون
    دوم اينكه وقتي آيپد رو ميزنم شارژ ميزارم روي ميز در حالت خوابيده باهاش كه كار ميكنم تاچش قاطي ميكنه آيا مشكل سخت افزاري هستش؟يك هفته است آيپد رو خريدم

- - - - - - - - - -

سلام دوستان بنده دوتا مشكل با آيپد اير٢ دارم يكي اين كه وقتي باهاش ميام مثلا تو همين انجمن ميخوام يه عكس رو آپلود كنم از مرورگر مياد بيرون
    دوم اينكه وقتي آيپد رو ميزنم شارژ ميزارم روي ميز در حالت خوابيده باهاش كه كار ميكنم تاچش قاطي ميكنه آيا مشكل سخت افزاري هستش؟يك هفته است آيپد رو خريدم

نظر

کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟

نظر

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

نوشته اصلی توسط aloneeee نمایش پست ها
        کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟
        اتفاقا دستگاه من هم دقيقا مشخصات دستگاه شما رو داره حتي پارت نامبر اون ، به نظر من فقط اطلاعات درج شده در سايت اپل سنديت داره و بقيه سايت ها هميشه اطلاعاتشون صحيح نيست .

Sent from my iPad using Tapatalk
        ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 22-06-2015, 10:52 AM

نظر

نوشته اصلی توسط كيوان دلشاد نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

مشکل اولتون رو نمیدونم ولی برای تاچ با شارژر دیگه ای تست کردید؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط كيوان دلشاد نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

ببینید اول ریستور کنید ممکن هر دو مشکلتون حل بشه (مشکل اول ۱۰۰ درصد حل میشه) اما مشکل دوم اگر حل نشد با ریستور احتمالا یا شارژر هست یا سخت افزار خود دستگاه

نظر

[quote=كيوان دلشاد;1006445]سلام دوستان بنده دوتا مشكل با آيپد اير٢ دارم يكي اين كه وقتي باهاش ميام مثلا تو همين انجمن ميخوام يه عكس رو آپلود كنم از مرورگر مياد بيرون

- - - - - - - - - -
              راجع به مشکل درست عمل نکردن تاچ دستگاه موقع شارژ شدن باید بگم من این مشکل دو دارم اما فقط زمانی که بازی کلاش آف کلانس باز هست خودش رو نشون میده که تاچ دیر عمل میکنه یا اصلا عمل نمیکنه بنابراین احتمال زیاد مشکل نرم افزاری هست نه سخت افزاری .

- - - - - - - - - -

[QUOTE=كيوان دلشاد;1006445]سلام دوستان بنده دوتا مشكل با آيپد اير٢ دارم يكي اين كه وقتي باهاش ميام مثلا تو همين انجمن ميخوام يه عكس رو آپلود كنم از مرورگر مياد بيرون

- - - - - - - - - -
              راجع به مشکل درست عمل نکردن تاچ دستگاه موقع شارژ شدن باید بگم من این مشکل دو دارم اما فقط زمانی که بازی کلاش آف کلانس باز هست خودش رو نشون میده که تاچ دیر عمل میکنه یا اصلا عمل نمیکنه بنابراین احتمال زیاد مشکل نرم افزاری هست نه سخت افزاری .البته این رو هم ذکر کنم یکبار محض تست از شارژر دو کاره که دو تا پورت یو اس بی داره که یک واسه مخصوص اندروید هست یکی مخصوص ios استفاده کردم که بعد از چند دقیقه متوجه شدم تاچ دستگاه به هیچوجه درست عمل نمیکنه در نتیجه شارژرتون هم چک کنید.
              ویرایش توسط deniro60 : https://i-phone.ir/forums/member/102332-deniro60 در ساعت 23-06-2015, 04:45 PM

نظر

سلام و ممنون از وقتی که برای پاسخگویی می گذارید.
                من دانشجوام و کارم با تبلت درحد استفاده از پاور پوینت و ساخت پی دی اف و تهیه ی مقاله است. می خواستم بدونم آیپد ایر ۲ نیاز منو رفع می کند یا بهتر است از سرفیس پرو استفاده کنم؟
                و این که اگر بخواهم پاور پوینتم را به دستگاه های دیگر وصل کنم مشکلی پیش نمی آید؟
                به طور کلی برای انتقال اطلاعات به دیوایس های دیگر به مشکلی برنمی خورم؟

باز هم تشکر می کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط مهسا راد نمایش پست ها
                  سلام و ممنون از وقتی که برای پاسخگویی می گذارید.
                  من دانشجوام و کارم با تبلت درحد استفاده از پاور پوینت و ساخت پی دی اف و تهیه ی مقاله است. می خواستم بدونم آیپد ایر ۲ نیاز منو رفع می کند یا بهتر است از سرفیس پرو استفاده کنم؟
                  و این که اگر بخواهم پاور پوینتم را به دستگاه های دیگر وصل کنم مشکلی پیش نمی آید؟
                  به طور کلی برای انتقال اطلاعات به دیوایس های دیگر به مشکلی برنمی خورم؟

باز هم تشکر می کنم.
                  سلام
                  مجموعه ی آفیس برای iOS از زبان فارسی پشتیبانی نمیکنه٬ من خودم بارها به دلیل نیاز به همین پاورپوینت مجبور شدم از ویندوز استفاده کنم.
                  نرم افزار های مشابه هم هستن ولی همه شون یه سری ایراداتی دارن که باعث میشه پرزنتیشن ساخته شده باهاشون موقع اجرا روی سیستمای دیگه اونجور که میخواین نباشه٬ از نظر قالب کلی و ...
                  پس اگه نیاز به کار با مجموعه آفیس با زبان فارسی دارین با سرفیس خیلی راحت تر خواهید بود. ولی اگه بخوایم از این یه معیار برا مقایسه فاکتور بگیریم٬ iPad بهترینه !!!
                  ویرایش توسط Mamad-Mac : https://i-phone.ir/forums/member/45215-mamad-mac در ساعت 29-06-2015, 08:19 PM

نظر

سلام دوستان بنده دنبال یه هندزفری اصلی اپل میگردم واسه ایر۲ دوستان میتونین بهترین مدل و با کیفیت ترین رو بهم معرفی کنین ساخت اپل باشه نه برند دیگه ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط keyvandl نمایش پست ها
                      سلام دوستان بنده دنبال یه هندزفری اصلی اپل میگردم واسه ایر۲ دوستان میتونین بهترین مدل و با کیفیت ترین رو بهم معرفی کنین ساخت اپل باشه نه برند دیگه ممنون
                      اپل تنها یک مدل هندزفری داره که همون ایرپاد هست.
                      Apple EarPods mit Fernbedienung und Mikrofon - Apple Store (Deutschland)

البته الان شرکت بیتس هم جزئی از اپل هست. اما هدفون های بیتس همچنان با لوگوی خودشون فروخته میشن
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

دوستان سلام
                        من یه ایر ۲ دارم که جیلبریک نشده ولی مشکل پرش شارژ داره ...

مثلا بازی میکنم یا وقتی میرم تو اینترنت و کارم تموم میشه و همه برنامه ها رو میبندم و بعد در اسمارت کیس رو میبندم ، بعد از یکی دو دقیقه که دوباره بازش میکنم میبینم مثلا شارژش که ۹۱ بوده ، شده ۸۸ !!!
                        این خیلی منو نگران کرده !!! چیکارش کنم به نظرتون ؟؟
                        این آپدیت جدیده هم که اومده رو دانلود و نصب نکردم چون ترسیدم که نصب آپدیت جدید شرایطی داشته باشه که من ندونم و باعث آسیب به دستگاه بشه ... مثلا گفتم شاید باید در حین دانلود و نصب شارژ دستگاه یه مقدار خاصی باشه و اینجور چیزا !!!
                        یه مورد دیگه هم هست که به خاطر قیمت اسمارت کیس اپل یه اسمارت کیس "های کپی" گرفتم ... حالا نمیدونم که آیا مشکل شارژش مربوط به آهنربای کیس میشه یا نه ؟؟؟ اصلا ضرر نداره این آهنربا ؟؟ چون فکر کنم اسمارت کیس اصلی اپل آهنربا نداره !!
                        ممنون میشم اگه به سوالام جواب بدین و راهنمایی کنین ...
                        مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط Cyanogen
                          درود .....

میخواستم آیپد ایر2 بگیرم چند تا سوال دارم

من خودم تو زمینه اندروید خیلی اطلاعات دارم و کار اصلیم ساخت برنامه برای اندروید هست نمایش مشخصات: Cyanogen - انجمن تخصصی فارسروید

اما تا به حال هیچ کدوم از محصولات اپل را نداشتم ....

برای خرید بهتره از کدوم فروشگاه بگیرم ؟ گارانتی باشه نباشه ؟ (کرج هستم و میتونم از تهران هم بگیرم .... درضمن از دیجیکالا کلی خرید کردم)

و این که کدوم نسخه را بگیرم 4g یا وای فای ؟ درضمن حافظه 64 کافی هست ؟ من فقط 8 گیگ فیلم و عکس دارم ....

و یک سوال دیگه تو ایران مشکلی نداره راه اندازیش ؟ مثلا تو ویندوزفون باید کور رو امریکا ست بشه تا بشه از استور استفاده کرد برای آی او اس چطوری هست ؟

چه تنظیاماتی نیاز داره ؟ (چون قبلا یه چیزایی میگفتن که باید جیلبریک بشه و آنلاک بشه ) میخوام بدونم کدوما را باید انجام بدم تا مثل یک کاربر در کشور های دیگه از تمام امکاناتش استفاده کنم و با مشکل تحریم کشور مواجه نشم ؟

در پایان هم از همه تشکر میکنم
                          سوالتون رو لطفا توی بخش سوالات پیش از خرید بپرسید.
                          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

سلام دوستای گلم ....

من آیپد ایر 2 4g خریدم و سیم کارت جدید از ایرانسل هم خریدم و انداختم تو تبلتم ....

الآن سوالاتی برام پیش اومده ....

1- میدونم نمیشه باهاش تمس گرفت اما چطور میتونم شارژش کنم ؟ (البته میتونم از سایت خود ایرانسل و یا از گوشی دیگری برای شارژ استفاده کنم)

2- مشکل بعدیم در مورد خریدن بسته اینترنت هست ... اونم میشه از سایت خود ایرانسل یا گوشی دیگه خرید ؟

3- بعد یه سوال مصرف آیپد خیلی زیاده با این که برنامه ها بسته ستن و تو تنظیمات استفاده همه برنامه ها از اینترنت را خاموش کردم ولی همش یه چیزی داره دانلود میکنه
                            اگه مربوط به برنامه ها باشه 5 دقیقه ای باید تموم بشه ... آپدیت هم کنسل کردم (آی او اس 8.2 هست و ماه دیگه که شارژ اینترنت بگیرم آپدیتش میکنم)

4- شنیدم خود ایرانسل برنامه my irancell داره ولی تو اپ استور نبود برنامه جایگزین چیه که خود ایرانسل ساخته باشه ؟

5- من قبل از این یک گلکسی نوت3 داشتم دوربینش خیلی بهتر از این بود ..... چرا اینقدر نویز داره تصاویر ؟ اصلا تنظیمات مربوط به دوربین کجا هست ؟ خیلی محدوده و نمیشه هیچ افکتی موقع عکاسی بهش داد .... درضمن فیلم برداریش هم خوب نیست .... اگه با برنامه جایگزین درست میشه بهم معرفی کنید (من قبلا تو اندروید از camera 360 و picsart استفاده میکردم اینا برای آی او اس محبوب هستن ؟ یا برنامه های بهتر هم هست ؟)

درپایان تشکر میکنم از دوستانی که حوصله به خرج دادن و اینا را خوندن ..... ممنون

نظر

جواب سوال اول و دوم تون نرم افزار آپ هستش. تو اپ استور سرچ کنید آسان پرداخت و دانلودش کنید. همه کار از جلمه شارژ سیم کارت، خرید بسته، پرداخت قبض و ... رو میتونید باهاش انجام بدید.

مصرف آیپد بستگی به مصرف شما داره. اینکه مدام اینترنت روشن باشه و باهاش کار کنید، مسلمه که شارژ مصرف میشه

برنامه ایرانسل همونی هست که گفتید و تو اپ استور هم هست. اینم لینکش : https://itunes.apple.com/us/app/myir...627980529?mt=8

دوربین آیپد نسبت به آیفون ضعیف تره. افکت های هنگام عکاسی هم نمیتونید استفاده کنید. اما بعد از عکاسی میتونید عکس رو ادیت کنید و افکت های دلخواه تون رو روش اعلام کنید. نرم افزار عکاسی هم زیاد هست...

نظر

با سلام:

می خواستم بدانم چطوری میشه محتویات (ویدئو و عکس و غیره) برنامه تلگرام را در آیپد 2 پاک کرد که فضا اشغال نکنه
                                ویدئو که در تلگرام دانلود می کنم کجا میره؟

نظر

صبر کنید ..
                                X