اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک مطرح کردن سوالات در مورد آیپد ایر ۲

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arman_ams_3010 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اين مشكل شبكه 3G كه اتوماتيك ميره روي شبكه E چكار بايد كرد ديوايس ايپد اير ٢ سولار اينترنت همراه اول همش از 3G ميره روي E

Sent from my iPad using Tapatalk
    درود
    تنظیمات سلولار رو انجام دادید ؟

نظر

• تنظیمات خاصی نداره APN هست که گذاشتم روی mcinet روی ای اوس ۹۰۳۰۳ هستم جلبریک اینجا همرا اول 4G ساپورت نمیکنه ولی 3G سرعتش خوبه ولی نمیدونم چرا همش میره E چند جای دیگه هم دیدم بچه ها با دیوایس دیگه این مشکل دارن لطفا کسی اگر میدونه مشکل چی هست راهنمایی کنه ممنون

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• دوستان عزيز راهي پيدا نشد براي بر طرف كردن ارور دانلود كمتر از صد مگ با اينترنت سيم كارت؟ راهي كه به صورت رسمي باشه نه جيلبريك و اقدامات ضد اپلي

خيلي خيلي ممنون :-*

نظر

• سلام
          پس از آپدیت آپدم به 10.2 و اضافه شد آپ tv به جای Videos دیگر ویدیو کلیپ های رو که روی آیپدم داشتم نیست
          در آیفون در اپ tv تپ library قسمت home videos که بزنی فایل های تصویری رو که داشتی رو گوشی میاره ولی در آپید گزینه home videos رو میزنی هیج عملی انجام نمی ده و فایل های تصویری نیست
          لطفاً راهنمایی فرمایید
          بانشکر

نظر

• سلام.
            دوستان من از روز که ایپد ایر 2 رو به ios 10.2 بروزرسانی کردم هر بار که میرم ویدیو ببینم یا اهنگ گوش بدم صدا اهنگ چند ثانیه اول پخش نمیشه و بعد از 4 یا 5 ثانیه از اهنگ میپره بیرون . این مشکل رو برای دیدن ویدیو هم دارم . لطفا راهنمایی کنین چی کار باید بکنم تا این مشکل رفع شه.
            باتشکر
            ویرایش توسط .HOSSEIN. : https://i-phone.ir/forums/member/201369-hossein در ساعت 01-01-2017, 03:27 PM

نظر

صبر کنید ..
            X