اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در انتقال فایل و یک سئوال درباره اپل ای دی(فوری)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در انتقال فایل و یک سئوال درباره اپل ای دی(فوری)

سلام دوستان خسته نباشید
    من یک مشکل دارم و یک سئوال ممنون میشم راهنماییم کنید

اول مشکل که واقعا رفته رو اعصابم
    وقتی میخام فایل هارو به ایفون سینک کنم تا وسط کپی میشه دیگه به بعدش توی همون حالت میمونه جلوتر نمیره اینم یه شات از ای تونز
    http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...df49467f6e.PNG

لطفا راهنمایی کنید چطوری این مشکل حل شه بره با چندین نرم افزار دیگه هم تست کردم فایده نداشته ورژن ایتونزمم 11.4.0.18 هستش ورژن ایوس هم 4.1 و جیلبریک شده هستش

و حالا سئوالم من با اموزش های سطح نت یک اپل ای دی ساختم ولی وقتی نرم افزاری رو توی اپ استور سرچ میکنم اخرین ورژن رو میاره که با ایوس من سازگار نیس و ارور میده ولی چند وقت پیش رفتم یه جا با اپل ای دی خودش طرف برای لاین رو تصب کرد یعنی ورژن مربوط به ایوس من رو پیدا کرد و نصب کرد چرا با ای دی من اخرین ورژن اومد ولی با ای دی اون ورژن مخصوص به گوشی اومد ممنون میشم درباره این هم کمک کنید

بعد یک ساعت این ارور رو داد دوستان
    attempting to copy to disk "mohsen's iphone" failed. the devise timed out.

نظر

ایتونز رو به طور کامل پاک کنید وقتی unistall کردید پوشه مربوط به ایتونز رو درایو c پاک کنید
      اخرین ورژن ایتونز بگیرید و نصب کنید دویاره(دوباره دانلود کنید)
      در مورد سوال دوم هم باید بگم یا باید گوشیتونو به ورژن بالاتر اپدیت کنید تا بتونید نصب کنید یا اینکه بگردید و نسخه های قدیمی نرم افزار ها رو برای گوشیتون پیدا کنید
      iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

برای مشکل که امشب تست میکنم امیدوارم حل بشه ئلی برای اون سئوال اخه من با اپل ای دی خودم توی اپ استور لاین رو سرچ کردم نسخه 4.6 رو اورد و برای ایوس من مناسب نبود نصب نشد بعد طرف از ای دی من خارج شد بعد با ای دی خودش لاگین کرد و اون هم لاین رو سرچ کرد ولی این سری نسخه 3.8 مناسب با گوشی من رو اورد دقیقا مثل هم مراحل رو رفتیم چرا با اون ای دی شد ولی با یکی من نشد

نظر

این یه قابلیت جدید هستش که به App Store اضافه شده و ارتباطی به اپل آیدی نداره. آیتونز بصورت اتوماتیک ورژن دیوایس رو تشخیص میده و در صورتیکه نسخه فعلی با دیوایس سازگاری نداشته باشه ، نسخه سازگار با دیوایس رو پیشنهاد میکنه.
          تو نت یه سرچ بکنید متوجه میشید.

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

مرسی دوست عزیز ولی دوتا سئوال یک چی سرچ کنم دو چرا با اپل ای دی من نمیشه ولی با اپل ای دی اوشون شد؟؟؟

نظر

سلام مشکل انتقال فایل من پابرجاست این سری ایتونز رو از خود سایت اپل دان کردم ولی فقط تاperipring sync میره جلو به بعدش نمیاد چ کنم با این مشکل ازچیه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط jigh3da نمایش پست ها
                مرسی دوست عزیز ولی دوتا سئوال یک چی سرچ کنم دو چرا با اپل ای دی من نمیشه ولی با اپل ای دی اوشون شد؟؟؟
                شما دیوایس رو با کابل به سیستم متصل کنید و بعد از طریق آیتونز برنامه مورد نظرتون رو سرچ کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط jigh3da نمایش پست ها
                  سلام مشکل انتقال فایل من پابرجاست این سری ایتونز رو از خود سایت اپل دان کردم ولی فقط تاperipring sync میره جلو به بعدش نمیاد چ کنم با این مشکل ازچیه؟؟
                  برای این مشکل هم فکر کنم توضیحات این لینک رو ببنید بد نباشه.

http://osxdaily.com/2013/06/30/itunes-not-syncing-iphone-ipad-ipod-fix

نظر

سلام مشکلم حل شد کافی بود کابل رو به پورت usb پشت سیستم وصل کنم
                    برای سئوال هم چشم از ایتونز سرچ میکنم ایشالله حل شه خیلی سپاس گذارم
                    فقط یه سئوال دیگه ایفونم جیلبریک شده ولی نمیتونم هیچ اپی رو روش سینک کنم اپ سینکم از سیدیا نصب کردم ارور میده موقع سینک

نظر

این ارورشه موقع سینک کردن
                      http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...6611ed3ba8.PNG

نظر

صبر کنید ..
                      X