اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش iPad mini Wi-Fi + 4G - 16GB

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش iPad mini Wi-Fi + 4G - 16GB

فروش ايپد ميني 16 گيگ سيم کارت خور مشکي

* در حد آکبند ، کاملا سالم و تميز بدون کوچکترين خط و خش يا ضربه خوردگي

* داراي محافظ صفحه نمايش

* جعبه ، شارژر و کابل usb کاملا سالم و تميز

* پارت نامبر امريکا ll/a

قيمت : 1،100،000 تومان

فروش به صورت حضوری ، تهران و رشت

فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط haamiid : https://i-phone.ir/forums/member/174905-haamiid در ساعت 22-10-2014, 09:34 PM

اخرسش چند؟

نظر

روی سخن من با مدیر این بخش هست:
      چطور میشه کاربری با یک نوشته و هیچ فعالیتی تاپیک فروشش تایید میشه!
      آیا چندین تجربه تلخ در این مورد ،شما مدیرهای با تجربه توی همین انجمن نداشتین؟!
      خودم در جریان تاپیک فروش آیفونی که از بندر ماهشهر فروخته شد به کاربر کرمانی همین انجمن و هیچ گاه دستش نرسید هستم و شما هم باخبرید حتما!!!
      امیدوارم و فقط امیدوارم که رسیدگی بشه...

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
        خودم در جریان تاپیک فروش آیفونی که از بندر ماهشهر فروخته شد به کاربر کرمانی همین انجمن و هیچ گاه دستش نرسید هستم و شما هم باخبرید حتما!!!
        حرف دل منو زدی، البته جسارتی به زننده محترم تاپیک نشه... من هم متاسفانه یک تجربه بد داشتم... به نظرم مدیریت این بخش میتونه مکانیزم های خیلی ساده اعتماد سازی رو به صورت الزامی قرار بدن تا خدای نکرده مشکلی برای کسی پیش نیاد.
        با عرض پوزش از انحراف تاپیک.

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
          نوشته اصلی توسط denudate نمایش پست ها
          حرف دل منو زدی، البته جسارتی به زننده محترم تاپیک نشه... من هم متاسفانه یک تجربه بد داشتم... به نظرم مدیریت این بخش میتونه مکانیزم های خیلی ساده اعتماد سازی رو به صورت الزامی قرار بدن تا خدای نکرده مشکلی برای کسی پیش نیاد.
          با عرض پوزش از انحراف تاپیک.
          سلام دوستان ممنون از توجه و کامنت هاتون. بايد بگم که بنده اين تبلت رو چند ماهي ميشه که گرفتم و اولين تجربه اپليم هست ، و ميشه گفت يه تازه وارد اپلي هستم و به دليل اينکه در حال حاضر قصد خريدن ايفون دارم ، تصميم گرفتم که تبلت رو بفروشم به همين خاطر يکي از اشنايان سايت i-phone.ir رو بهم معرفي کرد و گفت که ميتوني تبلتت رو اونجا بذاري براي فروش..ما هم براي اولين بار اينجا ثبت نام کرديم وتبلت رو گذاشتيم برا فروش. راستش من خودم هم نميدونستم ماجرا از چه قراره و به دوستان کاملا حق ميدم که يه همچين تصوري رو داشته باشند ونتونن اطمينان بکنن، به همين خاطر براي اطمينان در خريد ، تبلت فقط به صورت حضوري در يکي از شهرهاي تهران يا رشت به فروش ميرسه. با تشکر...

نظر

نوشته اصلی توسط haamiid نمایش پست ها
            سلام دوستان ممنون از توجه و کامنت هاتون. بايد بگم که بنده اين تبلت رو چند ماهي ميشه که گرفتم و اولين تجربه اپليم هست ، و ميشه گفت يه تازه وارد اپلي هستم و به دليل اينکه در حال حاضر قصد خريدن ايفون دارم ، تصميم گرفتم که تبلت رو بفروشم به همين خاطر يکي از اشنايان سايت i-phone.ir رو بهم معرفي کرد و گفت که ميتوني تبلتت رو اونجا بذاري براي فروش..ما هم براي اولين بار اينجا ثبت نام کرديم وتبلت رو گذاشتيم برا فروش. راستش من خودم هم نميدونستم ماجرا از چه قراره و به دوستان کاملا حق ميدم که يه همچين تصوري رو داشته باشند ونتونن اطمينان بکنن، به همين خاطر براي اطمينان در خريد ، تبلت فقط به صورت حضوري در يکي از شهرهاي تهران يا رشت به فروش ميرسه. با تشکر...
            به نظر بنده البته جسارت نباشه اینجا یک فروم درمورد مشکلات هست فروشنده همینطور که اینجا معرفی میکنه بهتره فروش رو تو سایتهایی که کارشون خرید و فروش دست دوم هست و قبول میکنن که پول رو تحویل بگیرن میانجی گری کنن بفروشین هم مشتری زیاده هم اطمینان
            معروفترینشون ایسام هست و همینا و ال دیجیتال
            و سایت زیادی هست مثل روبه نو که من تا حالا با هاشون معامله نکردم ولی سه تا اولی رو تایید میکنم

نظر

دوستان قیمت به 1،100،000 تومان کاهش پیدا کرد.

نظر

سلام دوست عزیز آخرین قیمتی که براتون مقدوره محبت کنید pmکنید.

نظر

فروخته شده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamid88 نمایش پست ها
                    فروخته شده ؟
                    خیر دوست عزیز ، موجوده

نظر

ببین دوست عزیز اگه 1 تومن میدی من خریدارم

نظر

صبر کنید ..
                      X