اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

OS X Yosemite منتشر شد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من ديشب و امروز ٢بار با خود اپستور دان كردم تا ١گيگ امد بعد قطع شد

نظر

من از اپ استور دانلود و نصب کردم ولی احساس میکنم یکم سیستم کند شده و با تاخیر کار میکنه
      هم روی مکبوک پرو رتینا ۱۵ اینچ هم روی مک مینی هنوز روی آیمک تست نکردم

نظر

نوشته اصلی توسط aminpost نمایش پست ها
        با توجه به رایگان بودن این نسخه در مک اپ استور , اصرار برخی از دوستان برای دانلود کردن از لینک ها و جاهای دیگه در نوع خودش جالبه !!!
        دوست عزیز، شما گویا ایران زندگی نمی کنی، و یا شاید هم جزو مرفهین بی درد اینترنت هستی (شوخی کردم آفا ناراحت نشی) ، واقعا شما تست کردی با خود اپ استور چقدر طول میکشه دانلودش برات؟ برای من که نوشت ش روز ۲۳ ساعت...خوب طبیعتا این همه مدت من باید مکبوکم رو بذارم روشن و بیرون از خونه هم نبرمش که یه وقت وسطش اینترنت قطع نشه، جدا از بحث احتمالات فراون قطعی اینترنت و قطعی برق و خیلی چیزای دیگه، که می تونه همه چیز و ریست کنه و دوباره مجبوری از اول ۵ گیگ رو دانلود کنی...تازه تو نسخه های قبلی زیاد پیش اومده بود واسه خودم و دوستان، که دانلود رو تا آخر انجام می داد و تو وریفای یه خطا می داد و همش رو پاک می کرد، دوباره باید از اول دانلود می کردی...همه این مشکلات رو بذار کنار اینترنت گیگی ۴ هزار تومان، ببین چی در میاد، دانلود یه سیستم عامل از اپ استور حدود ۵۰-۶۰ هزار تومان ضرر می زنه به ما...این است وضعیت اینترنت اینجا...
        ولی خوب وقتی دوستان لطف می کنن نسخه لینک مستقیم می دن، می ذاری رو دانلود منیجر (مثلا iGetter) و در ضمن تو ساعات رایگان شب هم می ذاری دانلود و به این صورت، میبینی بعد از مثلا ۲ شب به راحتی و در ساعات رایگان دانلود انجام میشه و بدون دردسر yosemite رو نصب می کنی..
        شاید الات دیگه اصرار خیلی از دوستان برات جالب نباشه، اصف ناک و دردناک باشه...

نظر

ببين ويستا يعني خيلي زور داره ٢بار دان كردن هر ٢بار تا ١گيگ امد قطع شد ديشب و امروز ٣&٤ بار زنگ زدم شاتل دعوا ولي عين خيالشون هم نيست

نظر

نوشته اصلی توسط kangan_1342 نمایش پست ها
            داداش شما خودت دانلود و نضب کردی ؟ اطمینان داری ؟ ۵ گیگ دانلود نکنیم بعد نسخه gm باشه هااااا
            دادا من پارت 7 دانلودم تموم بشه نصب میکنم این که گفتم مشکلی نداره یه سرچ زدم دیدم همینه درستش . حالا 2 ساعت دیگه نصب میکنم خبرش رو میدم

نظر

دوستان نحوه نصبش هم واسه کلین ااینیستال مثل ماوریکسه؟با هم،ن برنامه ‌disk maker x میشه اوکی کرد رو فلش و بعد نصبش کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                دادا چرا یکم حجمش کمه ؟ باید بالا 5 باشه
                داداشم حجمش اوکیه
                ۵.۱۹ گیگ هستش

نظر

داداش همین لینکی که این دوستمون گذاشته( mohamad reza) رو میگی این پارت نیست فایل کامله ۴.۸۳ زده دان کنیم پس؟

نظر

نوشته اصلی توسط VISTA_66 نمایش پست ها
                    دوست عزیز، شما گویا ایران زندگی نمی کنی، و یا شاید هم جزو مرفهین بی درد اینترنت هستی (شوخی کردم آفا ناراحت نشی) ، واقعا شما تست کردی با خود اپ استور چقدر طول میکشه دانلودش برات؟ برای من که نوشت ش روز ۲۳ ساعت...خوب طبیعتا این همه مدت من باید مکبوکم رو بذارم روشن و بیرون از خونه هم نبرمش که یه وقت وسطش اینترنت قطع نشه، جدا از بحث احتمالات فراون قطعی اینترنت و قطعی برق و خیلی چیزای دیگه، که می تونه همه چیز و ریست کنه و دوباره مجبوری از اول ۵ گیگ رو دانلود کنی...تازه تو نسخه های قبلی زیاد پیش اومده بود واسه خودم و دوستان، که دانلود رو تا آخر انجام می داد و تو وریفای یه خطا می داد و همش رو پاک می کرد، دوباره باید از اول دانلود می کردی...همه این مشکلات رو بذار کنار اینترنت گیگی ۴ هزار تومان، ببین چی در میاد، دانلود یه سیستم عامل از اپ استور حدود ۵۰-۶۰ هزار تومان ضرر می زنه به ما...این است وضعیت اینترنت اینجا...
                    ولی خوب وقتی دوستان لطف می کنن نسخه لینک مستقیم می دن، می ذاری رو دانلود منیجر (مثلا iGetter) و در ضمن تو ساعات رایگان شب هم می ذاری دانلود و به این صورت، میبینی بعد از مثلا ۲ شب به راحتی و در ساعات رایگان دانلود انجام میشه و بدون دردسر yosemite رو نصب می کنی..
                    شاید الات دیگه اصرار خیلی از دوستان برات جالب نباشه، اصف ناک و دردناک باشه...

من نه خارج از ایران زندگی میکنم نه مرفه بی درد اینترنت :دی
                    سرعت دانلود منم از آیتونز خیلی کمه ولی از مک آپ استور داره با حداکثر سرعت دانلود میشه
                    در ضمن وقتی از مک استور دانلود میکنی میتونی pause کنی و باقی دانلود رو بذاری برای روزهای بعد یا برای ساعات رایگان دانلود.
                    شما پست های همین تاپیک رو نگاه کنید این همه شک و شبهه نسبت به لینک های دیگه جالبه , "آقا شما خودت دانلود کردی" , "آقا نکنه نسخه GM باشه" , "آقا این که حجمش کمتره" و ...

به هر حال هر کس روش خودشو داره منم قصد توهین به کسی نداشتم ولی کمی اهسته تر دانلود کردن از سرورهای خود اپل , معقول تر به نظر میرسه (نون شب نیست که اینقدر واجب باشه سریع دانلود بشه )

نظر

نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
                      دادا من پارت 7 دانلودم تموم بشه نصب میکنم این که گفتم مشکلی نداره یه سرچ زدم دیدم همینه درستش . حالا 2 ساعت دیگه نصب میکنم خبرش رو میدم
                      دمت گرم دوست عزیز .. اگه لطف کنی بعد نصب از About this mac یه شات بذاری ممنونت میشم داداش
                      ما منتظر اعلام نتیجه هستیم

نظر

ببين ربطي نداره با خود اپستور هم كه دان كني اگه ٢&٣بار پاز يا ريسوم كني ارور ميده ميره از اول حالا هر چقدر دان مونده باشه من سرعتم ٨ مگ هست ولي نتونستم با خود مك دان كنم

نظر

نوشته اصلی توسط farax_x نمایش پست ها
                          ببين ربطي نداره با خود اپستور هم كه دان كني اگه ٢&٣بار پاز يا ريسوم كني ارور ميده ميره از اول حالا هر چقدر دان مونده باشه من سرعتم ٨ مگ هست ولي نتونستم با خود مك دان كنم
                          من توی دانلود نسخه های بتا همین مشکل رو داشتم دانلود میشد نصب نمیشد یا وسطش اگه قطع میشد از اول شروع میشد
                          کلا مکافات داره

نظر

اقا كسي اين لينك اخري رو امتحان كرده اگه درسته بريم باسه دانلود؟

نظر

دوستان من GM رو دارم از Gm هم که نمیشه اپدیت کرد به نهایی باید Clean install کنم, یک سوالی دارم من درایو بوتکمپ دارم اگر Clean install کنم پاک نمیشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mamad-Mac نمایش پست ها
                                دوستان من GM رو دارم از Gm هم که نمیشه اپدیت کرد به نهایی باید Clean install کنم, یک سوالی دارم من درایو بوتکمپ دارم اگر Clean install کنم پاک نمیشه؟
                                چرا با clean install پاک میشه
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X