اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام من ميخوام آيپد اير ٢ بگيرم،البته سيم كارت خورشو ميخوام بگيرم
    ميخواستم بدونم به هيچ عنوان راهي وجود نداره با اين آيپد sms داد يا تماس گرفت؟
    ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi23 نمایش پست ها
      سلام من ميخوام آيپد اير ٢ بگيرم،البته سيم كارت خورشو ميخوام بگيرم
      ميخواستم بدونم به هيچ عنوان راهي وجود نداره با اين آيپد sms داد يا تماس گرفت؟
      ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد
      خیر راهی نیست مگه تو ای مسیج و وایبر و این قبیل برنامه ها

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

سلام دوستان
        1) آیا پارت نامبر آیپد، موقع خریدش مهمه (بجز پارت امارات که فیس تایم نداره) ؟
        از نظر فرستادن به اپل استور، چه پارتی ارجحه؟

2) آیا با دیوایس های غیر اپل مثل اندروید میشه به اینترنت هات اسپات آیپد وصل شد، یا فقط با دیوایس اپلی میشه؟

3) زمان اکتیو شدن آیپد رو هم میشه مثل آیفون چک کرد؟ اصلا این کار مهمه؟ اگر آره، چطور میشه چکش کرد؟
        ویرایش توسط Mephist0 : https://i-phone.ir/forums/member/153905-mephist0 در ساعت 26-12-2014, 09:58 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
          سلام دوستان
          1) آیا پارت نامبر آیپد، موقع خریدش مهمه (بجز پارت امارات که فیس تایم نداره) ؟
          از نظر فرستادن به اپل استور، چه پارتی ارجحه؟

2) آیا با دیوایس های غیر اپل مثل اندروید میشه به اینترنت هات اسپات آیپد وصل شد، یا فقط با دیوایس اپلی میشه؟

3) زمان اکتیو شدن آیپد رو هم میشه مثل آیفون چک کرد؟ اصلا این کار مهمه؟ اگر آره، چطور میشه چکش کرد؟
          1-پارت نامبر فرقی نداره!شما ببینید به کدوم کشور دسترسی دارید(البته خب فکر کنم توی هر کشوری دیوایس کشور های دیگه رو عوض کنند ولی یه مدت طولانی باید صبر کنید)

2-بله دیوایس اندروید هم میتونه کانکت بشه به هات اسپات.

3-تاپیک زیر رو مطالعه کنید:
          http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

دوستان آیا بسته بندی t در مورد آیپد ایر 2 هم همچنان صادقه؟

نظر

من حدود یکماه پیش آیپد ایر دو گرفتم و پلمب بود. بسته بندیش طوری بود که مشخص بود آک هست و قبلا باز نشده. زمان اکتیو شدنش هم درست بود. یعنی توسط خودم اکتیو شده. اما پلمبش شبیه تی نبود

نظر

نوشته اصلی توسط Mephist0 نمایش پست ها
                دوستان آیا بسته بندی t در مورد آیپد ایر 2 هم همچنان صادقه؟
                بله صادقه

نظر

کسی میدونه ایر 3 کی معرفی میشه و یا کی قیمت ایر2 میاد پایین من بخرم

نظر

آِیپد ایر 2 مثل تبلت ها و گوشی های هوشمند فلش و هارد اکسترنال میخوره، حالا ازطریق کابل یا مستقیم ؟

نظر

با عرض درود و سلام به همه ی عزیزان
                      1_ بنده قصد خرید ایپد ایر 2 رو دارم میخواستم بپرسم اگر مدل 4G رو نگیرم برای برقراری با اینترنت چه راه حل هایی هست ؟
                      2_ بخاطر تفاوت مالی بسیار زیاد مدل 4g , wifi اگر بنده wifi بگیرم چیزی از امکانات ایپدم کم نمیشه ؟
                      3_ در ضمن اگر تجربه دارید میخواستم بپرسم درهنگام خرید از فروشگاه چه چیز هایی باید به بنده به همراه ایپد بدهند . یعنی چه چیز هایی باید باشه با ایپد !؟
                      4 _ بنده برام حفظ و نگهداری و ایمنی خیلی مهمه بهترین نسخه کاور برای ایپد چیه ؟
                      5 _ بعد از خرید ایپد ایا نیاز به خرید لایه ضد خش یا ضد ضربه هست ؟
                      لطفا سریع تر به بنده پاسخ بدهید

نظر

نوشته اصلی توسط PersianAvatar نمایش پست ها
                        با عرض درود و سلام به همه ی عزیزان
                        1_ بنده قصد خرید ایپد ایر 2 رو دارم میخواستم بپرسم اگر مدل 4G رو نگیرم برای برقراری با اینترنت چه راه حل هایی هست ؟
                        2_ بخاطر تفاوت مالی بسیار زیاد مدل 4g , wifi اگر بنده wifi بگیرم چیزی از امکانات ایپدم کم نمیشه ؟
                        3_ در ضمن اگر تجربه دارید میخواستم بپرسم درهنگام خرید از فروشگاه چه چیز هایی باید به بنده به همراه ایپد بدهند . یعنی چه چیز هایی باید باشه با ایپد !؟
                        4 _ بنده برام حفظ و نگهداری و ایمنی خیلی مهمه بهترین نسخه کاور برای ایپد چیه ؟
                        5 _ بعد از خرید ایپد ایا نیاز به خرید لایه ضد خش یا ضد ضربه هست ؟
                        لطفا سریع تر به بنده پاسخ بدهید
                        1-میتونید از اینترنت سیمکارت استفاده کنید.
                        2-مدل wi-fi شامل GPS آفلاین نمیشه.به غیر از این تفاوت دیگه ای نداره.
                        3-چیزه اضافه ای نداره.فقط چک کنید تمام وسایل جعبه از جمله:کابل USB,آداپتور،صفحه ی Guide و.... درون جعبه باشه.
                        4-Smart Case اپل رو پیشنهاد میکنم ولی قیمتش گرونه
                        5-تا کنون روی دیوایس های من که بدون محافظ صفحه بوده،خط نیوفتاده.(چون آیفون،آیپد و آیپاد تاچ از Gorilla Glass بهره میبرند.)

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                          1-میتونید از اینترنت سیمکارت استفاده کنید.
                          2-مدل wi-fi شامل GPS آفلاین نمیشه.به غیر از این تفاوت دیگه ای نداره.
                          3-چیزه اضافه ای نداره.فقط چک کنید تمام وسایل جعبه از جمله:کابل USB,آداپتور،صفحه ی Guide و.... درون جعبه باشه.
                          4-Smart Case اپل رو پیشنهاد میکنم ولی قیمتش گرونه
                          5-تا کنون روی دیوایس های من که بدون محافظ صفحه بوده،خط نیوفتاده.(چون آیفون،آیپد و آیپاد تاچ از Gorilla Glass بهره میبرند.)
                          درود بر شما کارشناس عزیز
                          با تشکر از پاسخ دهی قاطع و سریع شما
                          1 _ اینترنت سیمکارت منظورتون چیه وقتی نسخه وای فای بگیرم دیگه نمیوتنم اینکارو بکنم ! خواهشمندم در باره کمی توضیح بدید بصورت خلاصه
                          وسایل جعبه شامل دقیقا چه چیز هایی میشود لطفا کامل بگویید , هر جا تحقیق میکنم با مکان دیگر نتایج تفاوت دارد و در ضمن اگر وسیله ای بجز محتویات جعبه نیاز هست درج کنید !
                          بنده دانشجوی گرافیک هستم و این تبلت را برای طراحی دیجیتال میخواستم , برای همین سوال میکنم که ایا اگر این محافظ صفحه را نصب کنم قدرت لمس یا طراحی تغیری نمیکند یا ضرری ندارد ؟
                          با تشکر - رضایی

نظر

درود بر شما کارشناس عزیز
                            با تشکر از پاسخ دهی قاطع و سریع شما
                            1 _ اینترنت سیمکارت منظورتون چیه وقتی نسخه وای فای بگیرم دیگه نمیوتنم اینکارو بکنم ! خواهشمندم در باره کمی توضیح بدید بصورت خلاصه
                            وسایل جعبه شامل دقیقا چه چیز هایی میشود لطفا کامل بگویید , هر جا تحقیق میکنم با مکان دیگر نتایج تفاوت دارد و در ضمن اگر وسیله ای بجز محتویات جعبه نیاز هست درج کنید !
                            بنده دانشجوی گرافیک هستم و این تبلت را برای طراحی دیجیتال میخواستم , برای همین سوال میکنم که ایا اگر این محافظ صفحه را نصب کنم قدرت لمس یا طراحی تغیری نمیکند یا ضرری ندارد ؟
                            با تشکر - رضایی
                            سلام دوست عزيز،تنها فرق wifi و مدل 4g سيمكارت اون هست كه با اين سيمكارت ميتونين از اينترنت سيم و جى پى اس افلاين استفاده كنين به جز اين دو فرق ديگه اي با هم ندارن(اينترنت سيم منظور اينه كه شما سيكارتتون رو شارژ ميكنين!و در مواقعى كه به اينترنت خانه يا هر جا دسترسى نداريد مثلا در خيابان!از اون استفاده ميكنيد)
                            وسايل جعبه شامل آيپد!يه اداپتور براى شارژر،يك يو اس بى،يك ورق راهنما ميشه
                            محافظ صفحه هم اصلا قدرت لمس رو تغيير نميده

نظر

نوشته اصلی توسط Ho3eyn نمایش پست ها
                              سلام دوست عزيز،تنها فرق wifi و مدل 4g سيمكارت اون هست كه با اين سيمكارت ميتونين از اينترنت سيم و جى پى اس افلاين استفاده كنين به جز اين دو فرق ديگه اي با هم ندارن(اينترنت سيم منظور اينه كه شما سيكارتتون رو شارژ ميكنين!و در مواقعى كه به اينترنت خانه يا هر جا دسترسى نداريد مثلا در خيابان!از اون استفاده ميكنيد)
                              وسايل جعبه شامل آيپد!يه اداپتور براى شارژر،يك يو اس بى،يك ورق راهنما ميشه
                              محافظ صفحه هم اصلا قدرت لمس رو تغيير نميده
                              درود بر شما
                              فرقشون رو دوست عزیز قبلی توضیح دادند و بنده متوجه شدم لازم به بازگو کردن نبود دوست عزیزم !
                              بنده پرسیدم اینترنت سیم کارت در حالتی امکان پذیره که مدل 4g خریداری کنم , در صورتی که بنده گفته بودم قصد خریداری نسخه یا مدل wifi را دارم ! ممنون می شوم اگر به این سوال پاسخ دهید !
                              با تشکر

نظر

درود بر شما
                                فرقشون رو دوست عزیز قبلی توضیح دادند و بنده متوجه شدم لازم به بازگو کردن نبود دوست عزیزم !
                                بنده پرسیدم اینترنت سیم کارت در حالتی امکان پذیره که مدل 4g خریداری کنم , در صورتی که بنده گفته بودم قصد خریداری نسخه یا مدل wifi را دارم ! ممنون می شوم اگر به این سوال پاسخ دهید !
                                با تشکر
                                من منظورتون رو اشتباه متوجه شدم،در نتيجه اشتباه بازگو كردم شرمنده،
                                مدل wifi سيم كارت نميخوره همونطور كه ميدونيد در نتيجه از مودم و adsl و wifi بايد براي اينترنت استفاده كنيد،دوست عزيز من هنوز متوجه نشدم شما سوالتون دقيقا چيه!

نظر

صبر کنید ..
                                X