اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

حال که ویندوز ایکس پی به پایان عمر خود رسیده است, چه باید کرد؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط BeDifferent نمایش پست ها
    دوست عزیز از شیراز دوس داشتنی...من با تمام نسخه های پیش نمایش ویندوز ویستا/ ۷/ ۸/ ۸۰۱/ ۱۰ کار کردم... باید بگم با تمام نسخه های پیش نمایش ارتباط برقرار میکردم... چون چیز جدید واسه عرضه داشتن ... اما این نسخه ۱۰...
    دوست عزیز... حرف شما درست که تو نسخه پیش نمایش کلی مشکل هست که در یک دوره چند ماهه تا نسخه فاینال برطرف میشه... ولی قابلیتهای اساسی یه سیستم عامل در کنفرانس معرفی سیستم عامل معرفی میشه... خب این قابلیتها کدومن... من که چیزی ندیدم به غیر از یه قابلیت مالتی اسکرین خیلی زشت...
    اگه تو خرداد امسال معرفی سیستم عامل مک (یوسمیتی) رو دنبال کرده باشید... لابد دیدید که تمام قابلیتها تو کنفرانس گفته شده... و باگها در فصل تابستان در چند نسخه پیش نمایش برطرف و کاربران مکینتاش در حال حاظر دارن ازش استفاده میکنن...
    درود

قابلیت مالتی تسکینگ که یکیشون هست و اگه مطالعه کرده باشید در موردش و اخبار رو دنبال کرده باشید میبینید که تعداد زیادی قابلیت های ریز به رابط کاربری اضافه شده ...

خط فرمان صوتی کرتنا هم جزوشونه که البته فقط در تصاویر مشاهده میشه و در حد شایعه هست ولی خب ممکنه که واقعا در ویندوز 10 ببینیمش ...

نظر

صبر کنید ..
    X