اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هک بازی کلش اف کلن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هک بازی کلش اف کلن

همان طور که قبلا وعده داده بودیم قرار بود هکی برای بازی clash of clans ارائه بدیم. این بار اموزشی ویدئویی اماده کردیم جهت هک این بازی .
    دانلود اموزش ویدئو:
    http://dl3.tellfa.com/68/a0/37/7dc34...410eb8464a.mp4
    کیفیت های دیگه ویدئو
    آموزش هک Clash of Clans
    تصویری از هک بازی :

نکته: هک و تغییرات در بازی از نظر سایت سازنده غیر مجاز بوده و امکان غیر فعال کردن حساب شما می باشد. در صورتی که لول بالایی در بازی دارید توصیه نمی کنیم از این هک استفاده نمایید. تلفا امکان خرید قانونی الماس برای بازی کلش اف کلن را فراهم اورده است که می توانید از لینک روبه رو خرید نمایید. خرید الماس clash of clons

سلام ببخشید اون مطلابی که تو اون فایل میاد یه جوری هست لاتینی و غیر قابل خانا میشه یکم تو ضیح بدید ممنون
    ایجوری هستش

[IMG][/IMG]
    ویرایش توسط siamak_may2008 : https://i-phone.ir/forums/member/160184-siamak_may2008 در ساعت 13-10-2014, 03:32 PM

نظر

دوستان اگه این هک رو روی یک اکانت دیگه انجام بدم،احیانا بن شدم،دیوایس بن میشه یا فقط نمیتونم وارد اون اکانت بشم؟

نظر

نوشته اصلی توسط siamak_may2008 نمایش پست ها
        سلام ببخشید اون مطلابی که تو اون فایل میاد یه جوری هست لاتینی و غیر قابل خانا میشه یکم تو ضیح بدید ممنون
        ایجوری هستش

[IMG][/IMG]
        پاسخ شما در سایت اصلی داده شده

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
        دوستان اگه این هک رو روی یک اکانت دیگه انجام بدم،احیانا بن شدم،دیوایس بن میشه یا فقط نمیتونم وارد اون اکانت بشم؟
        اگر احیانا روی بن بشین اکانت بن میشه نه دستگاه. ولی بیش از یک ماه هست که این روش را در 4دستگاه تست کردم و مشکلی پیش نیامده است

موفق و معید باشد

نظر

نوشته اصلی توسط Dreams-Boy نمایش پست ها
          پاسخ شما در سایت اصلی داده شده

اگر احیانا روی بن بشین اکانت بن میشه نه دستگاه. ولی بیش از یک ماه هست که این روش را در 4دستگاه تست کردم و مشکلی پیش نیامده است

موفق و معید باشد
          سلام خسته نباشيد سايت اصلي كجاست ؟
          منظورتون تلفا هست اونجا رفتم سر در نياوودم ممنون ميشم لينكش رو اينجا هم بذاريد

نظر

دوست عزیز این سرکاری ترین آموزشیه که تا بحال دیدم. این ابتدایی ترین هکی هست که در بازی های آفلاین انجام میشه (توجه کنید آفلاین و نه آنلاین). و برام جالبه که تهیه کننده این فیلم تاکید میکنه برای اولین بار. من خودم از این نوع روش هک برای هک بازی های استراتژیک آفلاین استفاده کردم (حدود یک سال پیش)و دقیقا عین همین آموزش رو برای کلش در حدود دو ماه پیش دیدم که توسط یک خارجی انجام شده بود ولی نکته اصلی اون آموزش اینجا بود که حداقل بنده خدا نشون داد که به محض سینک کردن بازی به گیم سنتر اخطار میاد که وصل نمیشه و بازی ریستارت میشه و همه کارهایی که انجام دادین برمیگرده به قبل از هک.
            دقیقا همین مرحله رو سازنده فیلم عنوان میکنه که علاقه ای به هک بازیش نداره و بازی رو سینک نمیکنه به گیم سنتر.
            واسه همین اگه واقعا این آموزش درست باشه که نیست بهتره سینک شده بازی رو به سرور نشون بدن که تغییرات روی بازی میمونه تا ملت باور کنن وگرنه لطفا وقت کسی رو با این تاپیکهای فیک نگیرید. حیف 60 مگی که دادم برای دانلود فیلم.

نظر

هدف معرفی سایتشون بود. [emoji19]

نظر

هک که مشخصه الکیه - فقط این تاپیک داره تبلیغ میکنه از سایتشون جم بخرید و ...

لطفا تاپیک رو پاک کنید

نظر

با سلام خدمت دوستان
                  این حفره خیلی وقته بسته شده و اچیومنت مربوطه کدشده

نظر

ولی خداییش آخر جکه
                    مخصوصا کسی که بدونه طرف داره خالی میبنده
                    طوری داخل فیلم صحبت میکنه که اگه کسی ندونه فکر میکنه الان آمریکا همه سیستمهای امنیتی خودشو از ترس این یارو به روز میکنه که نیاد هک نکنه
                    تازه به نظرم این فیلم بجای جذب مشتری برای خرید جم از اونها داره برعکس عمل میکنه. چونکه کسی که ببینه اینها به این راحتی ملت رو ..... فرض کردند، چطور حاضر میشن از اینها جم بخرن.

- - - - - - - - - -

نظر

صبر کنید ..
                    X