اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
    من منظورتون رو اشتباه متوجه شدم،در نتيجه اشتباه بازگو كردم شرمنده،
    مدل wifi سيم كارت نميخوره همونطور كه ميدونيد در نتيجه از مودم و adsl و wifi بايد براي اينترنت استفاده كنيد،دوست عزيز من هنوز متوجه نشدم شما سوالتون دقيقا چيه!
    درود بر شما دشمنتان شرمنده دوست عزیز
    متاسفانه بنده مودم وایرلس یا wifi ندارم ! شبکه وای فای نزدیک منزل بنده زیاد موجود نیست یا اگر هم هست به یک موسسه یا یک فرد شخصی تعلق دارد !!
    * طبیعتا با شرایط موحود و شخصی بنده راهی بجز خرید مدل wifi ندارم آیا راه حلی برای دستیابی به اینترنت بجز موارد ذکر شده هست ؟؟ مثلا میشه گوشی همراهم را به یک مودم تبدیل کنم یا راه حل بهتر ؟ !
    ویرایش توسط PersianAvatar : https://i-phone.ir/forums/member/180326-persianavatar در ساعت 07-02-2015, 11:01 PM

نظر

نوشته اصلی توسط PersianAvatar نمایش پست ها
      درود بر شما دشمنتان شرمنده دوست عزیز
      متاسفانه بنده مودم وایرلس یا wifi ندارم ! شبکه وای فای نزدیک منزل بنده زیاد موجود نیست یا اگر هم هست به یک موسسه یا یک فرد شخصی تعلق دارد !!
      * طبیعتا با شرایط موحود و شخصی بنده راهی بجز خرید مدل wifi ندارم آیا راه حلی برای دستیابی به اینترنت بجز موارد ذکر شده هست ؟؟ مثلا میشه گوشی همراهم را به یک مودم تبدیل کنم یا راه حل بهتر ؟ !
      بله ميتونين از اينترنت سيم گوشيتون استفاده كنين اما فكر نكنم اونجورى سرعت اينترنت خوب و رضايت بخش باشه،پيشنهاد بنده اين است كه پس در اين صورت آيپد mini 3 4g رو تهيه فرماييد

نظر

سلام خدمت دوستان عزیز
        من ipad air 2رو تازه گرفتم.
        یه چیزی که نظرمو جلب کرد لرزیدنه ipad هنگام گوش دادن به موسیقی با صدای بلنده ایا این عادی هستش تو فرومهای خارجی هم که میخوندم میگفتند که به خاطر باریک شذن دستگاهو اضافه شدن باس بیشتر به اسپیکرهای دستگاه هستش.

کیفیت اسپیکرها خیلی خوبه ولی ای مورد ه کم منونگران کرده

دوستان نظرشون در این موردچیه؟

موفق باشید.
        ویرایش توسط darklords2009 : https://i-phone.ir/forums/member/166865-darklords2009 در ساعت 08-02-2015, 10:31 PM

نظر

دوستان عزیز من دستگاه را جیلبرک کردم بعد خواستم ایر بلو را نصب کنم مشکل سیف مود اومد ولی ایربلو را پاک کردم هر چی ریستارت کردم بمحض اینکه وارد هر برنامه ای میشم سیف مود میره ؟
          ویرایش توسط amoali : https://i-phone.ir/forums/member/15772-amoali در ساعت 10-02-2015, 12:15 AM

نظر

سلام
            میخواستم بدونم چطور میتونم فایلهامو از کامپیوترم به آیپدم منتقل کنم؟
            فایلهایی از قبیل موزیک و کتاب و فایلهای ورود و پاورپوینت و ویدئو و......

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghius نمایش پست ها
              سلام
              میخواستم بدونم چطور میتونم فایلهامو از کامپیوترم به آیپدم منتقل کنم؟
              فایلهایی از قبیل موزیک و کتاب و فایلهای ورود و پاورپوینت و ویدئو و......
              http://www.i-phone.ir/forums/thread21049.html
              i-phone.ir
              The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

آیا امکان شارژ آیپد ایر ۲ با شارژر آیفون ۶ هست و برعکس؟

نظر

نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                  آیا امکان شارژ آیپد ایر ۲ با شارژر آیفون ۶ هست و برعکس؟
                  بله.خود بنده با آداپتور آیپد،آیفون رو شارژ میکنم و تا حالا هیچ مشکلی نداشتم.

نظر

ببخشید خواستم بدونم پارت نامبر MGHX2x/A مال چه کشوریه و آیا از نظر کیفیت با هم فرقی دارن؟

نظر

نوشته اصلی توسط omid_behniya نمایش پست ها
                      ببخشید خواستم بدونم پارت نامبر MGHX2x/A مال چه کشوریه و آیا از نظر کیفیت با هم فرقی دارن؟
                      برای Australia و New Zealand است.
                      دوست عزیز تفاوت پارت نامبر ها فقط باند های LTE و نبود فیس تایم(فقط در پارت نامبر امارات) هست.مگر نه همه ی آیفون ها و آپید ها توی یک کارخانه تولید می شوند.

نظر

باسلام دوست عزيز اين لرزش به صورت كلي در تمام ايپد هاي اير 2 وجود داره و همون طور كه اشاره كردين به خاطر نازك شدن و افزايش سطح كيفي اسپيكر هاست و جاي هيچ نگراني نيست موفق باشين

نظر

سلام
                          من میخوام یه محافظ صفحه برای آیپدم بگیرم، به نظرتون مدل مات رو بگیرم یا شفاف؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط sadeghius نمایش پست ها
                            سلام
                            من میخوام یه محافظ صفحه برای آیپدم بگیرم، به نظرتون مدل مات رو بگیرم یا شفاف؟

صد در صد شفاف بگیرید. محافظ های مات باعث میشه رنگ و کیفیت صفحه نمایش به طرز محسوسی افت پیدا کنه و لذت کافی رو از کار کردن با دستگاه نمی برید.

نظر

ممنونريال یه سوال دیگهف الان که اومدم بازی رو ران کنم یا اپ زبان انگلیسی رو استفاده کنم، دیدم صدای بازی یا اپ زبان قطع هست و اجرا نمیشه در حالیکه sound بازی روشن هست ولی از طرف دیگه صدای فیلم یا ویدئو رو دارم، مشکلش چیه؟ چطور میشه حلش کرد؟

نظر

با سلام
                                ببخشيد در رابطه با آيپدميني تاپيكي هست؟

نظر

صبر کنید ..
                                X