اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل اساسی با آیفون 5(خالی کردن سریع شارژ)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل اساسی با آیفون 5(خالی کردن سریع شارژ)

سلام به همه دوستان من باتری گوشیم(آیفون5) رو عوض کردم و همچنان مشکل شارژ خالی کردن دارم
    اگر خاموش بشه و زود به شارژ نزنم باید به گوشی شوک بدمو دیگه به راحتی روشن نمیشه..
    الان که باتری جدید انداختم کمی بهتر شده و با شارژ ارجینال شارژ میکنم اما از ساعت 10 صبح که 100 بود تا الان که ساعت12 هسا 76.77 درصد شده بدون استفاده حتی آفلاین هم کردم و نور خیلی خیلی کم وایفا و بلوتث و مکانیاب و.. خاموش
    توی اینترنت میگشتم و فهمیدم عیب دقیقا از کدوم قطعه هست
    توجه کنید لطفا
    (این چیست که U2 IC نامیده می‌شود فرآیند شارژ مجدد باتری آیفون ۵ را کنترل می‌کند. شارژر و کابل‌های تقلبی به چیپست فوق فشار آورده و آن‌را از کار می‌اندازد، در نتیجه پس از اینکه شارژ گوشی شما تمام شد، مجددا شارژ نخواهد شد. جالب اینجاست که این مشکل با تعویض باتری نیز برطرف نخواهد شد و زمانی که شارژ باتری به میزان صفر درصد رسید امکان شارژ مجدد آن نیز وجود ندارد.
    مشکل از اینجا شروع می‌شود که شارژرهای بی‌کیفیت قادر به تنظیم مکانیزم شارژ گوشی نیستند و در نتیجه ولتاژ زیادی به گوشی وارد کرده و باعث صدمه زدن به آن می‌شوند. )

کسی میتونه این قطعه رو برای من تعویض کنه؟
    بنده ساکن اصفهانم تعمیرکار اصفهان باشه بهتره ولی تعمیرکار خوب باشه گوشی رو میارم هرجا که باشه.
    و یک سوال مهم ورژن ios بنده 7.0.4 هست میخواهم بدونم بهترین ورژن از نظر بهبود باتری کدام هست چون شنیدم میگن این ورژن من کمی ضعیف هستش باید به ورژن چند ریستور کنم و چه گونه
    لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم

نوشته اصلی توسط maasih نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان من باتری گوشیم(آیفون5) رو عوض کردم و همچنان مشکل شارژ خالی کردن دارم
    اگر خاموش بشه و زود به شارژ نزنم باید به گوشی شوک بدمو دیگه به راحتی روشن نمیشه..
    الان که باتری جدید انداختم کمی بهتر شده و با شارژ ارجینال شارژ میکنم اما از ساعت 10 صبح که 100 بود تا الان که ساعت12 هسا 76.77 درصد شده بدون استفاده حتی آفلاین هم کردم و نور خیلی خیلی کم وایفا و بلوتث و مکانیاب و.. خاموش
    توی اینترنت میگشتم و فهمیدم عیب دقیقا از کدوم قطعه هست
    توجه کنید لطفا
    (این چیست که U2 IC نامیده می‌شود فرآیند شارژ مجدد باتری آیفون ۵ را کنترل می‌کند. شارژر و کابل‌های تقلبی به چیپست فوق فشار آورده و آن‌را از کار می‌اندازد، در نتیجه پس از اینکه شارژ گوشی شما تمام شد، مجددا شارژ نخواهد شد. جالب اینجاست که این مشکل با تعویض باتری نیز برطرف نخواهد شد و زمانی که شارژ باتری به میزان صفر درصد رسید امکان شارژ مجدد آن نیز وجود ندارد.
    مشکل از اینجا شروع می‌شود که شارژرهای بی‌کیفیت قادر به تنظیم مکانیزم شارژ گوشی نیستند و در نتیجه ولتاژ زیادی به گوشی وارد کرده و باعث صدمه زدن به آن می‌شوند. )

کسی میتونه این قطعه رو برای من تعویض کنه؟
    بنده ساکن اصفهانم تعمیرکار اصفهان باشه بهتره ولی تعمیرکار خوب باشه گوشی رو میارم هرجا که باشه.
    و یک سوال مهم ورژن ios بنده 7.0.4 هست میخواهم بدونم بهترین ورژن از نظر بهبود باتری کدام هست چون شنیدم میگن این ورژن من کمی ضعیف هستش باید به ورژن چند ریستور کنم و چه گونه
    لطفا منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    شما به دفتر انجمن زنگ بزنيد ببينيد ميتونن براتون تعمير كنن يا خير
    كارشون خوبه
    ورژنتون هم دوشنبه اى او اس ٨.١ اومد به اى او اس ٨.١ اپديت كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط slim.shady نمایش پست ها
      شما به دفتر انجمن زنگ بزنيد ببينيد ميتونن براتون تعمير كنن يا خير
      كارشون خوبه
      ورژنتون هم دوشنبه اى او اس ٨.١ اومد به اى او اس ٨.١ اپديت كنيد
      ممنونم داداش الان پیام خصوصی میدم داداش چک کن

نظر

سلام .هزینه ی تعویض این قطعه تو آیفون 6 چقدر هست؟

نظر

سلام دادتش ممنون ميشم بگيد كجا گوشيتون برديد براي تعويض اي سي اگر مغدور هست شمارتون برام بزاريد مرسي از لطفتون

نظر

دوستان عزیز سلام.
            تعویض اینگونه IC ها در دفتر سایت واقع در میرداماد، مجتمع پایتخت، برج A، طبقه هفتم، واحد 705a مقدور میباشد، ولی اینگونه دستگاه ها ریسک خاموشی دارند و نسبت حل مشکل بین 50 تا 60 درصد است که این مقدار بنا به نوع IC متغیر میباشد.
            ویرایش توسط Expert : https://i-phone.ir/forums/member/141309-expert در ساعت 05-05-2015, 11:02 AM
            www.i-phone.ir
            !Square the circle

تلگرام:
            ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
            صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

ببخشیدمنم دقیقا همین مشکلو دارم باتریشم عوض کردم ولی بازم خالی میکنه ینی مشکل از ic??

نظر

نوشته اصلی توسط bitama نمایش پست ها
                ببخشیدمنم دقیقا همین مشکلو دارم باتریشم عوض کردم ولی بازم خالی میکنه ینی مشکل از ic??
                دوست عزیز شما هم میتوانید جهت بررسی به دفتر سایت مراجعه نمائید.
                www.i-phone.ir
                !Square the circle

تلگرام:
                ipServiceIR@ شماره تماس: 09381499800
                صفحه بخش تعمیرات در اینستاگرام @i.phone.ir

نظر

سلام
                  دوستان من ایفون 5 دارم فقط مشکلی که جدیدا دارم احساس میکنم خیلی زود شارژ خالی میکنه باتری هم عوض کردم ولی مشکلی حل نکرد وقتی وایفای روشنه همینجور کم میکنه اگه 3جی باشه که داغ میکنه و همینطور مشکل رو دارم
                  گوشیم ورژنش به روز هست نمیدونم مشکل از کجا هست
                  یه بار خورد زمین و باتریس با تکون خوردنی خاموش میکرد باتری رو عوض کردم خاموش شدنس حل شد ولی مصرف سریع باتریش هنوز بد مشکلیه
                  دقیقه اس 4-5 % کم میکنه شارژ لطفا راهنمایی کنین ممنونم

نظر

صبر کنید ..
                  X